głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lolitkka Gdybym mogła cofnąć czas zrobiłabym to inaczej. I nie poszłabym z Tobą wtedy na ten pierwszy spacer. Jesteś powodem mojego uśmiechu a wiosna niech trwa jak najd

lolitkka

lolitkka.moblo.pl
Gdybym mogła cofnąć czas zrobiłabym to inaczej. I nie poszłabym z Tobą wtedy na ten pierwszy spacer.
Gdybym mogła cofnąć czas... teksty

lolitkka dodano: 4 lipca 2019

Gdybym mogła cofnąć czas zrobiłabym to inaczej. I nie poszłabym z Tobą wtedy na ten pierwszy spacer.

Jesteś powodem mojego uśmiechu a... teksty

lolitkka dodano: 12 stycznia 2019

Jesteś powodem mojego uśmiechu,a wiosna niech trwa jak najdłużej.

♥️ teksty

lolitkka dodano: 12 stycznia 2019

♥️

Podaruj sobie spokojne sny  kubek... teksty

lolitkka dodano: 7 października 2018

Podaruj sobie spokojne sny, kubek dobrej kawy o poranku, kilka chwil szczęścia. Rozgrzesz się z drobnych grzeszków. Zapomnij o tym, co boli. Nie szukaj dawnych uniesień, słów, które dzisiaj nie mają znaczenia. Daj się porwać ulubionym dźwiękom muzyki. Niech łzy zmyją cierpienie. Podaruj sobie chwile z ludźmi, których kochasz. I książkę. Książkę też sobie podaruj. Przeczytaj, obejrzyj historię, która sprawi, że zadrży Ci serce. Zacznij kolejny dzień z przytupem.

Jeśli mężczyzna Cię nie szanuje... teksty

lolitkka dodano: 7 października 2018

Jeśli mężczyzna Cię nie szanuje - uciekaj. Jeśli nie obchodzi go, co myślisz, czego pragniesz - uciekaj jak najszybciej. Miłość nie jest forsowaniem swojego zdania. Nie jest braniem tego, czego chcemy. Jest kompromisem, co trzecią drogą uszczęśliwiającą obie strony. Jeśli raz Cię popchnął, nazwał dziwką, wyśmiał Twoje zwierzenia albo podzielił się z innymi ludźmi sekretem, który mu powierzyłaś - nie łudź się, zrobi to znowu. Jeśli stawia swoje potrzeby ponad Twoimi - nie zmieni się. Zasługujesz na więcej. Jesteś wyjątkowa. Masz prawo mówić "nie". Pamiętaj o tym. A jeśli ktoś nie słyszy Twojego "nie" - uciekaj. Nie masz siły? Idź więc po pomoc do tych, którzy słyszą. Jest ich więcej niż Ci się wydaje.

przez rok od tamtej nocy byłam jak... teksty

lolitkka dodano: 7 października 2018

przez rok od tamtej nocy byłam jak wydrylowana z uczuć wydmuszka. chodziłam, oddychałam, ale nie żyłam. każda myśl była wyłącznie myślą o nim albo jego wspomnieniem. każda wolna chwila kończyła się modlitwą o niego i a niego. każde wyjście z domu przepełniała nadzieja przypadkowego spotkania lub choćby dojrzenia jego samochodu w ruchu ulicznym. każdy kolejny mężczyzna, a teraz było ich nawet więcej niż wcześniej, miał być albo jego kopią, albo antidotum. żaden nie spełniał stawianych wymagań ani nie oferował efektu klina, więc odprowadzałam ich kolejno do drzwi. on wciąż był moim nałogiem, sercem, rozumem i światem. nawet jeśli nie tu, to gdzieś tam, poza murami mojego domu, w objęciach innej kobiety, śmiejący się do innych oczu i ust, trzymający inną dłoń w swojej ręce

Gdybym uciekła niespodziewanie...... teksty

lolitkka dodano: 30 kwietnia 2018

Gdybym uciekła niespodziewanie... nikt mnie nie zna na tyle, żeby wiedzieć gdzie mnie szukać..

Przyzwyczajasz się do człowieka  a... teksty

lolitkka dodano: 30 kwietnia 2018

Przyzwyczajasz się do człowieka, a on co? Wysiada na następnym przystanku.

Czasem sobie myślę  że nie... teksty

lolitkka dodano: 30 kwietnia 2018

Czasem sobie myślę, że nie potrzebnie się w Twoje oczy zapatrzyłam kiedy pierwszy raz Ciebie zobaczyłam. Byłoby mi lżej..

Dzisiaj znowu okropnie Ciebie nie było. teksty

lolitkka dodano: 30 kwietnia 2018

Dzisiaj znowu okropnie Ciebie nie było.

Wiesz po czym go poznasz? Będziesz... teksty

lolitkka dodano: 30 kwietnia 2018

Wiesz po czym go poznasz? Będziesz przy Nim najlepszą wersją siebie. Nie dlatego, że będziesz udawać kogoś lepszego, niż jesteś. Nie, nie dlatego. Będziesz tylko sobą. A ON w Ciebie uwierzy i będzie Cię wspierał i Ci kibicował i zobaczy w Tobie te wszystkie małe, piękne rzeczy których istnieniu nawet nie masz pojęcia. I polubi w Tobie nawet te rzeczy których sama w sobie nie lubisz. To jest miłość, na jaką zasługujesz. Bądź z kimś, kto Cię uskrzydla, a nie wdeptuje w ziemię.

Jeśli ktoś traktuje Cię źle... teksty

lolitkka dodano: 30 kwietnia 2018

Jeśli ktoś traktuje Cię źle pamiętaj, że coś jest nie tak z nim, a nie z Tobą. Normalni ludzie nie niszczą innych ludzi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV