głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love0space CZY MOBLO POWRÓCIŁO NA STAŁE ? CZY TYLKO PO TO ABYŚMY MOGLI SKOPIOWAĆ SWOJE TEKSTY ? CO DZIEJĘ SIĘ Z SERWEREM ? CZY KTOŚ WIE ? bała się porannego wstawania i wi

love0space

love0space.moblo.pl
CZY MOBLO POWRÓCIŁO NA STAŁE ? CZY TYLKO PO TO ABYŚMY MOGLI SKOPIOWAĆ SWOJE TEKSTY ? CO DZIEJĘ SIĘ Z SERWEREM ? CZY KTOŚ WIE ?
CZY MOBLO POWRÓCIŁO NA STAŁE  ?... teksty

love0space dodano: 7 maja 2012

CZY MOBLO POWRÓCIŁO NA STAŁE ? CZY TYLKO PO TO ABYŚMY MOGLI SKOPIOWAĆ SWOJE TEKSTY ? CO DZIEJĘ SIĘ Z SERWEREM ? CZY KTOŚ WIE ?

bała się porannego wstawania i... teksty

love0space dodano: 25 kwietnia 2012

bała się porannego wstawania i wieczornego zasypiania przy włączonym telewizorze, i bezsenności, bała się, że nie będzie pieniędzy, że rottweiler sąsiada ugryzie ją w windzie, oszpeci ją, że skompromituje się przed jakimś facetem, na którym będzie jej zależeć, że będzie żyła za długo, bała się burzy z piorunami, starej matki, z którą nie chciała zamieszkać, zmarszczek na twarzy, zmarszczek na swojej twarzy, szukania pracy, wyrzucenia z pracy, samej pracy, Boga, że chce ją ukarać, nie okaże miłosierdzia, że w restauracji wyleje czerwone wino na obrus, że ktoś uderzy ją łomem w głowę w ciemnej bramie, swojego krzyku w nocy, milczącego telefonu, dzwoniącego telefonu, że przejedzie ją samochód, wpadnie pod tramwaj, potknie się na schodach, uderzy w głowę, zapadnie w śpiączkę, ocknie się, nie będzie nikogo, zaśnie, umrze, obudzi się w trumnie, w grobie, w niebie, w piekle, w czyśćcu i tego, że zła karta już się nie odwróci.

Potem życie mnie zmusiło do życia... teksty

love0space dodano: 25 kwietnia 2012

Potem życie mnie zmusiło do życia z idiotami, którzy myślą, że rozwiązanie wszystkich problemów świata leży gdzieś na dnie butelki wódki. Dlatego opróżniają jedną za drugą szybciej niż mijają sekundy bezczynnego, zmarnowanego życia i ciągle wierzą, że gdzieś w tym szklanym grobie o kształcie butelki znajdą sens i cel swojej marnej egzystencji.

ty nie wiesz   jak trudno jest... teksty

love0space dodano: 25 kwietnia 2012

ty nie wiesz - jak trudno jest opuszczać ty nie wiesz - wierzysz że najgorzej jest być opuszczanym nie zdajesz sobie sprawy jaki to ciężar dobierać w sobie słowo po słowie akt po akcie obdzierać się ze skóry wspólnych wspomnień ty wciąż myślisz że nietrudno jest milczeć ty wciąż myślisz że milczenie to tylko brak słów a milczeć można nawet dotykiem nawet w słowach mieści się milczenia lecz pojąć je znaczy już opuścić pozwalam ci jednak wierzyć że najgorzej to być opuszczanym pozwalam ci jednak wierzyć że opuszczać to wiedzieć na pewno pozwalam ci jednak wierzyć że opuściłam cię z łatwością byś nie wiedział - tak trudno jest cie opuszczać

zerwiemy przywiązanie z szyi. teksty

love0space dodano: 25 kwietnia 2012

zerwiemy przywiązanie z szyi.

I tak mało kto wie  że lęk... teksty

love0space dodano: 25 kwietnia 2012

I tak mało kto wie, że lęk osłabia nerki, smutek - płuca, a gniew - wątrobę

Znów jest jutro.  W pokoju czuć... teksty

love0space dodano: 25 kwietnia 2012

Znów jest jutro. W pokoju czuć wczorajszą wódką

bo dawniej dziewczyny się bardziej... teksty

love0space dodano: 25 kwietnia 2012

bo dawniej dziewczyny się bardziej szanowały, nie upijały się do upadłego, nie klnęły, żeby pokazać jakie są wyluzowane, nie musiały ubierać się jak dziwki, żeby zbyt nie odstawać na imprezie i analizować zdawkowe zdania w smsie, nie musiały czekać na jego telefon, który on ma tak naprawdę cały czas przy sobie, znosić pseudo-dowcipnych chamskich uwag i odzywek, liczyć kalorii, żeby choć trochę figurą przypominać top modelki, zabiegać o zasranego księciunia, nie zabiegać i popaść w rozpacz.

Ćpunowi działka czystego towaru... teksty

love0space dodano: 25 kwietnia 2012

Ćpunowi działka czystego towaru, Mordercy, krzyk ofiar wijących się z bólu, Matce, widok syna wracającego z Iraku, Synowi, przez godzinę, trzeźwy ojciec, Bezdomnemu, ciepły obiad, Samobójcy - śmierć. A Tobie co daje szczęście?

bez półśrodków. teksty

love0space dodano: 25 kwietnia 2012

bez półśrodków.

Kiedyś w nagrodę za dobry melanż... teksty

love0space dodano: 25 kwietnia 2012

Kiedyś w nagrodę za dobry melanż, Bóg stworzy ósmy dzień tygodnia.

  Pomyślałem  że znowu jesteśmy w... teksty

love0space dodano: 25 kwietnia 2012

``Pomyślałem, że znowu jesteśmy w punkcie wyjścia, że nie możemy oczekiwać żadnych radykalnych rozwiązań i spotykać się będziemy tylko na granicy dwóch światów, z których każdy zmieściłby się w jej albo moim pokoju. Będziemy kurczyć się w brudnych popielniczkach, których tak nie lubiła, w przyjazdach i odjazdach, otwartej książce, w listach, z których każdy będzie rozbitkiem. Będziemy odnajdywać się na wycieraczkach swoich domów i płakać nad białą kartką papieru, która stanie się albo kolejnym listem, albo następnym opowiadaniem.`` Dziękuję Ci .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV