głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love0space Teraz już nie błądź we mnie jak w gigantycznym markecie. Zakochałam się w miłości. Przytuliłam się do niepewności. Poznałam uczucie strachu i pogardy. Obojętnoś

love0space

love0space.moblo.pl
Teraz już nie błądź we mnie jak w gigantycznym markecie.
Teraz już nie błądź we mnie   jak... teksty

love0space dodano: 20 marca 2011

Teraz już nie błądź we mnie, jak w gigantycznym markecie.

Zakochałam się w miłości.... teksty

love0space dodano: 20 marca 2011

Zakochałam się w miłości. Przytuliłam się do niepewności. Poznałam uczucie strachu i pogardy. Obojętność też nie jest mi obca. Wierzyłam w kłamstwa i w puste, słodkie słówka. Nie raz się poddałam, czy myślisz, że zrezygnowałam...?

Miło mi :  teksty love0space dodał komentarz: Miło mi :) do wpisu 20 marca 2011
I kurwa zajebiście mi z tym źle gdy... teksty

love0space dodano: 18 marca 2011

I kurwa zajebiście mi z tym źle gdy bezwiednie zamykam się w pokoju i ginę , ginę pośród szarych myśli.Zatapiam się we własnych teoriach o świecie , człowieku , przyjaźni i tej cholernej miłości .Wtedy właśnie tworzę przeczenia swoich własnych wyobrażeń .

I to uczucie gdy Twoja ręka... teksty

love0space dodano: 18 marca 2011

I to uczucie gdy Twoja ręka niepewnie szuka mojej po raz pierwszy . .

Prawda jest taka że zakochałam się... teksty

love0space dodano: 15 marca 2011

Prawda jest taka że zakochałam się w życiu , bawiłam się nim , no bo... Kurwa no bo niby co ?! Prawda jest taka ,że gdy zblizamy się do pszeszkód które będą trudne do pokonania , decydujemy się zawrócić , umysł nam podpowiada ab y cfofnać się przed tym co mozemy zrobić źle ,a przecież może nam wyjść , możemy próbować ile wlezie aby tlko osiągnąć to o czym się marzy , byle nie kosztem innych , bo co to za szczęście jeśli wyrzodzi się krzywde .Czasami nadzieja upada , ale upada po to abyśmy mogli podnieść się z dumą . Śilnijsi , mocniejśi , bez nienawiści .

Za długo czekałam na Twoje... teksty

love0space dodano: 15 marca 2011

Za długo czekałam na Twoje przepraszam ,żadnego z tych kłamstw Ci nie wybaczam .Wybrałeś inaczej niż tego chciałam , spóźniłeś się, ja już wybrałam.

Przeszłość mnie boli i nie daje... teksty

love0space dodano: 14 marca 2011

Przeszłość mnie boli i nie daje spokoju, kiedy siedzę sama w zamkniętym pokoju, kiedy łzy cisną się same na zewnątrz, Ja umieram od środka, krwawiąc od wewnątrz Bez cienia nadziei staram się wciąż to zmienić by uwolnić swe myśli i na nowo ze wszystkim znów uwierzyć w marzenia, które chcą przyszłość zmieniać z każdą chwilą być pewna, że dam radę przetrwać Mijają miesiące, a tkwi wciąż ten sam problem, jak obudzić się z marzeń i zacząć żyć dalej, jak przemówić do serca by przestało się lękać, jak odgonić te chwile, które wciąż wbijają sztylet.

Spełniasz me sny  jakbyś sam ich... teksty

love0space dodano: 14 marca 2011

Spełniasz me sny, jakbyś sam ich twórcą był, Te wszystkie dni stworzyliśmy sobie ja i ty, Nadany rytm wciąż pilnuje by nie zmienić nic.

Ona była jak światło na drodze... teksty

love0space dodano: 13 marca 2011

Ona była jak światło na drodze która prowadzi do nikąd , rozmowy z Nią były niczym antybiotyk na każdą ranę zadaną przez przeszłość i teraźniejszość.Chwile ciszy nie peszyły i nie dawały do zastanawiania się o czym rozmawiać . Śmiech przy niej był prawdziwy i nie wymuszony . Jeśli prawdziwa przyjaciółka z którą można porozmawiać o wszystkim , obejrzeć jakieś kolejne denne romansidło i śmiać się z niego przez miliony chwil , jeść popcorn przy typowym uczeniu się razem ... miała by być prezentem od losu to zaczynam wierzyć w szczęście.

I wiem że to nie kwestia tego że Ci... teksty

love0space dodano: 13 marca 2011

I wiem że to nie kwestia tego że Ci nie ufam . Ja wiem że to kwestia mojej przeszłości z którą już dawno powinnam się pożegnać .

Gdy nadchodzi Burza i wieje silny... teksty

love0space dodano: 12 marca 2011

Gdy nadchodzi Burza i wieje silny wiatr , morze jest co raz to bardziej nieposkromione , bije się o brzegi z niewiarygodną siłą , gubi swój spokój a na jego miejsce przychodzi roztargnienie ... Właśnie ja czuję się tak jak to morze w czasie burzy ...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV