głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lonelynight Poza tym jedzenie lodów z sosem czekoladowym w łóżku hotelu Plaza i planowanie zemsty na swoim już wkrótce byłym chłopaku frajerze i dupku w jednej osobie było

lonelynight

lonelynight.moblo.pl
Poza tym jedzenie lodów z sosem czekoladowym w łóżku hotelu Plaza i planowanie zemsty na swoim już wkrótce byłym chłopaku frajerze i dupku w jednej osobie było lepsze o
Poza tym jedzenie lodów z sosem... teksty

lonelynight dodano: 25 grudnia 2010

Poza tym jedzenie lodów z sosem czekoladowym w łóżku hotelu Plaza i planowanie zemsty na swoim już wkrótce byłym chłopaku, frajerze i dupku w jednej osobie, było lepsze od seksu. O niebo lepsze.

Nawet nie chce mi się im pluć w... teksty

lonelynight dodano: 25 grudnia 2010

Nawet nie chce mi się im pluć w oczy, bo szkoda mi śliny.

Zgrywanie trudnej do zdobycia jest... teksty

lonelynight dodano: 25 grudnia 2010

Zgrywanie trudnej do zdobycia jest proste, gdy ktoś nam się nie podoba. Kiedy chodzi tylko o sprawdzenie teorii w praktyce, to rzeczywiście tak jest, ponieważ ofiara naszego eksperymentu to jakiś wyjątkowy brzydal. Kiedy dzwoni i chce Cię zobaczyć - traktuj ich podle, a oni i tak będą się starać.

kiedyś o mnie zapomnisz tak jak... teksty

lonelynight dodano: 25 grudnia 2010

kiedyś o mnie zapomnisz tak jak zapomina się jak smakowała wczorajsza kawa, albo tak jak zapomina się o zeszłorocznym śniegu. zapomnisz jaki ból był wymieszany z pierwiastkami szczęścia i jak przyśpieszał oddech. zapomnisz pojedyncze słowa, gesty, myśli. wszystko uleci z ciebie jak życie z człowieka przejechanego przez ciężarówkę. i okaże się, ze scenarzysta, który to wszystko poskładał w swej malej główce, nie zrobił kariery, nie zarobił milionów, a zamarzł w parku z butelka taniego wina w ręku. Ty kiedyś zapomnisz jak smakowało moje imię. oddasz serce w depozyt komuś innemu, komuś lepszemu. szczęście wypełni cię po brzegi, od paznokci u stop do końcówek rzęs. życzę ci tego, wiesz. i będziesz żyć w spokoju, łykać złudzenia w pigułkach każdego pojedynczego ranka. ale nic nie będzie takie samo jak te nasze chwile. jak nasza samotność we dwójkę, jak nasze bycie razem ale osobno.

Będziemy się mijać jeszcze jakiś... teksty

lonelynight dodano: 25 grudnia 2010

Będziemy się mijać jeszcze jakiś czas. Dziwnie pospieszać wzrok, żeby się odwrócił, przywoływać pogardliwe myśli, upadłe słowa. Teatr maskowy. Akt pierwszy, scena druga. „ŻE NIBY BEZ BÓLU.”

Naucz się podłości i bądź w niej... teksty

lonelynight dodano: 25 grudnia 2010

Naucz się podłości i bądź w niej mistrzem..

Miłość  nienawiść  przyjaźń i... teksty

lonelynight dodano: 25 grudnia 2010

Miłość, nienawiść, przyjaźń i zdrada.. W tej grze jest tylko jedna zasada ;]

Gdyby nie było jutra  gdybym nie... teksty

lonelynight dodano: 25 grudnia 2010

Gdyby nie było jutra, gdybym nie musiała ponosić konsekwencji, zabiłabym ją. wtedy nie miał byś wyboru, przyznałbyś się, że mnie kochasz, a ona była wymówką, żeby tylko mi pokazać, że twoje ego nie ucierpiało bo dostaniu kosza. ale jutro będzie. ty nadal z nią. a ja wciąż siedząc na parapecie z kubkiem gorącego kakao wpatrująca się w okno, zastanawiająca się 'co by było, gdyby'.

Kiedyś napcham Ci do mordy tych... teksty

lonelynight dodano: 25 grudnia 2010

Kiedyś napcham Ci do mordy tych pierdolonych czerwonych czereśni, a potem każę Ci je wyrzygać. zobaczysz jak się czułam kiedy karmiłeś mnie szczęściem i kazałeś w jednym momencie całkowicie usunąć je z mojego wnętrza.

Kochanie  to nie jest tak że ja Cię... teksty

lonelynight dodano: 25 grudnia 2010

Kochanie, to nie jest tak że ja Cię będę kochała a Ty mnie będziesz ranił. Nadejdzie czas kiedy wszystko się odwróci.

rzęsy i spojrzenie pełne miłości.... teksty

lonelynight dodano: 25 grudnia 2010

rzęsy i spojrzenie pełne miłości. sztuczne...

im krótsza spódniczka  tym bardziej... teksty

lonelynight dodano: 25 grudnia 2010

im krótsza spódniczka, tym bardziej ją kochasz. im większy dekolt, tym bardziej ubóstwiasz.-czyż nie na takiej zasadzie działasz, kochanie.?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV