głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovexlovex ' kiedyś upije się tak że przyjdę do Ciebie i przy kolegach wykrzyczę Ci wszystkie twoje błędy to jak namieszałeś w moim życiu że tak bardzo Cię nienawidzę że m

lovexlovex

lovexlovex.moblo.pl
' kiedyś upije się tak że przyjdę do Ciebie i przy kolegach wykrzyczę Ci wszystkie twoje błędy to jak namieszałeś w moim życiu że tak bardzo Cię nienawidzę że mam och
' kiedyś upije się tak że... teksty

lovexlovex dodano: 19 lipca 2010

' kiedyś upije się tak, że przyjdę do Ciebie i przy kolegach wykrzyczę Ci wszystkie twoje błędy, to jak namieszałeś w moim życiu, że tak bardzo Cię nienawidzę, że mam ochotę zabić i siebie i Ciebie. a na końcu podejdę i szepnę że Cię kocham.

Tam w środku jestem jeszcze małą... teksty

lovexlovex dodano: 19 lipca 2010

Tam, w środku jestem jeszcze małą dziewczynka. Tą, co biega boso po ulicy, śmieje się goniąc motyle, przykleja nos do wystawowej szyby, wypatrując ulubionych cukierków.

wciągała do płuc dym papierosów z... teksty

lovexlovex dodano: 19 lipca 2010

wciągała do płuc dym papierosów z taką zawziętością, że mało nie rozerwało jej klatki piersiowej. zakręciło jej się w głowie. czuła, że serce uderza nie w tym rytmie, co trzeba. po chwili dodała 'a możesz się nawet kurwa zatrzymać.'.

 Zaczęłam płakać podszedł do... teksty

lovexlovex dodano: 19 lipca 2010

`Zaczęłam płakać,podszedł do mnie i przytulił tak mocno,że wtedy wiedziałam już że nikt mi go nie zabierze`

Nienawidzili się uwielbiali robić... teksty

lovexlovex dodano: 19 lipca 2010

Nienawidzili się, uwielbiali robić sobie na złość, a ich częste kłótnie doprowadzały sąsiadów do szału, mimo to kiedy wyjeżdżał do pracy ona czekała na niego umierając z tęsknoty, a on w każdej chwili dzwonił do niej tylko po to by usłyszeć jej głos.

 gdzie byłaś ?   na spacerze.... teksty

lovexlovex dodano: 19 lipca 2010

- gdzie byłaś ? - na spacerze. - chodź tu. - proszę Cię, no. - pachniesz papierosami i męskimi perfumami, dziecko ! - pachnę miłością mojego życia, mamo.

czy warto rozpaczać nad tym że... teksty

lovexlovex dodano: 19 lipca 2010

czy warto rozpaczać nad tym, że się rozstaliście ? pomyśl logicznie. nie ten, to następny. wiem, wiem. nie chcesz innego. ale przekonasz się, że zachcesz. Ty płaczesz po nocach i ubolewasz nad tym, że odebrano Ci coś tak ważnego. postaw się teraz na przykład na miejscu rodziców, których dziecko zmarło kilka tygodni po porodzie. oni stracili coś nieodwracalnie. coś niepowtarzalnie ważnego. musieli się z tym pogodzić. Tobie też radzę pozbyć się nadziei. owszem, istnieje szansa, że On wróci. będziesz miała miłą niespodziankę. nie cierp. nie warto. nie w takim przypadku.

wystarczyłeś Ty balkon i... teksty

lovexlovex dodano: 19 lipca 2010

wystarczyłeś Ty, balkon, i bezchmurne niebo. odszedłeś. słowo TY zastąpiłam wódką, papierosami, i gumą do żucia. Jedną rzecz - trzema. i nadal mi kurwa czegoś brakuje.

Też kiedyś Ci spierdolę sens... teksty

lovexlovex dodano: 19 lipca 2010

Też kiedyś Ci spierdolę sens życia, Skarbie.

nawet najtwardsi mają chwile kiedy... teksty

lovexlovex dodano: 19 lipca 2010

nawet najtwardsi mają chwile, kiedy potrzebują klęknąć.

uwielbiam gdy przytulasz mnie tak z... teksty

lovexlovex dodano: 19 lipca 2010

uwielbiam gdy przytulasz mnie tak z całej siły, prawie mnie dusząc. uwielbiam gdy podnosisz mnie i mówisz, że jestem twoim malutkim miśkiem. uwielbiam gdy patrzysz mi w oczy. uwielbiam gdy przytulasz mnie tak jak tylko ty potrafisz i delikatnie jeździsz noskiem po mojej szyi i mówisz, że zapachu moich perfum nigdy nie zapomnisz.

' kocham Cię ' ' zależy mi na... teksty

lovexlovex dodano: 19 lipca 2010

' kocham Cię ', ' zależy mi na Tobie ' , równie dobrze mogłeś mi wkręcić, że ryby latają. też bym uwierzyła..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV