głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
levelhard Płacz z każdym dniem koi ból który objął w ramiona moje serce. Piękne! Zaczynam wierzyć w to że samotność to bezpretensjonalny morderca który zabija moje uczuci

levelhard

levelhard.moblo.pl
Płacz z każdym dniem koi ból który objął w ramiona moje serce.
Płacz z każdym dniem koi ból... teksty

levelhard dodano: 30 maja 2013

Płacz z każdym dniem koi ból, który objął w ramiona moje serce.

Piękne! teksty levelhard dodał komentarz: Piękne! do wpisu 30 maja 2013
Zaczynam wierzyć w to  że... teksty

levelhard dodano: 30 maja 2013

Zaczynam wierzyć w to, że samotność to bezpretensjonalny morderca, który zabija moje uczucia.

Nadal targa mną tęsknota  a... teksty

levelhard dodano: 30 maja 2013

Nadal targa mną tęsknota, a poszarpane serce ma już dość.

Genialne. :  teksty levelhard dodał komentarz: Genialne. :* do wpisu 30 maja 2013
Najpiękniejszy zachód słońca  na... teksty

levelhard dodano: 30 maja 2013

Najpiękniejszy zachód słońca, na rozgrzanym, letnim piasku, pośród szumu cicho szepczących morskich fal.

Chciałam zakomunikować  że jeśli... teksty

levelhard dodano: 29 maja 2013

Chciałam zakomunikować, że jeśli ktoś chce wziąć od kogokolwiek wpis i wkleić do siebie na profil- nie ma problemu, ale prośba jest jedna: podpisać nickiem twórcy wpisu. To chyba nic trudnego- wystukać kilka dodatkowych literek, które Was nie zaboli, a tym samym okażecie szacunek do autora wpisu. Mam nadzieję, że jest to możliwe do wykonania.

Bóg u góry gra z szatanem w pewną... teksty

levelhard dodano: 29 maja 2013

Bóg u góry gra z szatanem w pewną grę- losują liczby. Kiedy wypadnie szóstka szatan zmusza ludzi do czynienia najgorszych możliwych rzeczy lub zabija ich. Kiedy wypadnie jedynka Bóg robi dobry uczynek dla ludzi. To tłumaczy nasze częste upadki, które są sprawką szatana. Do tych lepszych, podniosłych chwil przyczynia się ingerencja Boga. Jesteśmy w tej grze niezależni. Jesteśmy marionetkami rozgrywającej się walki Boga i szatana. To nieczysta gra, tu zasady są nieokreślone. To nieuczciwość wobec nas, której nie możemy lub nie potrafimy zwalczyć.

Gdybym nie miała uczuć nie... teksty

levelhard dodano: 29 maja 2013

Gdybym nie miała uczuć nie siedziałabym w tym momencie ze łzami w oczach. W moich drżących dłoniach nie znajdowało by się Twoje zdjęcie. Nie wspominałabym dokładnie wszystkich chwil z Tobą, a w szczególności Twojej osoby. Nie czułabym intensywnego zapachu Twoich perfum, które przyciągały mnie do Ciebie niczym magnes. Nie czułabym mocnego kłucia w sercu, które z sekundy na sekundę raniło co raz to mocniej i mocniej. Nie miałabym wrażenia, że jesteś tu gdzieś obok, tak blisko mnie. Może Twa dusza nadal jest ze mną, jednak rozum dał Ci złą wskazówkę. Nie wiem co mówiło Ci serce, ale mam nadzieję, że teraz jesteś szczęśliwy. Gdziekolwiek jesteś wiedz, że nadal w głębi naszych małych duszyczek jesteśmy dla siebie ważni.

Świetne! teksty levelhard dodał komentarz: Świetne! do wpisu 29 maja 2013
Nie potrafię doszukać się tego  co... teksty

levelhard dodano: 29 maja 2013

Nie potrafię doszukać się tego, co sprawiało, że byłeś tak magiczną osobą. Tak pełen męskości, którą podkreślał Twój dwudniowy, szorstki zarost na twarzy. Idealnie ułożone włosy, których jeden kosmyk delikatnie okrywał Ci czoło. Malutki, zgrabny nos, który wdychał z powietrza wszystkie toksyny, włączając w to moją cholernie silną miłość do Ciebie. Oczy, których kolor był nieziemski. Źrenice powiększające się, wraz z każdym najdrobniejszym ruchem Twych powiek.Usta koloru ciemnego różu, pragnące ogromnej czułości, w postaci pocałunków składanych moimi spierzchłymi wargami. Wystające kości policzkowe dodające powagi Twej niemalże idealnej osobie. Czegoś było tu brak.. Niestety mogę analizować tylko na własnych domysłach. Twoja osoba, każdy Twój ruch, gest- był czystą perfekcją. Może nadal jest, niestety sama już się pogubiłam.. Ale jestem pewna jednej rzeczy. Wiem, że na wieki będziesz istniał w mym sercu. Nawet, gdy ulotnisz się wraz z powietrzem. Na zawsze.

Piękne. teksty levelhard dodał komentarz: Piękne. do wpisu 29 maja 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV