głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love_krowe Zakazy są do kitu … . Rozstania są też do kitu. Trzeba być razem a nie tak się ciągle rozstawać bo z tego nic nie będzie … . Wódka zamyka głowę na cztery spusty

love_krowe

love_krowe.moblo.pl
Zakazy są do kitu … . Rozstania są też do kitu. Trzeba być razem a nie tak się ciągle rozstawać bo z tego nic nie będzie … .
Zakazy są do kitu … . Rozstania... teksty

love_krowe dodano: 19 maja 2014

Zakazy są do kitu (…). Rozstania są też do kitu. Trzeba być razem, a nie tak się ciągle rozstawać, bo z tego nic nie będzie (…).

Wódka zamyka głowę na cztery... teksty

love_krowe dodano: 17 maja 2014

Wódka zamyka głowę na cztery spusty, ale otwiera serce na oścież.

nie odpiszę Ci  gdy napiszesz jak... teksty

love_krowe dodano: 17 maja 2014

nie odpiszę Ci - gdy napiszesz,jak bardzo Ci smutno. nie odbiorę - gdy będziesz dzwonił by się umówić. nie wysłucham - gdy będziesz się żalił. nie uśmiechnę się - gdy o to poprosisz. nie przytulę - gdy będziesz chciał poczuć moje ciepło. skończyło się - nie będę planem B, nigdy.

Lepiej odejść niż patrzeć jak... teksty

love_krowe dodano: 17 maja 2014

Lepiej odejść niż patrzeć, jak wszystko wali się w błoto. Nie mam ochoty umierać. Muszę czymś żyć. Muszę o czymś pamiętać. O czymś, co nie było gównem.

Chwila w której odbijasz się od... teksty

love_krowe dodano: 16 maja 2014

Chwila, w której odbijasz się od swojego najgorszego i najgłębszego dna to najważniejszy moment w Twoim życiu. Uświadamiasz sobie, że nigdy więcej nie chcesz tak żyć, a to pierwszy krok do bycia coraz lepszym. Mimo, że to cholernie trudne, musisz odciąć się od przeszłości i zacząć żyć inaczej - przede wszystkim w zgodzie z własnym sumieniem, bo choćby nie wiem co się działo, te najbardziej samotne noce będziesz spędzać właśnie z nim.

Nic nie jest na próżno … . Może... teksty

love_krowe dodano: 16 maja 2014

Nic nie jest na próżno (…). Może mylimy się co do celów, może nie to widzimy, co ważne. Może boimy się, uciekamy i popełniamy błędy. Może się szarpiemy, nie wierzymy w siebie, wyrządzamy krzywdy. Ale przecież, z najgłębszej głębi naszych serc płyną do nas niewidzialne znaki, coś nas kieruje ku dobrym pragnieniom – a one przygotowują przyszłość. Wystarczy tylko mieć dobrą wolę – i nagle już się umie pokonać to, co było przerażające, dźwignąć ciężary, które zdawały się zbyt wielkie, naprawić błędy i krzywdy. Może nie to się w końcu liczy, że błądziliśmy, tylko – czy i jak ostatecznie zdołaliśmy to naprawić.

Wrogowie nie istnieją. Wróg to... teksty

love_krowe dodano: 16 maja 2014

Wrogowie nie istnieją. Wróg to przyjaciel, który potrzebuje pomocy.

Przestańże analizować nie... teksty

love_krowe dodano: 16 maja 2014

Przestańże analizować, nie analizuj, dlaczego jest ci z kimś dobrze. Chcesz tylko tego, żeby to trwało, wiesz, że to się dzieje tu, w tej chwili, i że gdzie indziej nie dzieje się nic, ale to naprawdę nic ciekawego. I że środek świata, środek twojego życia jest tutaj, to ty, to on.

Boli kiedy z Tobą rozmawiam boli... teksty

love_krowe dodano: 16 maja 2014

Boli kiedy z Tobą rozmawiam, boli kiedy mówisz te wszystkie rzeczy, które wbijają mi się w serce i boli kiedy siedzę w ciszy, podświadomie czekając na jakąkolwiek wiadomość. Zakopuję się w to coraz bardziej, nie potrafię pójść w żadną stronę, a Twoje zachowanie robi mi w głowie jeszcze większy bałagan.

wiesz  to jest tak wszyscy mają... teksty

love_krowe dodano: 16 maja 2014

wiesz to jest tak wszyscy mają jakieś oczekiwania ja czekam na coś co nigdy się nie wydarzy czekam na kogoś kto nigdy się nie pojawi a inni oczekują ode mnie że przestanę czekać

Będzie mi brakowało tego że... teksty

love_krowe dodano: 16 maja 2014

Będzie mi brakowało tego, że ciebie kocham. Będzie mi brakowało samotnych oczekiwań na twoje przyjście. Będzie mi brakowało radości naszych spotkać i bólu naszych rozstań. A po pewnym czasie będzie mi brakowało tego, że już nie brakuje mi ciebie.

Mam czasami wrażenie że każda... teksty

love_krowe dodano: 15 maja 2014

Mam czasami wrażenie, że każda kobieta na świecie przynajmniej raz w życiu usłyszała, że mężczyzna bardzo ją szanuję oraz darzy ciepłymi uczuciami, ale niestety jej nie kocha. Wtedy rzeczywiście z tym światem dzieje się coś dziwnego. Taki świat przewraca się do góry nogami. Drzewa szarzeją. Powietrze robi się nie do zniesienia. Kolory blakną. I nie ma po co żyć. I nie wiadomo, co robić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV