głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love_krowe Kochając kogoś dajesz mu władzę by cię unicestwił. To bardzo prosta zależność której jakoś nikt nie spieszy się uznać. Kochanie kogoś – zakochanie się w kimś –

love_krowe

love_krowe.moblo.pl
Kochając kogoś dajesz mu władzę by cię unicestwił. To bardzo prosta zależność której jakoś nikt nie spieszy się uznać. Kochanie kogoś – zakochanie się w kimś – przewid
Kochając kogoś  dajesz mu władzę... teksty

love_krowe dodano: 14 czerwca 2014

Kochając kogoś, dajesz mu władzę, by cię unicestwił. To bardzo prosta zależność, której jakoś nikt nie spieszy się uznać. Kochanie kogoś – zakochanie się w kimś – przewiduje dwa możliwe scenariusze: w pierwszym miłość jest odwzajemniona; w drugim, zdradzona. To wszystko. Pierwsza możliwość jest nierozerwalnie związana z drugą

i'll never forget you. teksty

love_krowe dodano: 12 czerwca 2014

i'll never forget you.

 Nie dzwonisz  nie piszesz  nie... teksty

love_krowe dodano: 8 czerwca 2014

"Nie dzwonisz, nie piszesz, nie rozmawiasz z nią, koniec. Jeśli wiesz, że jest na imprezie albo w barze, nie idziesz tam. Mnie to zajęło jakiś rok. Szczęściarze wychodzą z tego w 2 tygodnie, 2 miesiące, 2 dni. Myślałem, że zawsze na jej widok będzie mnie skręcało, będę zazdrosny o jej nowego, ale nie. Przeszło mi. Jesienią spadły liście, zimą śnieg. Minęło. Czasem kiedy myślę o tym, co robiłem, ile dałem, żeby ją zdobyć, żeby mnie kochała, myślę o tym i jest mi wstyd."

Odsuń się świadomie od negatywnych... teksty

love_krowe dodano: 7 czerwca 2014

Odsuń się świadomie od negatywnych ludzi. Nie są Ci potrzebni. Przekonuję się o tym bardzo regularnie, choć za każdym jednym razem umysł próbuje mnie zrobić w konia i mi wmówić, że bez danego znajomego nie przeżyję. A potem przeżywam i każdy kolejny dzień jest o wiele zdrowszy.

Ja tak samo! Ubóstwiam tą piosenkę... teksty love_krowe dodał komentarz: Ja tak samo! Ubóstwiam tą piosenkę... do wpisu 5 czerwca 2014
od czasu do czasu jakbym słyszała... teksty

love_krowe dodano: 5 czerwca 2014

od czasu do czasu jakbym słyszała nadal jak przechodzisz przez mój próg, miły

Moje serce nie zawiodło. To ktoś... teksty

love_krowe dodano: 3 czerwca 2014

Moje serce nie zawiodło. To ktoś zawiódł moje serce.

Musiał minąć rok  żebym znów... teksty

love_krowe dodano: 3 czerwca 2014

Musiał minąć rok, żebym znów zaczęła normalnie oddychać. Przez dwanaście miesięcy, codziennie myślałam, że umrę. Wypaliło mnie to, oczyściło. Jestem innym człowiekiem, na pewno nie lepszym.

 Jeśli coś było na tyle ważne... teksty

love_krowe dodano: 3 czerwca 2014

"Jeśli coś było na tyle ważne, że nie możesz o tym zapomnieć wiedz, że musi do ciebie wrócić. Może w innej osobie, innym miejscu, czasie, ale wróci.

Nie pojmuję  jak można nie palić... teksty

love_krowe dodano: 3 czerwca 2014

Nie pojmuję, jak można nie palić; kto nie pali, dobrowolnie pozbawia się, że tak powiem, najlepszej cząstki życia, w każdym razie wielkiej przyjemności! Budząc się już się cieszę, że w ciągu dnia będę mógł palić, a przy jedzeniu znów się na to cieszę, a nawet mogę powiedzieć,oczywiście z pewną przesadą — że jem tylko po to, aby później zapalić.

Zanadto szanuję miłość  żeby... teksty

love_krowe dodano: 1 czerwca 2014

Zanadto szanuję miłość, żeby wierzyć w coś takiego. Nie wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia. To zbyt proste. Byłoby fajnie, gdybyśmy zakochiwali się bez wysiłku. "Zabawna sprawa. Szedłem dziś ulicą, spojrzałem na kogoś i się zakochałem". Spojrzenie nie wystarczy, trzeba się napracować. I to ciężko. Dlatego nie wierzę w miłość do kogoś, kogo się nie zna. Żeby kogoś pokochać, trzeba go dobrze znać.

nigdy papieros nie będzie tak... teksty

love_krowe dodano: 1 czerwca 2014

nigdy papieros nie będzie tak smaczny, a wódka - taka zimna i pożywna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV