głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovemassacre uwielbiam gdy na spontana dzwoni do mnie mówiąc: ' za trzy godziny masz busa do mnie ' a ja olewam wszystko i jadę. przyjeżdzam a On czeka na mnie na dworcu z b

lovemassacre

lovemassacre.moblo.pl
uwielbiam gdy na spontana dzwoni do mnie mówiąc: ' za trzy godziny masz busa do mnie ' a ja olewam wszystko i jadę. przyjeżdzam a On czeka na mnie na dworcu z bukie
uwielbiam gdy na spontana dzwoni do... teksty

lovemassacre dodano: 19 lipca 2012

uwielbiam gdy na spontana dzwoni do mnie, mówiąc: ' za trzy godziny masz busa do mnie ', a ja olewam wszystko i jadę. przyjeżdzam, a On czeka na mnie na dworcu z bukietem róż, i rzuca mi się na szyję, mówiąc jak cholernie się stęsknił. następnie spędzamy razem dwa cudowne dni, w których słyszę najpiękniejsze słowa na świecie, z najcudowniejszych ust. i wiem, że mam cholerne szczęście - bo ledwie przyjechałam do domu, a On już dzwoni, mówiąc, że tak bardzo tęskni.

depresja  nałogi. dwudziesty... teksty

lovemassacre dodano: 19 lipca 2012

depresja, nałogi. dwudziesty pierwszy wiek, kurwa.

Masz taki charakter  który czasem... teksty

lovemassacre dodano: 19 lipca 2012

Masz taki charakter, który czasem mnie krzywdzi. I choć nie widać ran, na pewno pozostają blizny. Za nic mam te ciche dni, choć chciałabym coś powiedzieć, ale boję się, że po prostu przestało nam zależeć.
Autor cytatu: ciagnij_sie

Wyszedł z domu. Nie kłopotał sobie... teksty

lovemassacre dodano: 19 lipca 2012

Wyszedł z domu. Nie kłopotał sobie głowy z zamknięciem drzwi na klucz. Wszystko co miał najcenniejsze stracił kilka miesięcy temu. Kiedy trzymał ją za rękę w karetce... Kiedy sekundy niczym wieczność dłużyły się niemiłosiernie. Kiedy lekarz oznajmił mu, że ona nie żyje. Cała jego radość życia niczym balonik pofrunęła wraz z nią do nieba. Wsiadł do samochodu. I jak co wieczór przecina mokre od łez ulice. Tęskni. Każdego dnia, kiedy musi wstać rano do pracy. Każdej godziny, kiedy telefon milczy jak zaklęty, bez żadnej wiadomości od niej. Każdej minuty, kiedy brakuje żywych wspomnień jej wczorajszego uśmiechu. Każdej sekundy, kiedy jego myśli wypełnia ból po jej stracie. Tak bardzo ją kocha.

siadam  wyciągam szluga  biorę... teksty

lovemassacre dodano: 19 lipca 2012

siadam, wyciągam szluga, biorę bucha za tych, którym już nie ufam.

Byliśmy przykładem dla innych par.... teksty

lovemassacre dodano: 18 lipca 2012

Byliśmy przykładem dla innych par. Co oni teraz muszą myśleć? Co chodzi im po głowie, gdy znowu wychodzę trzaskając drzwiami pozostawiając Ciebie z tymi wrzaskami. Porozbijane rzeczy na podłodze, podkrążone z niewyspania oczy i drżące dłonie,które wypuszczają ten związek. Pakujesz we mnie codziennie kilka kulek, w samo serce. Ładujesz ostre słowa, ja odpłacam Ci się tymi bolesnymi. Kiedyś wyjdę naprawdę, nie zatrzymasz mnie i zrozumiesz wszystko. Może będziesz wtedy oglądać telewizor, gotować obiad, albo spotykać się z inną. Zrozumiesz, a ja już nie będę czekać. Położę Ci tylko w rękach te kulki z mojej klatki piersiowej, a na każdej z nich wygrawerowane małe 'nie kocham Cię'.

tak samo jak się dodaje do obs . :D teksty lovemassacre dodał komentarz: tak samo jak się dodaje do obs . :D do wpisu 18 lipca 2012
http:  www.youtube.com... teksty

lovemassacre dodano: 18 lipca 2012

http://www.youtube.com/watch?v=7N8La46hmxE / Wkładam w to całe serce. < 3
Autor cytatu: eweliinek96

Twoja obecność jest warunkiem... teksty

lovemassacre dodano: 18 lipca 2012

Twoja obecność jest warunkiem mojego szczęścia. ♥
Autor cytatu: shandi

Ty + Ja + MOJE ŁÓŻKO = TERAZ ♥ teksty

lovemassacre dodano: 18 lipca 2012

Ty + Ja + MOJE ŁÓŻKO = TERAZ ♥
Autor cytatu: shandi

Tak uwielbiam to uczucie gdy jesteś... teksty

lovemassacre dodano: 18 lipca 2012

Tak uwielbiam to uczucie gdy jesteś blisko . Wystarczy , że jesteś przy mnie , a ja nagle dostrzegam miliony otaczających mnie kolorów .

Chcę być tatuażystą  ale tatuaż... teksty

lovemassacre dodano: 18 lipca 2012

Chcę być tatuażystą, ale tatuaż na sercu chcę zrobić tylko jednemu mężczyźnie.
Autor cytatu: vampireheart

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV