głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love_krowe Nie pojmuję jak można nie palić kto nie pali dobrowolnie pozbawia się że tak powiem najlepszej cząstki życia w każdym razie wielkiej przyjemności! Budząc się ju

love_krowe

love_krowe.moblo.pl
Nie pojmuję jak można nie palić kto nie pali dobrowolnie pozbawia się że tak powiem najlepszej cząstki życia w każdym razie wielkiej przyjemności! Budząc się już s
Nie pojmuję  jak można nie palić... teksty

love_krowe dodano: 3 czerwca 2014

Nie pojmuję, jak można nie palić; kto nie pali, dobrowolnie pozbawia się, że tak powiem, najlepszej cząstki życia, w każdym razie wielkiej przyjemności! Budząc się już się cieszę, że w ciągu dnia będę mógł palić, a przy jedzeniu znów się na to cieszę, a nawet mogę powiedzieć,oczywiście z pewną przesadą — że jem tylko po to, aby później zapalić.

Zanadto szanuję miłość  żeby... teksty

love_krowe dodano: 1 czerwca 2014

Zanadto szanuję miłość, żeby wierzyć w coś takiego. Nie wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia. To zbyt proste. Byłoby fajnie, gdybyśmy zakochiwali się bez wysiłku. "Zabawna sprawa. Szedłem dziś ulicą, spojrzałem na kogoś i się zakochałem". Spojrzenie nie wystarczy, trzeba się napracować. I to ciężko. Dlatego nie wierzę w miłość do kogoś, kogo się nie zna. Żeby kogoś pokochać, trzeba go dobrze znać.

nigdy papieros nie będzie tak... teksty

love_krowe dodano: 1 czerwca 2014

nigdy papieros nie będzie tak smaczny, a wódka - taka zimna i pożywna.

Skoro Ty jesteś dziwna i ja jestem... teksty

love_krowe dodano: 1 czerwca 2014

Skoro Ty jesteś dziwna i ja jestem dziwny, to się wspaniale składa, razem zadziwmy świat.

Miłość? Nie wiem  nie poznałem.... teksty

love_krowe dodano: 1 czerwca 2014

Miłość? Nie wiem, nie poznałem. Wprawdzie coś mnie trochę niszczy od środka, ale się nie przedstawiło.

Bo chcę z tobą poprzebywać.... teksty

love_krowe dodano: 31 maja 2014

Bo chcę z tobą poprzebywać. Jeszcze parę dni. Za wszelką cenę. Pomimo że mnie bez przerwy okłamujesz. W sumie, to okłamuj mnie dalej. Wciskaj mi najgorszy kit na świecie. Nie chcę nic oprócz twoich farmazonów. Oprócz twoich bajek. Oprócz twojego udawania dorosłej. Szukania dziury w całym. Pragnę, byś mnie bez przerwy wkurwiała.

Nie ma zbyt wiele cza­su  by być... teksty

love_krowe dodano: 30 maja 2014

Nie ma zbyt wiele cza­su, by być szczęśli­wym. Dni prze­mijają szybko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpi­suje­my marze­nia, a ja­kaś niewidzial­na ręka nam je przek­reśla. Nie ma­my wte­dy żad­ne­go wy­boru. Jeżeli nie jes­teśmy szczęśli­wi dziś, jak pot­ra­fimy być ni­mi jutro? Wy­korzys­taj ten dzień dzi­siej­szy. Obiema ręko­ma obej­mij go. Przyj­mij ochoczo, co niesie ze sobą: światło, po­wiet­rze i życie, je­go uśmiech, płacz, i cały cud te­go dnia. Wyjdź mu nap­rze­ciw.

Odeszli od siebie z powodu... teksty

love_krowe dodano: 30 maja 2014

Odeszli od siebie z powodu nieustaleń Zgubili adresy i zapomnieli twarzy Wracali do wspomnień co najwyżej z uśmiechem Po którejś tam wódce kiedy robi się gorzko Nie - ani ich pociąg ani też katastrofa Ani deszcz też nie złączył To było bezpowrotne To że bardzo kiedyś z powodu nieustaleń Odeszli od siebie na dwa bieguny mostu

Kochać to także umieć się... teksty

love_krowe dodano: 30 maja 2014

Kochać to także umieć się roz­stać. Umieć poz­wo­lić ko­muś odejść, na­wet jeśli darzy się go wiel­kim uczu­ciem. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia, cza­sem wbrew własnemu.

Albo szybko wyzdrowieję  albo będę... teksty

love_krowe dodano: 30 maja 2014

Albo szybko wyzdrowieję, albo będę się staczała coraz niżej i niżej jak gasnąca gwiazda.

Często kocha się  z przerwami .... teksty

love_krowe dodano: 30 maja 2014

Często kocha się "z przerwami". To znaczy czasem jest tak, że aż brzuch boli i oczy pieką, a czasem jest tak, "że można wytrzymać" i w ogóle myśli się mocno o czym innym.

Chlałem i płakałem. Tylko to... teksty

love_krowe dodano: 30 maja 2014

Chlałem i płakałem. Tylko to można robić. Płakać i pić. Pić i płakać. To dobra rzecz w świecie, który nie płacze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV