głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovalova kocham Cię jak Izabela Fineasza a Fredka Jeremiasza. Ej kochanie me uczucie silne do Ciebie jak sztorm na oceanie! zajeb : : : a co z twoimi marzeniami? chciała

lovalova

lovalova.moblo.pl
kocham Cię jak Izabela Fineasza a Fredka Jeremiasza.
kocham Cię jak Izabela Fineasza  a... teksty

lovalova dodano: 26 marca 2010

kocham Cię jak Izabela Fineasza, a Fredka Jeremiasza. ;*

Ej  kochanie  me uczucie silne do... teksty

lovalova dodano: 26 marca 2010

Ej, kochanie, me uczucie silne do Ciebie jak sztorm na oceanie! ;***

zajeb  : : :  teksty lovalova dodał komentarz: zajeb**:*:*:* do wpisu 24 marca 2010
 a co z twoimi marzeniami? chciałaś... teksty

lovalova dodano: 23 marca 2010

-a co z twoimi marzeniami? chciałaś zdobyć świat! -on jest moim światem..;);*

 Musisz przyjechać  potrzebuje... teksty

lovalova dodano: 22 marca 2010

-Musisz przyjechać, potrzebuje pomocy! -Co się stało? - Mój miś jest w praniu i nie mam z kim spać, a jestem pewna że dzisiejszej nocy wielkie potwory wyjdą z szafy i będą chciały mnie zjeść...;*** K.! ;*;*;*

'On. Kilka literek imienia tak bardzo... teksty

lovalova dodano: 19 marca 2010

'On. Kilka literek imienia tak bardzo zmieniły jej światopogląd. Jego poczucie humoru, czasem drwiny były dużo ważniejsze niż komplementy innych. Uwielbiała dołeczki na jego twarzy kiedy się uśmiechał. Jego śmieszny ton mówienia, jego ciepły głos a zarazem pobudzający. Każde spotkanie, każda chwila, każde słowo było dla niej najważniejsze, najwspanialsze i jedyne. Kochała go mimo i wbrew. Za wszystko. Nawet za to co było złe'.

  Co robisz ?   Wypisuję Ci list... teksty

lovalova dodano: 17 marca 2010

- Co robisz ? - Wypisuję Ci list gratulacyjny. - Jaki list ? - Z serdecznymi gratulacjami za zajęcie pierwszego miejsca w moim sercu.

bo moja miłość do Ciebie nie zna... teksty

lovalova dodano: 17 marca 2010

bo moja miłość do Ciebie nie zna granic, nigdy Cię nie oddam na świecie nikomu za nic. ja słucham Twoich rad, dla Ciebie staram pozbyć się wad, bo wokół Ciebie kręci się cały mój świat.

lizaki zamieniły się na papierosy... teksty

lovalova dodano: 16 marca 2010

lizaki zamieniły się na papierosy, niewinne stały się dziwkami. praca domowa umarła śmiercią naturalną, a telefony są używane w klasie. cola zamieniła się w wódkę, a rowery w samochody. niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks. pamiętasz, kiedy zabezpieczać się znaczyło włożyć na głowę plastikowy hełm? kiedy najgorsza rzecz, którą mogłaś usłyszeć od chłopaka to że jesteś głupia. kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na ziemi, a mama była największym bohaterem. twoimi największymi wrogami było twoje rodzeństwo. kiedy w wyścigach chodziło tylko o to kto pobiegnie najszybciej. kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą. kiedy wkładanie krótkiej spódniczki nie oznaczało, że jesteś suką. jedynymi narkotykami było lekarstwo na kaszel, a zioło oznaczało pietruszkę, którą mama wrzucała do zupy? najgorszy ból jaki czułeś to pieczenie zdartych kolan i łokci i kiedy pożegnania oznaczały tylko do zobaczenia jutro. dorosłość, dlaczego nie mogliśmy się jej doczekać?'

 skarbie dziękuję ci za te... teksty

lovalova dodano: 15 marca 2010

`skarbie dziękuję ci za te wszystkie wspólnie spędzone chwile, za nasze wzloty i upadki, za to, że byłaś przy mnie gdy wszyscy się odwórcili, za to, że potrafisz mi zaufać, za to, że dzielisz się ze mną tymi nawet najskrytyszymi sekretami, za to, że potrafisz ze mną wytrzymać, chociaż wcale nie jest łatwo, za to, że cieszysz się gdy ja jestem szczęśliwa i za to, że płaczesz kiedy ja płacze, za to, że jeszcze nigdy mnie nie zawiodłaś, za to, że potrafisz doradzić w trudnych sytuacjach i za to, że gdy chce zrobić jakąś głupote ty mi to odradzasz. bo wiem, że gdyby nie ty wszystko byłoby inne.

mam skłonności do długotrwałego... teksty

lovalova dodano: 14 marca 2010

mam skłonności do długotrwałego uśmiechu przy tobie...

uśmiecha się do mnie  tym... teksty

lovalova dodano: 12 marca 2010

uśmiecha się do mnie, tym najpiękniejszym ze swoich uśmiechów, widzę iskierki ciepła w jego błękitnych oczach, czuję ucisk w żołądku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV