głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
81 dni !     teksty

legalove dodano: 7 kwietnia 2015

81 dni ! ;-]

Gdy zaczy­nasz coś tra­cić... teksty

legalove dodano: 7 kwietnia 2015

Gdy zaczy­nasz coś tra­cić, możesz być pew­ny, że niedługo stra­cisz wszys­tko, jeśli nie znaj­dziesz siły, by wal­czyć. To ta­kie trud­ne, gdy wszys­tko, do cze­go zmie­rzałeś, nag­le sy­pie ci się w gru­zach. Jak do­mek z kart. Jak za­mek z pias­ku. Pra­cujesz nad czymś długo, by później pat­rzeć jak to się rozpada.

Znów siedzę w do­mu  sa­ma.... teksty

legalove dodano: 7 kwietnia 2015

Znów siedzę w do­mu, sa­ma. Stoję przy ok­nie i pat­rzę na to jak in­ni żyją. Kiedy tak nic nie ro­bię w tym sa­mym cza­sie ktoś dob­rze się ba­wi, pi­je.. ćpa.. piep­rzy się.. bi­je się.. płacze.. umiera. Każdy coś ro­bi, wszędzie coś się dzieje.. Świat żyje. Pod­czas gdy ja ba­wię się z moim życiem w cho­wane­go, stoję w miej­scu i cze­kam aż mo­je życie mnie znaj­dzie. Ale to ja przecież po­win­nam je szu­kać.

Prob­le­mem nie jest zna­lezienie... teksty

legalove dodano: 7 kwietnia 2015

Prob­le­mem nie jest zna­lezienie szczęścia. Ono cze­ka na pod­niesienie, jak ten grosz za rogiem. Prob­lem rodzi się bo­wiem wtedy gdy szczęście już trzymasz, a tak pa­raliżująco boisz się, że je stracisz. Nie trud­no jest się po nie schylić, tak trud­no, od­po­wied­nio je wykorzystać.

równiutki miesiąc i Anglia ! ♥ teksty

legalove dodano: 6 kwietnia 2015

równiutki miesiąc i Anglia ! ♥

proszę  powiedz tylko słowo. uwierz... teksty

legalove dodano: 31 marca 2015

proszę, powiedz tylko słowo. uwierz we mnie znowu, jak nikt. tylko tu i tylko z Tobą, z Tobą chce na nowo, znów być, być kimś.

Czemu to robimy  co? Mam na myśli... teksty

legalove dodano: 31 marca 2015

Czemu to robimy, co? Mam na myśli ludzi w ogóle. Dlaczego interpretujemy każde przykre zdarzenie jako wielką, czarną strzałę wymierzoną prosto w nas i udowadniającą naszą bezwartościowość? | Sophie Hannah
Autor cytatu: yezoo

Miałam wrażenie  że mogę... teksty

legalove dodano: 31 marca 2015

Miałam wrażenie, że mogę całować wszystkie usta świata, ale i tak tylko jedne będą pasować do moich.

Ty nie potrzebujesz wcale mnie.... teksty

legalove dodano: 31 marca 2015

Ty nie potrzebujesz wcale mnie. Potrzebujesz kogoś, kto będzie Cię nieustannie głaskał słowami, kto otuli Cię puchową kołdrą i przykryje szklanym kloszem. A ja nie umiem nie ranić, ja wydrapuję oczy słowami, rozrywam duszę milczeniem i kocham, kocham tak mocno, że wszelkie szklane klosze przy mnie pękają. | Charlotte Nieszyn Jasińska

''Jeśli to nie jest miłość... teksty

legalove dodano: 31 marca 2015

''Jeśli to nie jest miłość - cóż ja czuję? A jeśli miłość - co to jest takiego? Jeśli rzecz dobra - skąd gorycz, co truje? Gdy zła - skąd słodycz cierpienia każdego? Jeśli z mej woli płonę - czemu płaczę? Jeśli wbrew woli - cóż pomoże lament? O śmierci żywa, radosna rozpaczy, Jaką nade mną masz moc. Oto zamęt. Żeglarz, ciśnięty złym wodom dla żeru, W burzy znalazłem się podarłszy żagle, Na pełnym morzu, samotny, bez steru. W lekkiej od szaleństw, w ciężkiej od win łodzi, płynę nie wiedząc już sam, czego pragnę, w zimie żar pali, w lecie mróz mnie chłodzi.'' Francesco Petrarka

No i 88 dni !    teksty

legalove dodano: 31 marca 2015

No i 88 dni ! ;>

''We've never been so close to be so... teksty

legalove dodano: 26 marca 2015

''We've never been so close to be so far. There's millions of reasons, there is no way out. Shall we give up so easy?'' | Nigdy nie byliśmy tak blisko, aby być dalej. Jest milion powodów, nie ma wyjścia. Czy powinniśmy poddać się tak łatwo?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV