głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
loveperfection .'Nie jestem wystarczająco silna by trzymać się z daleka. Nie mogę uciec od Ciebie. Ja po prostu wracam do Ciebie. Jak ćma przyciągana do Twojego płomienia. Wym

loveperfection

loveperfection.moblo.pl
.'Nie jestem wystarczająco silna by trzymać się z daleka. Nie mogę uciec od Ciebie. Ja po prostu wracam do Ciebie. Jak ćma przyciągana do Twojego płomienia. Wymawias
.'Nie jestem wystarczająco silna  by... teksty

loveperfection dodano: 28 grudnia 2011

.'Nie jestem wystarczająco silna, by trzymać się z daleka. Nie mogę uciec od Ciebie. Ja po prostu wracam do Ciebie. Jak ćma, przyciągana do Twojego płomienia. Wymawiasz moje imię, ale to nie to samo. Patrzysz w moje oczy, pozbywam się mojej dumy. Moje dusza jest osaczona, a Ty rzucasz moje serce na kolana.'

Któregoś dnia założe spódniczkę... teksty

loveperfection dodano: 28 grudnia 2011

Któregoś dnia założe spódniczkę i buty na wysokim obcasie, usta przeciągne czerwoną szminką,wyjde na ulice. Może spotkam Twoich kumpli, którzy powiedzą Ci ile straciłeś. A gdy Ty przyjdziesz błagać o drugą szansę ja uśmiechnę się, zapale papierosa i powiem "sorry chłopczyku Twój czas minął" i odejde z głową dumnie uniesioną do góry.

siedzę na schodch  w ręku trzymam... teksty

loveperfection dodano: 28 grudnia 2011

siedzę na schodch, w ręku trzymam piwo. Patrze w nieboi myśle " Czy ty kiedykolwiek tęskniłeś? " Czy tęskniłeś za moim głosem, oczami, żartami, zapachem, za moją obecnością? Czy Twoje myśli chociaż przez dwie sekundy skupiły się na mnie ? Czy tak ja siadałeś na schodach i rozmyślałeś o mnie? Czy kiedyś powiedziałeś " cholernie,mi jej brakuje " ?

włożyła słuchawki do uszu.... teksty

loveperfection dodano: 28 grudnia 2011

włożyła słuchawki do uszu. stanęła na tarasie i wpatrywała się w gwiazdy. w ręku trzymała kieliszek wina. słuchając jednej piosenki w kółko, delektując się każdym łykiem wina, stała w ten sposób, aż do świtu. czekała na wschód słońca.

Jedyne  czego chciała to mieć... teksty

loveperfection dodano: 28 grudnia 2011

Jedyne, czego chciała to mieć kogoś, kto usiadłby z nią pod rozgwieżdżonym niebem, popatrzył jej w oczy, powiedział: jesteś jedyna, jesteś tą, której szukałem.

'.Siedziała na schodach i... teksty

loveperfection dodano: 28 grudnia 2011

'.Siedziała na schodach i spogladała w niebo, widziała tylko ciemnonść.. jasne przenikliwe slońce raziło ją w oczy, lecz zranione, zalane łazami serce nie pozwalało jej cieszyć się dniem... ona żyła wspomnieniami,

Dlaczego to my mamy cierpieć... teksty

loveperfection dodano: 28 grudnia 2011

Dlaczego to my mamy cierpieć, wylewając ocean łez? Nie przesypiać nocy, dławiąc się wspomnieniami? Zamieńmy się rolami z mężczyznami. Zacznijmy się zabawiać, każdym napotkanym facetem, bez skrupułów. Wykorzystujmy i pozostawiajmy bez słowa. Jeździjmy na kilka frontów, mając w poważaniu ich uczucia. Wpisując w swoich magicznych notesikach 'zaliczony-odstawiony'. Zero zaangażowania, emocji. Wypierzmy się ze wszelkiego uczucia i bądźmy bezwzględne do granic możliwości. Niech choć przez ułamek sekundy zastanowią się, jak to jest płakać z powodu nieodwzajemnionych uderzeń serca.

siadam teraz przy zajebiście wielkim... teksty

loveperfection dodano: 28 grudnia 2011

siadam teraz przy zajebiście wielkim oknie balkonowym. opieram głowę o lodowatą szybę patrząc jak krople umykają po odbiciu mojej twarzy. widzę parasole. cholernie dużo parasoli, a pod nimi ludzi, czasem samotnie spieszących do domów, a czasem w parach. widzę tam nawet Nas . idziemy trzymając się za ręce, nie zwracamy uwagi na chłód deszczu. w krótkich spodenkach i przemoczonych t-shirtach skaczemy omijając kolejno coraz to większe kałuże. a każda kropla na naszym ciele jest jak kropla eliksiru - daje nam silniejszą dawkę miłości.

 . Prawda boli   szczerość rani... teksty

loveperfection dodano: 28 grudnia 2011

`. Prawda boli , szczerość rani , kłamstwo uzależnia .

Kobieta cię urodziła więc nie masz... teksty

loveperfection dodano: 28 grudnia 2011

Kobieta cię urodziła więc nie masz prawa jej poniżyć.

  odpisał?   nie.   może święta... teksty

loveperfection dodano: 28 grudnia 2011

- odpisał? - nie. - może święta ma? - ta, pod monopolowym

Good luck  stary. Z takim charakterem... teksty

loveperfection dodano: 28 grudnia 2011

Good luck, stary. Z takim charakterem daleko nie zajdziesz. Co najwyżej do burdelu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV