 |
lovemelovemelove.moblo.pl
jebać wszystkich którzy spierdolili z naszego życia bez wyjaśnienia.!!!!!
|
|
 |
jebać wszystkich którzy spierdolili z naszego życia bez wyjaśnienia.!!!!!
|
|
 |
Czasami cieżko uwierzyć w coś co w rzeczywistości jest jedną wielka obłudą, kiedy ktoś Ci mówi jedno a w prawdzie ty znasz całkowita prawde, tak mocno boli milczenie i nie moc tego ze wiesz a powiedzieć nie możesz... Czemu tak jest?? Po jaką cholere dowiadywać się prawdy na własne życzenie i z własnej glupoty i chęci zaspokojenia ciekawości czy tak naprawdę znamy wystarczająco drugą osobę by jej zaufać... najgłupszy pomysł świata!
|
|
 |
- bądź.
- po co?
- bo życie mnie przeraża. bo boje się samotności. bo... gdy jesteś wszystko inne zostaje gdzieś daleko... bo czuję się spokojniejsza i bardziej pewna jutra... bo Twój uśmiech sprawia, że moje myśli są spokojniejsze, bardziej rzeczywiste i poukładane..
|
|
 |
Nie chcę kc . . . chcę pełnego k o c h a m, połączonego z idealnym, perfekcyjnym naciskiem na C i ę.;*
|
|
 |
ani różnica poglądów, ani różnica wieku, nic w ogóle nie może być powodem zerwania wielkiej miłości. nic, prócz jej braku.
|
|
 |
Jesteś za bardzo ważny w moim życiu, żeby po prostu określić te wszystkie chwile dwoma słowami: "było, minęło"
|
|
 |
Przytul mnie. Pocałuj mnie. Pokochaj mnie. Pozostań ze mną. Proszę .. ♥
|
|
 |
Bądź moim Słonkiem, Kotkiem, Miśkiem, Skarbem, Kochaniem, czy kim tam chcesz, ale " moim " ! ♥
|
|
 |
Dlaczego on ciągle pisze? Dlaczego wysyła mi takie piosenki!?
-To proste. Bo Cię kocha.
-Jakby mnie kochał, nie zraniłby mnie! Więc.. czemu wciąż jest dla mnie taki.. ? Czemu ciągle chce pisać, pyta, martwi się?!
-Bo mu nadal zależy.
|
|
 |
Pierwsza zasada życia: nie przywiązuj się do miejsc, chwil, ludzi.
|
|
 |
Najkrótsze wyrazy " tak " i " nie " wymagają najdłuższego zastanowienia.
|
|
 |
'jedz sobie tą czekoladę,
szpieguj szuflady, wypij całą dużą nestea,
dokuczaj mi na temat małych zębów, rób bałagan w całym pokoju,
denerwuj się na mój wolniejszy niż Twój transfer,
fałszuj piosenki, obijaj mi ściany, gub kolczyki,
możesz nawet używać mojej szczoteczki i kraść płyty.. tylko bądź.
|
|
|
|