głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovexlovex Wbiegła do domu. wybuchając spazmatycznym płaczem zaczęła się krztusić z niedowierzania. Nareszcie była w miejscu gdzie nikt nie pouczał jej łez a ona mogła dać

lovexlovex

lovexlovex.moblo.pl
Wbiegła do domu. wybuchając spazmatycznym płaczem zaczęła się krztusić z niedowierzania. Nareszcie była w miejscu gdzie nikt nie pouczał jej łez a ona mogła dać upust
Wbiegła do domu. wybuchając... teksty

lovexlovex dodano: 22 sierpnia 2010

Wbiegła do domu. wybuchając spazmatycznym płaczem, zaczęła się krztusić z niedowierzania. Nareszcie była w miejscu gdzie nikt nie pouczał jej łez, a ona mogła dać upust emocjom. Zapaliła papierosa i kucnęła w przedpokoju kręcąc głową z niedowierzaniem. Zalewała się po raz kolejny łzami, których twórcą był mężczyzna za którego gotowa była skoczyć w ogień.

Miłość? Uwielbiam to wpatrywanie... teksty

lovexlovex dodano: 22 sierpnia 2010

Miłość? Uwielbiam to wpatrywanie się w kogoś, wzdychanie na każdym kroku, robienie sobie zasranych nadziei, myślenie o kimś wieczorem zasypiając i rano budząc się, i ta niepewność, a potem słuchanie, że nic z tego nie będzie. Uwielbiam czuć ten ból w sercu, to cierpienie, łzy, które codziennie płyną z mych oczu; uwielbiam stan, kiedy myślę, że gorzej być nie może a nagle ukochana osoba wbija mi kolejny nóż w serce. Tak, miłość. Cudowny stan. Cudowny.

Nie miał pojęcia jak długo stali... teksty

lovexlovex dodano: 22 sierpnia 2010

Nie miał pojęcia jak długo stali , mocno przytuleni. Później zreszta żadne z nich ne mogli sobie przypomniec co wtedy mówili. zresztą, jakie to miało znaczenie?? Pragnęli przecież być jak najbliżej siebie, chcieli wykraść jeszcze choćby odrobine czasu.

Czekam na ten moment w którym będe... teksty

lovexlovex dodano: 22 sierpnia 2010

Czekam na ten moment w którym będe potrafiła uodpornić swoje serce na Twój wzrok.

Bo jesteś śmieszna  znaczy zabawna.... teksty

lovexlovex dodano: 22 sierpnia 2010

Bo jesteś śmieszna, znaczy zabawna. mówisz mi, że nie tańczysz, a potem nie mogę odkleić Cię od parkietu. mówisz, że zbierasz znaczki z motylami. kto dzisiaj zbiera znaczki z motylami, dziewczyno. nie jesteś zwykła. masz w sobie coś, czego ja nawet nie umiem nazwać. masz taką tajemnicę, energię. i zawsze jak jesteśmy na sali, zanim zrobisz pierwszy krok, najpierw tak odgarniasz lewą ręką włosy z ucha. jesteś inna. po prostu chciałam powiedzieć, że Cię lubię. bardzo.

Jego oczy paraliżują moje zmysły. teksty

lovexlovex dodano: 22 sierpnia 2010

Jego oczy paraliżują moje zmysły.

Wiele razy zmieszałeś ją z błotem... teksty

lovexlovex dodano: 22 sierpnia 2010

Wiele razy zmieszałeś ją z błotem, mimo, że miała rację. Chociaż cię kocha, raniłeś ją każdego dnia. Lałeś na jej opinię. Koledzy byli dla ciebie dużo większym autorytetem niż ona. Zawalałeś wiele razy, ale serce nie pozwalało jej nie dać ci kolejnej szansy. Dbała o ciebie, jak mogła. Czasem nawet nie pokazywała po sobie, ile wysiłku ją to kosztuje. Płakała przez ciebie po nocach, a ty myślałeś, że jest szczęśliwa. Tak, to ta osoba, którą nazywasz "swoją starą".

Nienawidziłam satysfakcji  którą... teksty

lovexlovex dodano: 21 sierpnia 2010

Nienawidziłam satysfakcji, którą miał, gdy na jego widok nisko spuszczałam wzrok. Nienawidziłam, jak wywoływał we mnie zazdrość, kiedy dumnie maszerował z kolejną zdobyczą przed moimi oczami i jak rozpalał we mnie miłość, gdy się uśmiechał. Nienawidziłam tego, że wciąż go kochałam.

Dziś  w chłodny wieczór  schowam... teksty

lovexlovex dodano: 21 sierpnia 2010

Dziś, w chłodny wieczór, schowam się pod Twoją bluzę, a Ty uspokoisz mój oddech. Będę dla Ciebie najważniejsza, niezbędna, niepowtarzalna.

http:  nk.pl  profile 34041676... teksty

lovexlovex dodano: 21 sierpnia 2010

dziwnie tak kiedy na nikim Ci nie... teksty

lovexlovex dodano: 21 sierpnia 2010

dziwnie tak kiedy na nikim Ci nie zależy. nie czekasz na żadną wiadomość. nie myślisz o nikim przed snem. nie czujesz strachu, ze ktoś zniknie. dziwnie. bezpiecznie. pusto. nie jestem jednak pewna czy to poczucie bezpieczeństwa mi się podoba.

Kocham całować czubek jego nosa i... teksty

lovexlovex dodano: 21 sierpnia 2010

Kocham całować czubek jego nosa i uśmiecham się za każdym razem, gdy szykuję mu śniadanie. Uwielbiam smak każdego kawałka jego ciała i światło księżyca odbijające się na nim, gdy leży w negliżu. Jego zapach rozpoznam wszędzie, bo pachnie mną, a ja pachnę nim. Należymy do siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV