głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lost__feelings Myślałam że całe moje życie składa się tylko z czekania na niego. Najpierw czekałam na to aż pojawi się w moim życiu potem na to kiedy w końcu znajdzie dla mnie

lost__feelings

lost__feelings.moblo.pl
Myślałam że całe moje życie składa się tylko z czekania na niego. Najpierw czekałam na to aż pojawi się w moim życiu potem na to kiedy w końcu znajdzie dla mnie mi
Myślałam  że całe moje życie... teksty

lost__feelings dodano: 13 grudnia 2013

Myślałam, że całe moje życie składa się tylko z czekania na niego. Najpierw czekałam na to, aż pojawi się w moim życiu, potem na to, kiedy w końcu znajdzie dla mnie miejsce w swoim własnym świecie. Czekałam na telefon, wiadomość od niego nawet o tym nie myśląc, nie zdając sobie z tego sprawy. A teraz ? Teraz czekam, aż mnie pokocha. Nawet jeśli ma się to nigdy nie wydarzyć, to przecież i tak całe życie czekam na niego...

Wmawiam sobie  że mi na nim nie... teksty

lost__feelings dodano: 13 grudnia 2013

Wmawiam sobie, że mi na nim nie zależy, że lepiej byłoby gdybyśmy się nie widywali, że nie brakuje mi rozmów z nim, jego dotyku, wspólnie spędzonego czasu. Że nie tęsknie za jego uśmiechem, ale ku*wa to wszystko, to jedno wielkie kłamstwo !!

Każde nasze spotkanie było na wagę... teksty

lost__feelings dodano: 13 grudnia 2013

Każde nasze spotkanie było na wagę złota. Każda chwila spędzona z nim, była jak ta najlepsza po zjaraniu blanta. Każde jego spojrzenie, jego uśmiech- to wszystko było najpiękniejsze. I tak wszystko układałoby się dobrze, ale te ciągłe wyrzuty, zazdrości i systematyczna kontrola. Nie wytrzymałam, nie tak to wszystko miało wyglądać! Bez zaufania i wspólnego wsparcia. Z bólem na sercu pogodziłam się z tym, że nic z tego nie będzie, że wszystko się skończyło. Postawiłam kropkę, ale ten dział się jeszcze nie skończył?!! Ja tęsknię cholernie tęsknię i każda łza w nocy świadczy o sytuacji jaka panuje w moim sercu, po prostu burza z silnymi kroplami deszczu. Żałuję ku*wa żałuję !!

To nie takie proste zapomnieć o... teksty

lost__feelings dodano: 13 grudnia 2013

To nie takie proste zapomnieć o ludziach, o wspomnieniach, o tych pieprzonych nadziejach, które mi narobiłeś i o tym wszystkim co nas łączyło.. !

Znasz to uczucie kiedy rano  mimo... teksty

lost__feelings dodano: 9 grudnia 2013

Znasz to uczucie kiedy rano, mimo wczesnej godziny wstajesz z uśmiechem? Siedzisz na lekcji, czujesz wibracje w kieszeni, wyjmujesz telefon i widzisz wiadomość od niego. Cały dzień jest Twoją jedyną myślą w głowie, osobą z którą tak dużo przeżyłaś. Nie kłócisz się z nikim, nawet z rodzicami, którzy zawsze się o wszystko czepiają, znosisz wszystko z uśmiechem na twarzy. Wtedy tak naprawdę uświadamiasz sobie, że masz wszystko, co daje Ci szczęście, masz Jego.

Zmieniłam się  rozumiesz? ja... teksty

lost__feelings dodano: 6 grudnia 2013

Zmieniłam się, rozumiesz? ja naprawdę się zmieniłam! teraz już w dupie mam co oni wszyscy o mnie pomyślą, kiedy się dowiedzą co ja tak naprawdę do Ciebie czuje, czy mnie wyśmieją, czy ty patrząc mi prosto w oczy będziesz potrafił powiedzieć co tak naprawdę czujesz.. dość mam już tego udawania! Po prostu dorosłam i musisz mnie zaakceptować taką jaką jestem, a jak nie to będziemy musieli się pożegnać skarbie.

Zawsze jest tak samo. Nieważne jak... teksty

lost__feelings dodano: 6 grudnia 2013

Zawsze jest tak samo. Nieważne jak bardzo będę na Ciebie wściekła, ile złych słów wypowiem pod Twoim adresem, wystarczy Twój jeden sms, a ja automatycznie zapominam o tym co tak bardzo mnie zdenerwowało. To chyba miłość jest, co nie?

Trzy miesiące temu powiedziałbym... teksty

lost__feelings dodano: 6 grudnia 2013

Trzy miesiące temu powiedziałbym, że jeżeli kogoś szczerze kochasz, musisz pozwolić mu odejść. Ale teraz patrzę na ciebie i widzę, jak głęboko się myliłem. Jeżeli kogoś naprawdę kochasz, musisz zrobić wszystko, żeby go zatrzymać...

Upływa czas  nie wiem kiedy minął... teksty

lost__feelings dodano: 6 grudnia 2013

Upływa czas, nie wiem kiedy minął dzień Nie wiem kiedy mój papieros zgasł Nie chce mi się jeść, nie chce mi się wyjść Chociaż powinnam iść do przodu, jakoś żyć Zastanawiam się dlaczego ja i Ty nie daliśmy rady być razem...

Kiedyś się z Niego wyleczę. Może... teksty

lost__feelings dodano: 6 grudnia 2013

Kiedyś się z Niego wyleczę. Może nie na pstryknięcie palcami, może nie po tygodniu, ani miesiącu. Czeka mnie wiele pustych dni, w których wciąż będzie się pojawiać jego twarz. Nie mogę wykreślić Cię ze swojego życia, zbyt wiele mamy ze sobą wspólnego. I nie powiem też 'jesteś w moim życiu zbędny'- bo nie jesteś. W gruncie rzeczy nikogo nie potrzebuje bardziej niż Ciebie... Ale nigdy nie byłeś mój.

To takie przygnębiające nie... teksty

lost__feelings dodano: 6 grudnia 2013

To takie przygnębiające nie potrafić odejść od osoby, która Cię rani, bo za bardzo ją kochasz i za bardzo jesteś od tej osoby uzależniona..

Tak często mam ochotę wyłączyć... teksty

lost__feelings dodano: 6 grudnia 2013

Tak często mam ochotę wyłączyć się z tego świata. odejść, nie pozostawiając po sobie żalu. z daleka od tych kłamstw, chamstwa, zdrad i fałszu, od tych jebanych uczuć, które tak bezlitośnie ranią ludzi. w takich chwilach zatracam się w muzyce, bo tylko ona rozumie ból..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV