głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lexi89 Siedział obok mnie milcząc od kilku minut. 'Co jest?' złapałam Go za rękę chcąc zwrócić na siebie Jego uwagę. 'Patrzyłem jak umierasz.. Patrzyłem na tą cholerną

lexi89

lexi89.moblo.pl
Siedział obok mnie milcząc od kilku minut. 'Co jest?' złapałam Go za rękę chcąc zwrócić na siebie Jego uwagę. 'Patrzyłem jak umierasz.. Patrzyłem na tą cholerną poziom
Siedział obok mnie milcząc od kilku... teksty

lexi89 dodano: 18 stycznia 2014

Siedział obok mnie milcząc od kilku minut. 'Co jest?' złapałam Go za rękę chcąc zwrócić na siebie Jego uwagę. 'Patrzyłem jak umierasz.. Patrzyłem na tą cholerną poziomą kreskę i po raz pierwszy od kilku lat zacząłem się modlić.. Błagałem Boga żeby Cię nie zabierał.. Żeby dał Ci siły do walki.. Jesteś dla mnie ważna. Przecież wiesz..' przyciągnął mnie do siebie mocno przytulając. 'Obiecaj mi, że nigdy się nie poddasz.. Jakkolwiek źle by było, obiecaj, że będziesz walczyć do końca..' poprosił. 'Ja nie składam obietnic. Przecież wiesz..' użyłam Jego wcześniejszych słów. 'Muszę to usłyszeć rozumiesz? Wiem, że w każdej chwili mogę Cię stracić i muszę wiedzieć, że nie odpuścisz..' w Jego oczach dostrzegłam ból. 'Obiecuję' szepnęłam jednocześnie wiedząc, że jeszcze jeden taki kryzys i żadna obietnica ani próba walki mnie nie ocalą..

Obiecywałaś  że zawsze będziesz.... teksty

lexi89 dodano: 17 stycznia 2014

Obiecywałaś, że zawsze będziesz. Mówiłaś, że Ci zależy i nigdy byś tego nie skreśliła. A okazało się, że szczerość i kilka słów prawdy może zniszczyć wszystko.

Jeśli Twoja duma jest większa i... teksty

lexi89 dodano: 17 stycznia 2014

Jeśli Twoja duma jest większa i ważniejsza niż Nasza 'przyjaźń' to faktycznie te kilka straconych lat nie miało żadnego sensu.

Jeśli popełnisz błąd naucz się... teksty

lexi89 dodano: 17 stycznia 2014

Jeśli popełnisz błąd naucz się przepraszać. Bo nawet ja nie wiem jak długo jeszcze dam radę walczyć..

I tylko szczere 'przepraszam' i... teksty

lexi89 dodano: 17 stycznia 2014

I tylko szczere 'przepraszam' i długa rozmowa jest szansą na naprawę tego co podobno było ważne..

Ignorując jeden z ważniejszych dla... teksty

lexi89 dodano: 17 stycznia 2014

Ignorując jeden z ważniejszych dla mnie dni straciłeś mnie bezpowrotnie.

Boli mnie to  że byłaś zbyt dumna... teksty

lexi89 dodano: 17 stycznia 2014

Boli mnie to, że byłaś zbyt dumna by pomóc gdy świat walił mi się na głowę.

Wiele osób obiecywało mi swoją... teksty

lexi89 dodano: 17 stycznia 2014

Wiele osób obiecywało mi swoją lojalność. Mnóstwo przysięgało, że zawsze będzie, że nic nie stanie między Nami. Kilkoro mówiło, że jestem ważna i jeśli kiedykolwiek poproszę o pomoc zawsze ją otrzymam. Została trójka lojalnych, prawdziwych. Tylko trójka mimo swojej dumy i mojego trudnego charakteru nadal stoi za mną murem. Tylko troje z Nich rzuciło wszystko gdy żegnałam się z życiem i tylko Oni postawili moje dobro nad wszystko złe, co było między Nami..

Nie zostawili mnie w najgorszych... teksty

lexi89 dodano: 17 stycznia 2014

Nie zostawili mnie w najgorszych chwilach. Podali mi rękę. Wyciągnęli z głębokiego dna. Namalowali uśmiech na mojej twarzy. Jako jedyni byli gdy najbardziej tego potrzebowałam i prosiłam o pomoc. Jako jedyni nie odeszli gdy leciałam na pysk i odtrącałam wszystkich wokół. Tylko ta trójka przebiła się przez mur, który postawiłam wokół swego serca.

Jestem pewna tylko trzech osób. Bo... teksty

lexi89 dodano: 17 stycznia 2014

Jestem pewna tylko trzech osób. Bo tylko Oni udowodnili, że zawsze będą. Bo tylko Oni poszli za mną w bagno i podali mi rękę. Bo tylko im ufam i tylko w Nich wierzę. Tylko Im mogę wybaczyć wszystko Tylko Oni noszą miano moich przyjaciół. Tylko Oni są tego warci..

Siedzieliśmy w Jego pokoju... teksty

lexi89 dodano: 17 stycznia 2014

Siedzieliśmy w Jego pokoju oglądając film. Ja wtulona w Niego, z głową opartą o Jego ramię. 'Poszedłbym za Tobą w ogień wiesz?' mruknął cicho spoglądając na moją reakcję. 'A jeśli On złamie Ci serce to ja połamię Jego' obiecał. 'Dlaczego?' szepnęłam nie do końca rozumiejąc jego intencje. 'Bo oprócz mojej siostry tylko Ty jedna jesteś dla mnie wszystkim. Bezgranicznie Ci ufam i wiem, że zawsze będziesz. I chce żebyś była..' odpowiedział mocno mnie przytulając.

Nie ma Cię już obok mnie ale na... teksty

lexi89 dodano: 16 stycznia 2014

Nie ma Cię już obok mnie ale na zawsze pozostaniesz w moim sercu..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV