głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove obiecaj mi że nigdy nie zapomnimy kim dla siebie jesteśmy ille razem przeżyłyśmy i ile jeszcze przejdziemy obiecaj mi że będziemy zawsze i nie będziemy musiały

legalove

legalove.moblo.pl
obiecaj mi że nigdy nie zapomnimy kim dla siebie jesteśmy ille razem przeżyłyśmy i ile jeszcze przejdziemy obiecaj mi że będziemy zawsze i nie będziemy musiały przypo
obiecaj mi  że nigdy nie zapomnimy... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

obiecaj mi, że nigdy nie zapomnimy kim dla siebie jesteśmy, ille razem przeżyłyśmy i ile jeszcze przejdziemy obiecaj mi, że będziemy zawsze i nie będziemy musiały przypominać sobie, że powinnyśmy być obiecaj mi, że za miesiąc, pół roku czu dwa lata z takim samym zapałem będziemy planowały swoje wspólne życie obiecaj mi, że będąc na drugim końcu świata nie będę musiała zastanawiać się co w tym momencie robisz, bo właśnie będziemy kolejną godzinę gadać przez telefon obiecaj mi, że nigdy nie będę musiała płakać podczas oglądania naszych wspólnych zdjęć obiecaj mi, że nie muszę się niczego obawiać. obiecaj mi, proszę. nie zapominajmy, pamiętajmy.

 Nie napisze  nie będę się... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

-Nie napisze, nie będę się narzucał - Nawet już nic nie potrafi napisać... nie będę się prosiła..

Masz chłopaka? Nie szukam. Nie... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

Masz chłopaka? Nie szukam. Nie chcę. Nie potrzebuję. Pewnie w tym momencie nasuwa ci się pytanie 'dlaczego?'. Ponieważ nie preferuje miłości na sile. Dziwne jest dla mnie posiadanie chłopaka tylko dlatego żeby był. W miłości nie uwzględniam kompromisów. W spólnym byciu razem owszem. Czemu taka jestem? Dojrzałam.

Zgubiliśmy się w życiu.... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

Zgubiliśmy się w życiu. Pogubiliśmy się w kłamstwach. Zabiły nas przyzwyczajenia. Tego nie da się już naprawić. Niestety.

Ps.   Ciebie sie nie zapomina. teksty

legalove dodano: 7 września 2011

Ps. - Ciebie sie nie zapomina.

22:22   Miała ochotę porozmawiać z... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

22:22 , Miała ochotę porozmawiać z nim chociażby o pogodzie..

To nic nie zmieni. niczego nie da... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

To nic nie zmieni. niczego nie da się naprawić, wyjaśnić, wymienić.

Możesz przyjść i pozbierać mnie z... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

Możesz przyjść i pozbierać mnie z podłogi, albo położyć się obok. ; ))

Kochałam Go za to  za co inni Go... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

Kochałam Go za to, za co inni Go nienawidzili. To ja tolerowałam jego widzimisie, akceptowałam kretyńskie pomysły. Nie potrafił tego docenić.

zawsze byłam 'tą dziwną'   która... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

zawsze byłam 'tą dziwną' , która za przyjaciół wybierała sobie ludzi z trudnym charakterem. tą która najwdoczniej lubi szczeniaków i ich brak dorosłości w pewnych kwestiach. tak, nikt nie powiedział , że jestem normalna

wchodząc do szkoły powróciły... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

wchodząc do szkoły powróciły wszystkie wspomnienia. patrząc gdziekolwiek - widziałam Ciebie. nie obchodziły mnie już nawet te mierzące mnie twarze - obchodziło mnie to , jak bardzo bolało mnie serce i to by opanować łzy .

szkoła. dla większości to spora... teksty

legalove dodano: 7 września 2011

szkoła. dla większości to spora część życia. tam mają przyjaciół, tak się śmieją, płaczą i dobrze bawią. dla mnie to zwykły budynek, którego nie darzę żadnymi uczuciami. chodze tam , bo chcę coś osiągnąć. tak, poznałam tam ludzi, któych teraz kocham , jednak są Oni obecni w moim życiu zawsze, a nie w szkole. wychodząc z Niej nie pozostawiam za sobą niczego, poza kolejną pałą na kartkówce. to co mam jest tutaj, w tym mieście, na tym osiedlu - nie w tym obleśnym budynku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV