głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lost__feelings Nawet jeśli przez tą odległość i codzienne obowiązki spotykamy się tylko w weekendy to nie przeszkadza mi to lubię kiedy po całym tygodniu przytulam się do cieb

lost__feelings

lost__feelings.moblo.pl
Nawet jeśli przez tą odległość i codzienne obowiązki spotykamy się tylko w weekendy to nie przeszkadza mi to lubię kiedy po całym tygodniu przytulam się do ciebie i
Nawet jeśli przez tą odległość i... teksty

lost__feelings dodano: 13 listopada 2014

Nawet jeśli przez tą odległość i codzienne obowiązki spotykamy się tylko w weekendy to nie przeszkadza mi to, lubię kiedy po całym tygodniu przytulam się do ciebie i czuję jak tęsknota momentalnie znika. Traktuję nasze spotkania jak coś wyjątkowego i wartego czekania, a nie jak jakąś codzienność. Tego nie poczują nigdy pary które mają siebie na co dzień.

Chcę wyjechać z Tobą  robić Ci... teksty

lost__feelings dodano: 13 listopada 2014

Chcę wyjechać z Tobą, robić Ci śniadanie, pić z Twojego kubka, chodzić w Twojej koszuli, gotować razem z Tobą, chodzić na długie spacery, oglądać zachody słońca i pić piwo nad jeziorem. Chcę budzić się w nocy i sprawdzać czy jesteś obok, oglądać Twój uśmiech i ciągle czuć Cię obok.

Nie musiała rozumieć sensu życia... teksty

lost__feelings dodano: 13 listopada 2014

Nie musiała rozumieć sensu życia, wystarczyło spotkać Kogoś, kto go zna. A potem zasnąć w Jego ramionach jak dziecko, które wie, że ktoś silniejszy od niego chroni je przed wszelkim złem i niebezpieczeństwami.

Mówi do mnie 'maleńka' choć tak... teksty

lost__feelings dodano: 27 maja 2014

Mówi do mnie 'maleńka' choć tak naprawdę jestem wysoka. Mówi że jestem Jego chudzinką choć mój brzuch wcale nie jest taki płaski. Mówi, że jestem śliczna choć mam mnóstwo kompleksów. Mówi, że jestem zboczona bo wszytko co powie potrafię skojarzyć z jednym. Mówi, że jestem doskonała choć moje wady biorą góre nad zaletami. Mówi Mi, że Mnie Kocha i mu wierze.

Tej nocy prawie byłam martwa  a Ty... teksty

lost__feelings dodano: 6 maja 2014

Tej nocy prawie byłam martwa, a Ty zapytałeś mnie, czy chce Ci coś powiedzieć. I wierz mi, ze chciałam. Chciałam Ci powiedzieć całą prawdę. Że umieram bez Ciebie, że już nie potrafię dłużej widywać Cię dwa razy w miesiącu i czuję, że odkąd Cię poznałam, nie myślałam jeszcze o niczym innym niż o Tobie. Ale wiesz jak to jest, gdy tak bardzo chcesz komuś coś powiedzieć i czujesz, że nagle nie umiesz mówić? Stoisz w bezruchu, masz ściśnięte gardło i wszystkie słowa mieszają się ze sobą. Ale nie martw się, gdy tylko oswoję się z myślą, że nie znikniesz nagle z mojego życia, tak w pięć sekund, to obiecuje, ze powiem Ci to wszystko. Opowiem, jak bardzo tęskniłam, o tych nocach, kiedy nie spałam, by o Tobie myśleć i jak nie odrywałam oczu od telefonu czekając kiedy napiszesz.

Bałam się go utracić. Moje nagłe... teksty

lost__feelings dodano: 6 maja 2014

Bałam się go utracić. Moje nagłe szczęście od pierwszej chwili połączone było z wielkim strachem. Bałam się, że kilkanaście wiosennych dni minie i że on odejdzie ode mnie. Kiedy ujmował moje dłonie , myślałam o tym ,że za chwilę być może, nie będę go czuła przy sobie, i ta myśl była tak pełna bólu, że wychodziłam jej naprzeciw, wysuwałam ręce z jego rąk. Odchodziłam od niego żeby w następnym momencie podbiec ,przywrzeć do jego szyi i obejmując go ciasno błagać - nie zostawisz mnie, prawda, nie odejdziesz?

Kiedyś zadzwonię i tak po prostu... teksty

lost__feelings dodano: 21 kwietnia 2014

Kiedyś zadzwonię i tak po prostu powiem, że chciałabym móc złapać Cię za ręke na spacerze. Zadzwonię by powiedzieć ,że brakuje mi Ciebie, czekaj na mój telefon

Chciałam poczuć pana dotyk... teksty

lost__feelings dodano: 21 kwietnia 2014

Chciałam poczuć pana dotyk, usłyszeć pana oddech, gdy się pan zapomina, odkryć pana tajemnicę, aby... no,aby doznać pana w większej całości i mieć wspomnienie na długi czas. Zanim minie mój czas, zanim pan odjedzie i być może zniknie z mojego życia na zawsze....

uwielbiam Cię  Twój głos  Twoje... teksty

lost__feelings dodano: 18 kwietnia 2014

uwielbiam Cię, Twój głos, Twoje oczy i uśmiech. To jak sprawiasz, że nawet gdy jestem na Ciebie zła momentalnie się uśmiecham. Uwielbiam Cię, bo mimo moich humorków, kłótni i ataków złości jesteś nadal i chcesz być. Bo nadal chcesz mnie poznawać. Bo rozumiesz to jak nie chcę nigdzie wychodzić i nie chcę z nikim rozmawiać, a bynajmniej starasz się zrozumieć. Uwielbiam Cię, bo jesteś kimś wyjątkowym, wspaniałym i niesamowitym, bo nigdy nawet nie marzyłam, aby ktoś mnie tak pokochał...

Uroczyście się z Tobą żegnam.... teksty

lost__feelings dodano: 5 kwietnia 2014

Uroczyście się z Tobą żegnam. Oficjalnie kończę tą żałosną znajomość bez cienia smutku czy cierpienia w sercu. Dałeś mi wiele do myślenia. Pokazałeś, że nigdy nie mogłam na Tobie polegać, że zawsze to ty brałeś ode mnie ,nigdy nie dając nic w zamian oprócz kilku łez płynących po policzkach. Nigdy nie byłam niczego pewniejsza jak tego, że już Cię nie chcę, że Cię nienawidzę i, że nie masz dla mnie żadnego znaczenia. Pozwól, że teraz w całości oddam się uczuciu do faceta, który cierpliwie czekał aż znikniesz. Dzisiaj znikasz ostatni raz, nie wracasz już, bo na to nie pozwolę. Zabiłam Cię w myślach. Zapomnij, że istniałam, bo ja już nie pamiętam nawet Twojego imienia..

Narysowałam Cię na ścianie. Czy... teksty

lost__feelings dodano: 16 grudnia 2013

Narysowałam Cię na ścianie. Czy się udałeś, tego nie wiem. Jak wpadną goście zawsze da się zastawić sprytnie jakimś meblem.Teraz już mogę łatwo dotknąć, chwycić za rękę, pocałować, pić razem kawę.Bardzo śmieszne. Mam chore serce. Doszła głowa. I nie zależy już od Ciebie, jak długo będziesz, czy zostaniesz. Jeśli za bardzo czymś mnie wkurzysz, zamówię sobie malowanie.

Najchętniej wykrzyczałabym Ci... teksty

lost__feelings dodano: 13 grudnia 2013

Najchętniej wykrzyczałabym Ci prosto w twarz, że jesteś niezłym chujem, który tylko i wyłącznie zabawia się laskami. Że nic nie znaczysz i nigdy nie byłeś dla mnie ważny. Że traktowałam Cię tylko jak dobrego kumpla, z którym czasem przeżywałam całkiem miłe chwile, z którym dobrze mi było. Jednak nie byłoby to ważne, bo znaczysz więcej niż to wszystko, nie umiałabym skłamać..

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 8 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV