głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovemassacre Niby kocha się za nic a ja kurwa kocham Cię za wszystko. z.j.s.k Dobrze jest : :D Nigdy nie chwal dnia przed wschodem następnego nigdy nie wiesz jaki popierdol

lovemassacre

lovemassacre.moblo.pl
Niby kocha się za nic a ja kurwa kocham Cię za wszystko. z.j.s.k
Niby kocha się za nic   a ja kurwa... teksty

lovemassacre dodano: 4 czerwca 2012

Niby kocha się za nic , a ja kurwa kocham Cię za wszystko. [z.j.s.k]

Dobrze jest :  :D teksty

lovemassacre dodano: 4 czerwca 2012

Dobrze jest :) :D

Nigdy nie chwal dnia przed wschodem... teksty

lovemassacre dodano: 4 czerwca 2012

Nigdy nie chwal dnia przed wschodem następnego, nigdy nie wiesz jaki popierdol może Ci on przynieść
Autor cytatu: baranekk89

uwierz  że nie potrafię wytrzymać... teksty

lovemassacre dodano: 3 czerwca 2012

uwierz, że nie potrafię wytrzymać ani jednego dnia bez Ciebie, jesteś jak naszyjnik, który każdego dnia widnieje na mojej skórze ♥ / notte.
Autor cytatu: notte

mimo tego  że każdego dnia... teksty

lovemassacre dodano: 3 czerwca 2012

mimo tego, że każdego dnia krzywdzimy się na nowo. mimo tych coraz to większych sprzeczek, efektywniejszych kłótni, obrażania się i manipulowania sobą na wzajem, kocham Cię, jestem z Tobą, jestem przy Tobie, pamiętaj, zawsze, na dobre i na złe. zawsze r a z e m ♥. / notte.
Autor cytatu: notte

mumiin ♥ teksty lovemassacre dodał komentarz: mumiin ♥ do wpisu 3 czerwca 2012
  Musisz przyjechać  potrzebuję... teksty

lovemassacre dodano: 3 czerwca 2012

- Musisz przyjechać, potrzebuję pomocy! - Co się stało? - Mój miś jest w praniu i nie mam z kim spać, a jestem pewna, że dzisiejszej nocy wielkie potwory wyjdą z szafy i będą chciały mnie zjeść.

 Jak taki z niego król  to gdzie ma... teksty

lovemassacre dodano: 3 czerwca 2012

-Jak taki z niego król, to gdzie ma koronę ? Ja jestem królem, to mam. Jakbym nie miał, to bym nie był, ale jestem, ponieważ ją mam. Na głowie ją mam. Mam ją.. Prawda ? O.O [ król Julian haha ]

 Do kobiety trzeba się... teksty

lovemassacre dodano: 3 czerwca 2012

-Do kobiety trzeba się pofatygować... tak ? Potem patrzysz jej w oczy... przysuwasz się... tak? Tylko troszeczkę, a najlepiej prawie do końca... potem czekasz, aż ona się też troszeczkę przysunie.. prawdaż ? Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają... A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz. [ król Julian :D ]

I gdyby nie fakt  że potrafię być... teksty

lovemassacre dodano: 3 czerwca 2012

I gdyby nie fakt, że potrafię być wredna , sprytna i upierdliwa zapewne nie miałabym nic, ale gdybym miała fajniejszy tyłek , zgrabniejsze nogi i całkowity brak szacunku do samej siebie , zapewne miałabym wszystko .

Wiatr wiał jej prosto w twarz... teksty

lovemassacre dodano: 3 czerwca 2012

Wiatr wiał jej prosto w twarz, odrzucał włosy na boki, do tyłu, przyklejały się do mokrych policzków. Wilgotnych od przemyśleń, wilgotnych od decyzji jedynej w swoim rodzaju. Szum szalejących drzew, porywał je wiatr. Taniec zaufania i oddania. W tle słyszała wyśpiewany tekst, wciąż te same słowa. Kiedy pojawiły się w powietrzu już wiedziała. Gotowa unieść do góry ręce, pozwolić się ponieść. Obawy już nie spływały po wyciągniętej ręce jakby miały nieosiągalne ujście, niewyczerpane pokłady. Pochyliła się nad czarną taflą jeziora, bezbronna, zupełnie świadoma. Oddając coś, sprzedajesz ,zabierasz coś. Gotowa na to co przyniesie nurt wody. Co przynosi woda. Co popadnie, co będzie dane. Nie ma możliwości wyboru. Przypadek, nigdy upadek.

rzucić  to wszystko i uciec.... teksty

lovemassacre dodano: 3 czerwca 2012

rzucić, to wszystko i uciec. zacząć żyć od nowa. z nową etykietką. bez opinii, na starcie. bez ludzi, którzy kładą Ci kłody pod nogi. bez problemów, bez rutyny. bez abstrakcyjnej nadziei na lepsze jutro. chcę uciec. ale nie mogę. dalej tkwię, w tym zakichanym, szklanym, pudełku, zwanym życiem. stąd, nie ma wyjścia. nawet śmierć, jest zbyt bezszelestna, by pomóc.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV