głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovexlovex Nie poddała się po pierwszym upadku. Walczyła o swoje bo wiedziała że po deszczu zazwyczaj pojawia się tęcza. Zaciągam się papierosowym dymem niemal czując jak

lovexlovex

lovexlovex.moblo.pl
Nie poddała się po pierwszym upadku. Walczyła o swoje bo wiedziała że po deszczu zazwyczaj pojawia się tęcza.
Nie poddała się po pierwszym... teksty

lovexlovex dodano: 25 stycznia 2010

Nie poddała się po pierwszym upadku. Walczyła o swoje, bo wiedziała, że po deszczu zazwyczaj pojawia się tęcza.

Zaciągam się papierosowym dymem... teksty

lovexlovex dodano: 25 stycznia 2010

Zaciągam się papierosowym dymem niemal czując jak rozsadza me płuca . Zabawne . Ciebie nie wdychałam, a mimo to, rozsadziłeś me serce .

Kiedyś napcham Ci do mordy tych... teksty

lovexlovex dodano: 25 stycznia 2010

Kiedyś napcham Ci do mordy tych pieprzonych, czerwonych czereśni, a potem każę Ci je wyrzygać. Zobaczysz jak się czułam kiedy karmiłeś mnie szczęściem i kazałeś w jednym momencie całkowicie usunąć je z mojego wnętrza.

Znów nie jest tak jak miało być... teksty

lovexlovex dodano: 25 stycznia 2010

Znów nie jest tak jak miało być Ogarnij się i nie patrz w tył Jesteś zbyt dobra Słuchaj Jesteś zbyt dobra Znów nie jest tak jak miało być Ogarnij się

  Można być masochistą i sadystą... teksty

lovexlovex dodano: 25 stycznia 2010

- Można być masochistą i sadystą jednocześnie? - Oczywiście. Spójrz na mnie. Sama zadaję sobie ból uśmiechając się do nich, gdy mijam ich trzymających się kurczowo za ręce pomimo strasznego mrozu. Jednocześnie gdybym spotkała ją osobno, odcięłabym jej te usta i wsadziła głęboko w dupę .

  i nienawidzę tego  gdy przy Tobie... teksty

lovexlovex dodano: 25 stycznia 2010

` i nienawidzę tego, gdy przy Tobie 'najważniejsza' , a przy kumplach 'taka jedna' . `

Potrafię fałszywie się... teksty

lovexlovex dodano: 25 stycznia 2010

Potrafię fałszywie się uśmiechnąć. Uwielbiam patrzeć z nienawiścią i pogardą, odzywać się z ironią. Jestem w stanie zrobić ci krzywdę aby się zemścić. po dniach, tygodniach, latach. kiedy znajdę odpowiednią okazje. Czasem płacze bo nie mam siły. Śmieje się wtedy kiedy mam ochotę. Wiem, że jeśli ktoś zdradzi raz zrobi to znowu. Wybaczam, tylko jeśli kocham. Boje się jedynie śmierci lub samotności. Nie jesteś w stanie mnie poniżyć bo doskonale znam swoją wartość. Nie wymagam od innych tego czemu sama nie potrafiłabym sprostać. Lecz stać mnie na wiele.

Gdy jestem cicha   pytasz  co się... teksty

lovexlovex dodano: 25 stycznia 2010

Gdy jestem cicha - pytasz, co się stało. Gdy Cię ignoruję - poświęcasz mi swoją uwagę. Gdy Cię odpycham - przyciągasz mnie do siebie. Gdy mnie widzisz w najgorszym stanie - mówisz, że jestem piękna. Gdy zaczynam płakać - przytulasz mnie i nie odzywasz się słowem. Gdy widzisz jak idę - podkradasz się za mną i przytulasz. Gdy się boję - ochraniasz mnie. Gdy kładę głowę na Twoim ramieniu - nachylasz się i mnie całujesz. Gdy kradnę Twoją ulubioną bluzę - pozwalasz mi ją zatrzymać i spać z nią w nocy. Gdy Ci dokuczam - Ty też mi dokuczasz i sprawiasz, że się śmieję. Gdy patrzę na Ciebie z wątpliwością - uzasadniasz. Gdy biorę Cię za rękę - Łapiesz moją i bawisz się moimi palcami. Gdy zdradzam Ci sekret - zatrzymujesz go dla siebie. Gdy patrzę Ci w oczy - nie patrzysz w inną stronę, puki ja tego nie zrobię. ;***

I Kochać Cię będę nawet... teksty

lovexlovex dodano: 25 stycznia 2010

I Kochać Cię będę nawet ślubując miłość innemu..

wyjdę. wyjdę dziś w deszczu... teksty

lovexlovex dodano: 25 stycznia 2010

wyjdę. wyjdę dziś w deszczu, zapalę papierosa . siądę na najdalszym krawężniku od miejsca, które znam. będę myśleć . tak długo, aż zapomnę. aż dym wypruje mi płuca .

powiedz że wytrwamy  przeżyjemy... teksty

lovexlovex dodano: 25 stycznia 2010

powiedz że wytrwamy przeżyjemy każdą słabość. Kocham Cię wiesz ? najmocniej jak umiem.. ;-**

To jest właśnie tandeta i kit .... teksty

lovexlovex dodano: 25 stycznia 2010

To jest właśnie tandeta i kit . Najpierw jest zbyt pięknie aby mogło być prawdziwie, a później jest zbyt prawdziwie, aby kiedykolwiek mogło być pięknie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV