głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove a nie możemy zostać tak po prostu przyjaciółmi? tak możemy. jeśli wymażesz z mojego serca każdy dotyk przytulenie próby pocałunku. jeśli z mojego serca wyrzucis

legalove

legalove.moblo.pl
a nie możemy zostać tak po prostu przyjaciółmi? tak możemy. jeśli wymażesz z mojego serca każdy dotyk przytulenie próby pocałunku. jeśli z mojego serca wyrzucisz
a nie możemy zostać tak po prostu... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

a nie możemy zostać tak po prostu przyjaciółmi? - tak, możemy. jeśli wymażesz z mojego serca każdy dotyk, przytulenie, próby pocałunku. jeśli z mojego serca wyrzucisz miłość do Ciebie. Inaczej to nie będzie przyjaźń. Za każdym podaniem ręki, przyjacielskim objęciem będzie stało wspomnienie i nadzieja, że może jeszcze coś z tego będzie.

Zgubmy się we własnych uśmiechach.... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

Zgubmy się we własnych uśmiechach. Znajdźmy własną drogę pośród kropli deszczu. Dojdźmy na kres świata. Odkryjmy zagadkę początku i końca tęczy. Nauczmy kochać własne serca. Zerwijmy każdą czterolistną koniczynę. Policzmy wszystkie gwiazdy na niebie. Pokonajmy bezwzględne bariery rzeczywistości. Razem..

Miałam Go tylko polubić  a... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

Miałam Go tylko polubić, a zakochałam się do granic własnych możliwości . Nawet nie wiedziałam , że tak potrafię.

Nienawidzę Cię za wszystko. Za to... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

Nienawidzę Cię za wszystko. Za to że dałeś mi tą cholerną nadzieje z której i tak nic nie wyszło. Za nieprzespane noce i litry połykanych łez. Nienawidzę Cię za wiele rzeczy a przede wszystkim za to że mimo tego jak doskonale Cię znam wciąż Cię kocham czując się z tym żałośnie.

przepraszam tych  co powinnam. za to... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

przepraszam tych, co powinnam. za to, że jestem taka trudna. za niewypowiedziane myśli. za zbyt skomplikowane słowa. że mówię ' odejdź ' myśląc ' zostań ' Za chwile milczenia i brak znaków życia. Za to, że zamykam się w sobie, gdy tego nie chcę. Za to, że czasem nie potrafię spojrzeć Ci w oczy. Za to, że nie chcę, nie umiem i nie zamierzam się zmieniać.

lubię czwartkowe wieczory. lubię... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

lubię czwartkowe wieczory. lubię tego smsa, i tą świadomość , że mam na kogo czekać. lubię w czwartki herbatę , mam chęć do nauki i nawet niekiedy potrafię zasnąć.

leże   pisze   wciąż walcze   by... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

leże , pisze , wciąż walcze , by znów przetrwać ta rundę. zegar tyka, tyk tyk regularnie co sekundę. oczy smutne, z pod powiek słone łzy kapią na usta. mokra poduszka, smutkiem wypełniona pustka. najchetniej to bym zabiła, tę panią z lustra. bo wiesz deszcz łez juz zmęczył mnie a prawie szósta. nie mam juz siły by czekac, bezczynnie w miejscu. lepiej smucić się i kochać, niż żyć bez miłości w szczęściu..

ogarnij jak czas zmienia ludzi. ja... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

ogarnij jak czas zmienia ludzi. ja pamiętam pierwsze melanże na osiedlach, pierwsze próby nagrywek, pierwszy wpierdol. pamiętam też ludzi , którzy stali przy mnie. dziś ? została ich garstka.

znowu nie rozmawiamy. znowu wróciły... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

znowu nie rozmawiamy. znowu wróciły czasy gdy nie potrafisz nawet napisać głupiego smsa pijąc do nieprzytomności. znowu nie piszesz codziennego 'Kocham Cię'. znowu masz na mnie wyjebane. znowu ja szlajam się po osiedlu pijąc. znowu nie wiem co z Nami , a podświadomość podpowiada mi , że to już koniec.

graj dalej  Mała   graj. udawaj... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

graj dalej, Mała , graj. udawaj , że wszystko jest okej - ja Ci nie bronię. bo jesteś za pusta by usiąść i zastanowić się nad życiem i nad tym , że tak sprawnie sama je sobie pierdolisz

nie pytaj mnie 'po co   na co... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

nie pytaj mnie 'po co , na co , dlaczego ? '. nie jestem z tych tłumaczących się

żyją na dworcach   przystankach... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

żyją na dworcach , przystankach, chodnikach. jedni to alkoholicy, inni uzależnieni od tego ścierwa jakim są narkotyki, a jeszcze inni to Ci , którzy nie mają domów. nie mów o nich margines społeczny - widocznie nikt nie dał im szansy na lepsze życie. bo gdybyś choć raz spróbował podać im rękę , uwierz - wykorzystaliby tą pomoc

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV