głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove nie pier­wszy raz prze­konałam się o tym że jes­tem egois­tką. by­cie kimś ta­kim to sa­me plu­sy. dzięki te­mu na­dal trzy­mam Cię kur­czo­wo przy so­bie abyś

legalove

legalove.moblo.pl
nie pier­wszy raz prze­konałam się o tym że jes­tem egois­tką. by­cie kimś ta­kim to sa­me plu­sy. dzięki te­mu na­dal trzy­mam Cię kur­czo­wo przy so­bie abyś nie od
nie pier­wszy raz prze­konałam... teksty

legalove dodano: 2 sierpnia 2013

nie pier­wszy raz prze­konałam się o tym, że jes­tem egois­tką. by­cie kimś ta­kim to sa­me plu­sy. dzięki te­mu na­dal trzy­mam Cię kur­czo­wo przy so­bie, abyś nie od­szedł. może na­wet nie chcesz od­chodzić. ale gdy­bym była nor­malna nie niszczyłabym Ci życia i so­bie psychi­ki myślą, że nie zasługuję na Ciebie. bo­rykam się z tym każde­go dnia. ale nie zos­ta­wię Cię, bo wte­dy zos­ta­wiłabym cały świat. zresztą cze­kałam na Ciebie zbyt długo by te­raz myśleć o kon­sekwen­cjach. każdy Twój gest, każde słowo jest czymś wyjątko­wym, nie pot­ra­fię opi­sać te­go tak jak jest nap­rawdę. nie sta­ram się na­wet. spośród tłumu mężczyzn jes­teś zu­pełnie in­ny. wyjątkowy.

''Kiedy jes­teś obok brak mi... teksty

legalove dodano: 2 sierpnia 2013

''Kiedy jes­teś obok brak mi tyl­ko jednego. Pew­ności, że tak po­zos­ta­nie na zawsze.''

On   spokojny. Ona   wybuchowa. On... teksty

legalove dodano: 2 sierpnia 2013

On - spokojny. Ona - wybuchowa. On - koneser ciszy. Ona - miłośniczka rocka. On - informatyk. Ona - poetka. On - niczym posąg Apolla. Ona - z przeciętną urodą. On jest jak biegun dodatni, owiany ciepłą let­nią bryzą powietrza. Ona niczym biegun ujemny, wiejąca chłodnym wiatrem. Oboje przyciąga magnetyczna siła. Tylko razem mogą współis­tnieć. Tylko razem tworzą całość. ♥

zgadzam się w 100 . teksty legalove dodał komentarz: zgadzam się w 100%. do wpisu 2 sierpnia 2013
02.08.13. :  ♥   Zamykam oczy i... teksty

legalove dodano: 2 sierpnia 2013

02.08.13. :* ♥ | Zamykam oczy i liczę do trzynastu, nim zajdzie słońce tęsknić za Tobą będę znów. ( :

To jest właśnie prawdziwa miłość... teksty

legalove dodano: 1 sierpnia 2013

To jest właśnie prawdziwa miłość . Kiedy kochasz bez względu na wszystko , kiedy potrafisz wybaczyć nawet, gdy bardzo cierpiałaś . Gdy w tej właśnie jednej osobie skupia się cały Twój świat i jej szczęścia pragniesz najbardziej , czasem nawet kosztem własnego .

''Walczę by zapomnieć  by już nie... teksty

legalove dodano: 1 sierpnia 2013

''Walczę by zapomnieć, by już nie mieć wspomnień.''

Ciekawe co byś zrobił gdybym nagle... teksty

legalove dodano: 1 sierpnia 2013

Ciekawe co byś zrobił gdybym nagle leżąc koło Ciebie przestała oddychać , moje serce przestało by bić , a ja przestałabym żyć .

  Dziewczyna rzuciła wyzwanie... teksty

legalove dodano: 1 sierpnia 2013

" Dziewczyna rzuciła wyzwanie swojemu chłopakowi aby przeżył jeden dzień bez niej . Powiedziała , by się z nią nie komunikował , a jeśli zawali to będzie go kochać już na zawsze . Chłopak zgodził się przyjąć to wyzwanie . Nie napisał do dziewczyny ani jednego smsa , nie wykonał ani jednego połączenia , tak jakby nigdy się nie znali . Dziewczynie pozostały 24 godziny życia , ponieważ umierała na raka . Następnego dnia poszedł do dziewczyny i chciał powiedzieć ' Zrobiłem to Kochanie ' zamiast tego łzy spływały mu po policzkach , ponieważ zobaczył swoją dziewczyną leżącą w trumnie z dopiskiem ' Zrobiłeś to Skarbie . Teraz rób to codziennie . Kocham Cię ' . "

''Here comes the rain again. Falling... teksty

legalove dodano: 1 sierpnia 2013

''Here comes the rain again. Falling on my head like a memory. Falling on my head like a new emotion.'' / Znów nadchodzi deszcz, osiadając w mojej głowie jak pamięć, osiadając w mojej głowie jak nowe uczucie.

http:  www.youtube.com watch?v=roPQ... teksty

legalove dodano: 1 sierpnia 2013

Kiedyś o mnie za­pom­nisz  tak jak... teksty

legalove dodano: 1 sierpnia 2013

Kiedyś o mnie za­pom­nisz, tak jak za­pomi­na się jak sma­kowała wczo­raj­sza ka­wa al­bo tak jak za­pomi­na się o zeszłorocznym śniegu. Za­pom­nisz ja­ki ból był wmie­sza­ny z pier­wias­tka­mi szczęścia i jak przyśpie­szał od­dech. Za­pom­nisz po­jedyn­cze słowa, ges­ty, myśli. Wszys­tko ule­ci z Ciebie, jak życie z człowieka prze­jecha­nego przez ciężarówkę. I okaże się, że sce­narzys­ta który to wszys­tko poskładał w swo­jej ma­lut­kiej główce, nie zro­bił ka­riery, nie za­robił mi­lionów, a za­marzł w par­ku z bu­telką ta­niego wi­na w ręku. Ty kiedyś za­pom­nisz jak sma­kowało mo­je imię, od­dasz ser­ce w de­pozyt ko­muś in­ne­mu, ko­muś lep­sze­mu. Szczęście wy­pełni Cię po brze­gi, od paz­nokci u stóp, do końcówek rzęs. Życzę Ci te­go, wiesz. I będziesz żyć w spo­koju, łykać złudze­nia w pi­gułkach każde­go po­jedyn­cze­go ran­ka, ale nic nie będzie ta­kie sa­mo jak nasza sa­mot­ność we dwójkę, JAK NASZE BY­CIE RA­ZEM OSOB­NO.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV