głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love0space Nie umiesz przewidzieć przyszłości ale normalnym jest że istnieje logika przyczynowo skutkowa że nie ma czegoś takiego jak ekstremalnie zły pech jak przeznaczen

love0space

love0space.moblo.pl
Nie umiesz przewidzieć przyszłości ale normalnym jest że istnieje logika przyczynowo skutkowa że nie ma czegoś takiego jak ekstremalnie zły pech jak przeznaczenie
Nie umiesz przewidzieć przyszłości... teksty

love0space dodano: 22 października 2011

Nie umiesz przewidzieć przyszłości, ale normalnym jest, że istnieje logika przyczynowo-skutkowa, że nie ma czegoś takiego jak ekstremalnie zły pech, jak przeznaczenie, jak piątek trzynastego, że owszem, otacza cię układanka, ale pewne rzeczy po prostu nie powinny mieć miejsca. Niektóre zbieżności nie powinny mieć miejsca. Kurwa, nie żyjemy w tarocie.

Siedząc na łóżku i wyglądając... teksty

love0space dodano: 19 października 2011

Siedząc na łóżku i wyglądając przez otwarte na rozcież okno . Patrzę w gwiazdy , wiem że on też je widzi , patrzymy na to samo sklepienie , wcale nie dzieli nas wiele kilometrów to zaledwie kilkadziesiąt , a czuję się jakby był co najmniej na drugim końcu świata . Może to przez świadomość , że już nigdy go indywidualnie nie spotkam , że już nigdy nie przytuli mnie tak delikatnie , tak romantycznie , już nigdy nie usłyszę jego szczerych słów i .Wiem że to jest od początku miłość skazana na skreślenie , cierpienie , nieporozumienie .Ale w środku czuję że wystarczyły by chęci . Może za kilka lat ... może kiedyś jeszcze nasze drogi się złączą.

To nienaturalne zakochać się na... teksty

love0space dodano: 19 października 2011

To nienaturalne zakochać się na nowo w tej samej osobie.

Niewolnik własnych uczuć . Czuję... teksty

love0space dodano: 19 października 2011

Niewolnik własnych uczuć . Czuję się jak Werter.

I niedorzeczne jest to że mi nagle... teksty

love0space dodano: 19 października 2011

I niedorzeczne jest to że mi nagle zależy i zostawiam to w tak beznadziejnym stanie.

Życie ? Czym Ono jest bez ryzyka... teksty

love0space dodano: 19 października 2011

Życie ? Czym Ono jest bez ryzyka namiętności . Czym jest namiętność bez miłości . Czym jest chęć poznania smaku warg tej drugiej osoby , bez tego uczucia w sercu , Czym są sny o nim , bez potrzeby przytulenia . Czym jest to cholerne ściskające żołądek z nerwów przed spotkaniem uczucie !? Czym jest pieprzony ból po stracie drugiej osoby . Ważnej dla nas. Czym są łzy , szczere łzy , lecące prosto z serca. Czym jest miłość.

Witam moi drodze moblowicze. Zaczynam... teksty

love0space dodano: 19 października 2011

Witam moi drodze moblowicze. Zaczynam kontynuację a zarazem otwieram nowy dział w mym życiu . Oczywiście pojawią się dalsze części mojej książki , teraz włożę w nie jeszcze więcej serca po ostatnich wydarzeniach . Dziękuję za wszelakie wiadomości z prośbą o kolejne części książki . Dziękuję za wytrwałość z waszej strony i za kolejne odwiedzany.

Dramat bytu ... teksty

love0space dodano: 10 września 2011

Dramat bytu ...

I po dzisiejszych słowach... teksty

love0space dodano: 10 września 2011

I po dzisiejszych słowach zastanawiam się czym jest ludzkość .

Mówił że on nie jest dla mnie... teksty

love0space dodano: 10 września 2011

Mówił że on nie jest dla mnie , twierdził że tylko się mną bawi , że zasługuję na kogoś lepszego , kogoś kto obdarzy mnie większą ilością uczuć i kogoś kto będzie miał dla mnie czas. ...Ale ja nie potrzebowałam kogoś innego , miałam Ciebie , i ty mi wystarczyłeś . Nie chciałam Cię wymieniać jak zepsute baterie w pilocie.Nawet po 3 latach . Wiedziałam do czego on dąży . On pożądał mnie. Mówił jak wierszyk to że go potrzebuję , wgrał mi to w mą głowę na tyle abym mogła uwierzyć w te zakłamane słowa .Pragnął mnie tak bardzo że był zdolny do tego aby zniszczyć mi życie i i przy tym tak w nim namieszać niewyobrażalnie że zgubiłabym Siebie .

Aż za dobrze znam się na ludzkim... teksty

love0space dodano: 3 września 2011

Aż za dobrze znam się na ludzkim wzroku , dlatego też uciekam wzrokiem gdy na mnie patrzy , wiem co sobie myśli , wiem co by chciał , wiem co chciałby usłyszeć choć wie że jestem nieosiągalna .Mówi że gubie mu się w tłumie , wie że mnie nie znajdzie za jakiś czas , ciężko jest tak w kółko grać sam dobrze to zna. Nie chcę by miał nadzieję , nie chcę by zatracał się we mnie. Niech skończy mowić o mych niebieskich oczach , niech wyrzuci z szuflad teksty o mnie. Niech zapomni . Ja już kocham od 2,8 lat i nie mam miejsca dla niego w swych snach .

Tak długo znamy się  a czuję  że... teksty

love0space dodano: 21 lipca 2011

Tak długo znamy się, a czuję, że za krótko, bo uczucie lubi spieprzyć gdzieś i czasem pójść na urlop lubi zemścić się i wierz mi, że dziś za to, że mnie kochasz, sprzeniewierzy Twoją miłość i rozrtwoni ją po bokach nie chcę gonić jej po blokach, nie chcę szukać jej po klubach, już nie widzę jej w tych oczach, co szukały wiary w ludziach, i nie staram się zaufać by nie klepać ręką w matę znów, bo nie obchodzi Cię, że byłaś całym światem już nie grają nam orkiestry, nie zawyje Krawczyk z radio, nie pragnę zemsty, nie pragnę Ciebie, już nie warto, mamy własną rzeczywistość, dzisiaj ziemia wchłonie ją, to wszystko łatwo przyszło nam, a teraz wiem, że to nie to

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV