głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
75 dni ! ♥ teksty

legalove dodano: 13 kwietnia 2015

75 dni ! ♥

''Down on the West Coast they got a... teksty

legalove dodano: 13 kwietnia 2015

''Down on the West Coast they got a saying If you're not drinking then you're not playing, but you've got the music. You've got the music in you, don't you? You're falling hard, I push away, I'm feeling hot to the touch. You say you miss me and I wanna say, I miss you so much, but something keeps me really quiet, I'm alive, I'm a lush. Your love, your love, your love''

Jeszcze wczoraj był marzec  a... teksty

legalove dodano: 13 kwietnia 2015

Jeszcze wczoraj był marzec, a dzisiaj już jest kwiecień. Czas płynie, a więź między nami jest coraz silniejsza. Jeszcze niedawno spotkaliśmy się po raz pierwszy, a dziś już planujemy wspólne mieszkanie i przyszłość. :)

Kocham  kiedy jes­teś zbyt blis­ko... teksty

legalove dodano: 13 kwietnia 2015

Kocham, kiedy jes­teś zbyt blis­ko błęki­tem oczu, kocham, kiedy staję się wiosną na twoich us­tach, kocham, kiedy spi­jasz ze mnie po­ranną rosę tęskno­ty, kocham kiedy no­sisz mnie pod po­wieka­mi ♥

Nie  nie jest źle  jeśli nie wiesz... teksty

legalove dodano: 7 kwietnia 2015

Nie, nie jest źle, jeśli nie wiesz co zro­bić z sy­tuacją w której się zna­lazłeś. Źle jest wte­dy, gdy nie masz już na­wet sił o niej myśleć i żyjesz nadzieją, że po obudze­niu się pew­ne­go ran­ka prob­le­my cu­dow­nie sa­me się rozwiążą.

81 dni !     teksty

legalove dodano: 7 kwietnia 2015

81 dni ! ;-]

Gdy zaczy­nasz coś tra­cić... teksty

legalove dodano: 7 kwietnia 2015

Gdy zaczy­nasz coś tra­cić, możesz być pew­ny, że niedługo stra­cisz wszys­tko, jeśli nie znaj­dziesz siły, by wal­czyć. To ta­kie trud­ne, gdy wszys­tko, do cze­go zmie­rzałeś, nag­le sy­pie ci się w gru­zach. Jak do­mek z kart. Jak za­mek z pias­ku. Pra­cujesz nad czymś długo, by później pat­rzeć jak to się rozpada.

Znów siedzę w do­mu  sa­ma.... teksty

legalove dodano: 7 kwietnia 2015

Znów siedzę w do­mu, sa­ma. Stoję przy ok­nie i pat­rzę na to jak in­ni żyją. Kiedy tak nic nie ro­bię w tym sa­mym cza­sie ktoś dob­rze się ba­wi, pi­je.. ćpa.. piep­rzy się.. bi­je się.. płacze.. umiera. Każdy coś ro­bi, wszędzie coś się dzieje.. Świat żyje. Pod­czas gdy ja ba­wię się z moim życiem w cho­wane­go, stoję w miej­scu i cze­kam aż mo­je życie mnie znaj­dzie. Ale to ja przecież po­win­nam je szu­kać.

Prob­le­mem nie jest zna­lezienie... teksty

legalove dodano: 7 kwietnia 2015

Prob­le­mem nie jest zna­lezienie szczęścia. Ono cze­ka na pod­niesienie, jak ten grosz za rogiem. Prob­lem rodzi się bo­wiem wtedy gdy szczęście już trzymasz, a tak pa­raliżująco boisz się, że je stracisz. Nie trud­no jest się po nie schylić, tak trud­no, od­po­wied­nio je wykorzystać.

równiutki miesiąc i Anglia ! ♥ teksty

legalove dodano: 6 kwietnia 2015

równiutki miesiąc i Anglia ! ♥

proszę  powiedz tylko słowo. uwierz... teksty

legalove dodano: 31 marca 2015

proszę, powiedz tylko słowo. uwierz we mnie znowu, jak nikt. tylko tu i tylko z Tobą, z Tobą chce na nowo, znów być, być kimś.

Czemu to robimy  co? Mam na myśli... teksty

legalove dodano: 31 marca 2015

Czemu to robimy, co? Mam na myśli ludzi w ogóle. Dlaczego interpretujemy każde przykre zdarzenie jako wielką, czarną strzałę wymierzoną prosto w nas i udowadniającą naszą bezwartościowość? | Sophie Hannah
Autor cytatu: yezoo

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV