głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
loveperfection Hej. Kim jesteś? Jestem tajemniczą osobą którą spotkałeś w parku i dałeś mi numer Gadu Gadu. A tak przypominam sobie... Nazywam się Inez. A ja Marcin. Wiem. ?

loveperfection

loveperfection.moblo.pl
Hej. Kim jesteś? Jestem tajemniczą osobą którą spotkałeś w parku i dałeś mi numer Gadu Gadu. A tak przypominam sobie... Nazywam się Inez. A ja Marcin. Wiem.
 Hej.   Kim jesteś?   Jestem... teksty

loveperfection dodano: 27 luty 2012

-Hej. -Kim jesteś? -Jestem tajemniczą osobą którą spotkałeś w parku i dałeś mi numer Gadu Gadu. -A tak przypominam sobie... -Nazywam się Inez. -A ja Marcin. -Wiem. -? -Żartowałam, hehehe . . .

Ktoś zapytał mnie kiedyś jaki jest... teksty

loveperfection dodano: 27 luty 2012

Ktoś zapytał mnie kiedyś jaki jest sens w płakaniu Ja to wiem i bliskie mi osoby też doskonale się na tym znają. I kto nigdy na prawdę nie płakał i kto nigdy nie cierpiał, nie zrozumie, jak bardzo boli każda kolejna łza. Jak z każdą łzą odpływa kawałeczek nadziei. I nikt nie zrozumie ile znaczy każda rozmowa i jaką wagę mają poszczególne słowa, nikt kto nie był na skraju przepaści i nie poczuł, że powoli spada Kto nie utracił choć na chwilę poczucia godności, kto nie wie co to znaczy nienawidzieć siebie i nikt kto patrząc w lustro nie miał uczucia, że patrzy na złudzenie. Nie zrozumie nigdy, co to znaczy płakać i być smutnym. Żeby to zrozumieć trzeba to poczuć. Tak wielu nie potrafi czuć.

Jeśli chcesz mnie uszczęśliwić... teksty

loveperfection dodano: 27 luty 2012

Jeśli chcesz mnie uszczęśliwić, nie zabieraj mi marzeń i tul najmocniej. Bądź ze mną w dwóch miejscach jednocześnie i mocno trzymaj za lodowate dłonie. Karm pocałunkami i oszukuj ze mną czas. Pamiętaj o mnie i kochaj.

Mimo wszystko brakuje mi Twojego... teksty

loveperfection dodano: 27 luty 2012

Mimo wszystko brakuje mi Twojego łobuzerskiego uśmiechu. Brakuje mi dotyku Twoich dłoni, brakuje mi każdego Twojego spojrzenia, które sprawiało, że czułam się jedyna w swoim rodzaju, że czułam się wyjątkowa i najważniejsza w Twoim życiu. Brakuje mi Twoich przygłupawych tekstów, i słodkich zdrobnień. Tak, tęsknię.

Co byś zrobił gdybym o 5 nad ranem... teksty

loveperfection dodano: 27 luty 2012

Co byś zrobił gdybym o 5 nad ranem stała przed twoimi drzwiami, cała zmarznięta, z drżącymi rękoma i zapłakanymi oczami. Łzy czarne od makijazu powoli spływałyby mi jedno po drugiej po policzku, po czym roztrzaskały by sie o ziemie twojego podwórka. Na mojej bladej twarzy nie widać byłoby uśmiechu, lecz przerażenie i strach.

podnoszę się rano z łóżka... teksty

loveperfection dodano: 27 luty 2012

podnoszę się rano z łóżka , nakładam na rzęsy dużą ilość tuszu , idę do tej cholernej szkoły , rozmawiam z ludźmi , czasem się uśmiecham , wracam , jem obiad , ogarniam resztę dnia . i przychodzi najgorsze - wieczór , wtedy już sobie nie radzę.

Kiedy Ty w końcu zauważysz  że ja... teksty

loveperfection dodano: 27 luty 2012

Kiedy Ty w końcu zauważysz, że ja Cię kocham ponad wszystko? Że moje serce już należy do Ciebie? Że pragnę się zestarzeć przy Twoim boku? Że po prostu chcę byś ze mną był? Wiecznie i bezwarunkowo.

Może i czasem się kłócimy  może... teksty

loveperfection dodano: 27 luty 2012

Może i czasem się kłócimy, może i nie zawsze jesteśmy w stosunku do siebie fair, może i nie raz przesadzamy, może i wytykamy sobie za dużo wad, może i czasem mamy siebie dość, ale ważne, że wiemy ile dla siebie znaczymy. Bo nawet jeśli myślimy, że to już koniec, zawsze, ale to zawsze tęsknimy, żałujemy i kochamy. I nie wyobrażam sobie, że pewnego dnia, miałoby Cię zabraknąć. ♥

godzina 3:00 w nocy  dźwięk sms... teksty

loveperfection dodano: 27 luty 2012

godzina 3:00 w nocy, dźwięk sms zerwał mnie z łóżka. wstałam, popatrzyłam na ekran i pokazało się jego imię. myślałam że umrę ze szczęścia jak przeczytałam jego treść. dwie minuty po odczytaniu, zadzwonił. odebrałam pierwsze jego słowa ' odpowiedz, kochasz mnie? ' chwile milczałam, rozpłakałam się i odpowiedziałam że nie wie nawet jak bardzo, nie wie jaki jest dla mnie ważny. a kiedy powiedziałam że kocham go najmocniej na świecie, kazał mi wyjść na balkon. wyszłam i pod nim stał on, krzycząc że mnie kocha.

a myslała że już na zawsze nikogo... teksty

loveperfection dodano: 27 luty 2012

a myslała że już na zawsze nikogo nie pokocha .. lecz wtedy pojawił się on i zmienił wszystko ! ona się znów zakochała ze wzajemnością . po kilku tygodniach nie odzywał się, nie wiedziała co się stało (zapomniał ?! ), to był czysty palant. okazało się że to samo robił jednocześnie z kilkoma dziewczynami . ale mimo złamanego serca dalej wspomina te chwile razem z nim spendzone, ten najpiękniejszy uśmiech na świecie, te błyszczące, brązowe oczy, tą chwile kiedy obejmował ja swoimi ciepymi ramionami ..

Dwie dziewczyny . Tak różne a... teksty

loveperfection dodano: 27 luty 2012

Dwie dziewczyny . Tak różne a jednak podobne . Bratnie dusze . Siostry od dawna . Łączy je szczerość , wieczorne spacery i rozmowy do późna . Każda porażka zbliża je jeszcze bardziej są przy sobie zawszę i wszędzie . Łączy je to co najważniejsze - uczucie wiecznej przyjaźni . ♥

Decydując się na znajomość z... teksty

loveperfection dodano: 27 luty 2012

Decydując się na znajomość z Tobą nie sądziłam, że zaangażuję się w nią tak absolutnie i bezwarunkowo, że narodzi się we mnie coś znacznie silniejszego, niż oczekiwałam po tym związku, że stanie się to, czego się bałam i zapewne boję się nadal. Dałeś mi odczuć tyle ciepła i tyle zrozumienia, ile nie dał mi w życiu nikt, bo nikt, kogo los postawił na mojej drodze, nie umiał mnie pojąć, nie potrafił mnie zrozumieć. Każdy chciał mnie zmieniać, dostosowywać do subiektywnie postrzeganej przez siebie utrwalonej formuły zachowań i posunięć. Ty jeden nie próbowałeś. Chciałeś mnie taką, jaką jestem, z całą moją złożonością, nieprzewidywalnością, trudną i krytyczną, z wszystkimi moimi wadami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV