głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovexlovex Używaj daru życia. Uśmiechów dzieci kolorów nieba zapachu kawy ciepłego wiatru i dzwonienia tramwajów. Ciesz się mroźną zimą i upalnym latem. Szczęście to czas.

lovexlovex

lovexlovex.moblo.pl
Używaj daru życia. Uśmiechów dzieci kolorów nieba zapachu kawy ciepłego wiatru i dzwonienia tramwajów. Ciesz się mroźną zimą i upalnym latem. Szczęście to czas. Nie za
Używaj daru życia. Uśmiechów... teksty

lovexlovex dodano: 2 sierpnia 2010

Używaj daru życia. Uśmiechów dzieci, kolorów nieba, zapachu kawy, ciepłego wiatru i dzwonienia tramwajów. Ciesz się mroźną zimą i upalnym latem. Szczęście to czas. Nie zapomnij o tym.

A potem przez kilka godzin moje serce... teksty

lovexlovex dodano: 2 sierpnia 2010

A potem przez kilka godzin moje serce szybciej biło, a na twarzy pojawił się uśmiech, taki szczery, taki że aż boli szczęka i brzuch i chcesz przestać, ale nie możesz, po prostu.

Trzęsiesz się z zimna. Brakuje... teksty

lovexlovex dodano: 2 sierpnia 2010

Trzęsiesz się z zimna. Brakuje kubka gorącej herbaty, koca, książki i jego.

Siedzę na parapecie  wyziębiłam... teksty

lovexlovex dodano: 2 sierpnia 2010

Siedzę na parapecie, wyziębiłam już cały pokój, gwiazdy zaglądają do środka, a ja z kubkiem gorącej herbaty nie czuję już nic, nawet zimna.

Nie przynoś mi kwiatów... teksty

lovexlovex dodano: 2 sierpnia 2010

Nie przynoś mi kwiatów, prezentów... Nie zabieraj mnie na drogie, romantyczne randki... Po prost przyjdź, spójrz mi w oczy i zapewnij, że nie zawiedziesz... To wystarczy.

Usiedli razem  a ona zaczęła... teksty

lovexlovex dodano: 2 sierpnia 2010

Usiedli razem, a ona zaczęła opowiadać mu o wszystkim, o tym jaka jest zdołowana, o tym wszystkim co ją męczy, co nie daje jej zasnąć i wyrywa ją z najgłębszego i najpiękniejszego snu, otworzyła sie po raz pierwszy.. a potem wstała i znów zaczęła udawać że jest dobrze.

Są dni  kiedy budzimy się innym... teksty

lovexlovex dodano: 2 sierpnia 2010

Są dni, kiedy budzimy się innym człowiekiem. To właśnie przydarzyło się jej.. Czuła to wyraźnie. To co zobaczyła poprzedniego dnia spowodowało w niej małe, tektoniczne pęknięcie.

Ważne  aby mieć kogoś takiego  kto... teksty

lovexlovex dodano: 2 sierpnia 2010

Ważne, aby mieć kogoś takiego, kto cię kopnie w odpowiednim momencie w dupę, wyzwie cię, siądzie na psychikę. On to robi dla tego, żebyś sobie życia nie zmarnował i żebyś się otrząsnął. Ten ktoś nazywa się "przyjaciel".

mam cały poraniony nadgarstek. a w... teksty

lovexlovex dodano: 1 sierpnia 2010

mam cały poraniony nadgarstek. a w pokoju odpadł mi tynk, ze ściany. uderzam pięścią w ścianę za każdym razem, gdy o Tobie pomyślę. taka moja osobista terapia szokowa. miałeś zacząć mi się kojarzyć z bólem. - poskutkowało. ale nawet w formie cierpienia jesteś zachwycający.

co wieczór przytulam się do misia... teksty

lovexlovex dodano: 1 sierpnia 2010

co wieczór przytulam się do misia od Ciebie. ale helloł chłopcze, głupi misiek mi Ciebie nie zastąpi.. ;//

Nigdy o mnie nie zapomnisz. W każdej... teksty

lovexlovex dodano: 1 sierpnia 2010

Nigdy o mnie nie zapomnisz. W każdej kolejnej kobiecie będziesz szukał mojego zapachu, smaku i kształtu. Mojego głosu, mojego spojrzenia, gładkości mojej skóry. Mojej uległości i mojej nieobliczalnej radości. Wspaniałych kobiet jest wiele. Na pewno spotkasz je na swojej drodze. Ale nie będą takie jak ja...bo ja jestem tylko jedna. Wyjątkowa. :

Wspomnieniami wracasz  widzisz to co... teksty

lovexlovex dodano: 1 sierpnia 2010

Wspomnieniami wracasz, widzisz to co było szczęściem, zamykasz oczy i widzisz przestrzeń, powracasz tam i przypominasz sobie chwile, które były dla was piękne. Sen się urywa, otwierasz oczy i widzisz tylko zdjęcie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV