głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love0space O najważniejszych sprawach najtrudniej opowiedzieć. Są to sprawy których się wstydzisz ponieważ słowa pomniejszają je – słowa powodują iż rzeczy które wydawały

love0space

love0space.moblo.pl
O najważniejszych sprawach najtrudniej opowiedzieć. Są to sprawy których się wstydzisz ponieważ słowa pomniejszają je – słowa powodują iż rzeczy które wydawały się
O najważniejszych sprawach... teksty

love0space dodano: 25 kwietnia 2012

O najważniejszych sprawach najtrudniej opowiedzieć. Są to sprawy, których się wstydzisz, ponieważ słowa pomniejszają je – słowa powodują, iż rzeczy, które wydawały się nieskończenie wielkie, kiedy były w twojej głowie, po wypowiedzeniu kurczą się i stają zupełnie zwyczajne. jednak nie tylko o to chodzi, prawda? Najważniejsze sprawy leżą zbyt blisko najskrytszego miejsca twej duszy, jak drogowskazy do skarbu, który wrogowie chcieliby ci skraść. Zdobywasz się na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc co powiedziałeś albo dlaczego uważałeś to za tak ważne, że prawie płakałeś mówiąc. Myślę, że to jest najgorsze. Kiedy tajemnica pozostaje niewyjawiona nie z braku słuchacza, lecz z braku zrozumienia.

Mam ochotę na cały dzień grania w... teksty

love0space dodano: 25 kwietnia 2012

Mam ochotę na cały dzień grania w playstation z przerwą na herbatę lub kilka słów wymienionych z kimś o rozczulającym uśmiechu.

Bóg dał nam Paryż  Wenecję... teksty

love0space dodano: 25 kwietnia 2012

Bóg dał nam Paryż, Wenecję architekturę secesyjną, zegarki i zegary Art deco dał nam poziomki zamglone świty za oknem kawiarni sklepy dał nam Tomasza Manna oraz Prousta a także wrzosowiska Irlandii oraz wymyślił bilard i nastolatki i tysiąc innych rzeczy jak wodospady, Boską Komedię, fajki, wiersze Rilkego, ulice wysadzane platanami na południu, amerykańskie samochody z lat czterdziestych, pióra Mont Blanc, przewodnik po Grenadzie oraz Koniaki, Giny, Whisky i Bordeaux na pewno nie w tym celu żebym siedział przez osiem godzin dziennie przed komputerem jak jakiś chuj

Wielu z nas podświadomie unika... teksty

love0space dodano: 25 kwietnia 2012

Wielu z nas podświadomie unika powrotu do domu, bo tu zostajemy sami ze swoim egocentrycznym narcystycznym ego. Przeglądamy się w ekranie plazmy i widzimy straszną pustkę. W pracy, w gabinecie psychologa, na mieście i w pubie łatwiej tę pustkę przysłonić.

Bo wiesz? obok szpilek mam trampki i... teksty

love0space dodano: 25 kwietnia 2012

Bo wiesz? obok szpilek mam trampki i adidasy, obok sukienek - dresy i szerokie bluzy, używam prostownicy, obok pierścionków - paczkę fajek. W mp4 mam piosenki o miłości, rap i hip-hop. Przy kumplach często klnę, przy Tobie prawie nigdy. Czasem piję wódkę, czasem colę. Ale jedno jest u mnie niezmienne - miłość do Ciebie.

Nie pozwól żeby ktokolwiek mówił... teksty

love0space dodano: 25 kwietnia 2012

Nie pozwól żeby ktokolwiek mówił, że jesteś nikim Licz tylko na siebie jeśli umiesz liczyć, bo mimo upływu lat nadal żyjemy w dziczy. Zawsze jest chwila ciszy przed uderzeniem burzy, świat należy do odważnych, nikt nie pamięta tchórzy.

...zaczynaliśmy rozumieć  że gdyby... teksty

love0space dodano: 25 kwietnia 2012

...zaczynaliśmy rozumieć, że gdyby nie istniały racjonalizacja, sublimacja, wyparcie, te wszystkie sztuczki, którymi raczymy samych siebie, że gdyby można było spojrzeć na świat bez żadnej ochrony, uczciwie i odważnie - pękłyby nam serca.

Komórka. Facebook Nasza klasa. Gadu... teksty

love0space dodano: 25 kwietnia 2012

Komórka. Facebook Nasza klasa. Gadu gadu. Skype . Wyłącz je wszystkie i zobacz kto pierwszy zapuka do Twych drzwi. A może... nie zapuka nikt.

Mogłabym wypowiedzieć  wojnę .... teksty

love0space dodano: 25 kwietnia 2012

Mogłabym wypowiedzieć wojnę . Mogłabym się kłócić . Mogłabym krzyczeć , wyzywać , bluźnić w ich kierunku . Mogłabym nie przesypiać nocy , Mogłabym się przejmować , Mogłabym chodzić i każdemu mówić jak było naprawdę. Mogłabym ukazać ich ciemną stronę , zdjąć im maski z twarzy . Mogłabym gardzić nimi . Mogłabym być arogancka i knuć intrygi przeciwko nim . Mogłabym. Ale nie jestem jedną z nich .

podporządkują się tym innym   bo... teksty

love0space dodano: 25 kwietnia 2012

podporządkują się tym innym , bo inaczej wypadną z gry , z gry o wspinanie się na szczyt .Na szczyt sztucznych chwil .

i będzie jak dawniej   przestańmy... teksty

love0space dodano: 25 kwietnia 2012

i będzie jak dawniej , przestańmy się spieszyć , zacznijmy od nowa ,od tych małych rzeczy .

a dziś   nie są wstanie... teksty

love0space dodano: 25 kwietnia 2012

a dziś , nie są wstanie wypowiedzieć dziękuję , nie są wstanie przyznać się do błędów.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV