głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Skłamałabym powiedziawszy że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie a takie godziny kiedy jest w każdej minucie. Ciągle zasyp

legalove

legalove.moblo.pl
Skłamałabym powiedziawszy że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie a takie godziny kiedy jest w każdej minucie. Ciągle zasypiam i
Skłamałabym powiedziawszy że o nim... teksty

legalove dodano: 14 września 2011

Skłamałabym powiedziawszy że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie, a takie godziny kiedy jest w każdej minucie. Ciągle zasypiam i budzę się z jego imieniem na moich ustach. Często łapie się również na tym, że wypatruje jego twarzy w ulicznym tłumie, ale wiem że to nie możliwe żebym ją w nim znalazła. Ale nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie. Ciągle przyciskam twarz do brudnej szyby i moje oczy nadal są wilgotne kiedy 'przypadkiem' przejeżdżam obok miejsc gdzie spędzaliśmy razem czas. Najgorsze są drobiazgi, kiedy usłyszę piosenkę której słuchaliśmy, kiedy ktoś wymówi tytuł filmu o którym rozmawialiśmy. Kiedy poczuję zapach perfum, w które ubierałam się na nasze spotkania, kiedy gdzieś usłyszę jego imię. Ciągle bliskie i ukochane.

i najlepsze uczucie to nie to kiedy... teksty

legalove dodano: 14 września 2011

i najlepsze uczucie to nie to kiedy mówią w budzie w piątek, że kończycie wcześniej, nie to kiedy najebiesz, zaćpasz czy zjarasz się z kumplami, nie to kiedy udaję ci się coś, nie to kiedy masz orgazm, nie to kiedy jesz nutelle, nie to kiedy spotykasz jednorożca, a najlepsze uczucie jest wtedy kiedy wiesz, że caly świat nawali , a jedna osoba zawsze będzie .

najwyraźniej los miał wobec mnie... teksty

legalove dodano: 14 września 2011

najwyraźniej los miał wobec mnie całkiem inne plany niż ja sama. postawił na mojej drodze Ciebie. a potem Cię z tej drogi zręcznie usunął. męczy mnie teraz tylko jedno pytanie. jaki cel miało Twoje odejście ?

plątanina cieni na Jego twarzy gdy... teksty

legalove dodano: 14 września 2011

plątanina cieni na Jego twarzy gdy śpi. równy, spokojny oddech i lekko unosząca się klatka piersiowa. delikatny uśmiech na cudownych wargach, włosy tak mocno kontrastujące z poduszką. i Jego dłoń na moim biodrze. chwila idealna.

 kłamstwo powtórzone tysiąc razy... teksty

legalove dodano: 14 września 2011

"kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą" ... On mnie kocha, On mnie kocha, On mnie kocha...

Dmuchnij mi szarym dymem prosto w... teksty

legalove dodano: 14 września 2011

Dmuchnij mi szarym dymem prosto w twarz , pocałuj namiętnie przygryzając moje wargi aż do bólu , rób ze mną co chcesz , tylko kochaj , zajebiście mocno kochaj i nie przestawaj.

Nie ten to następny   w końcu... teksty

legalove dodano: 14 września 2011

Nie ten to następny , w końcu znajdzie się ktoś kto mnie pokocha. Mnie , nie mój wygląd , przestanie ciągle mówić o pięknych oczach tylko zachwali moją inteligencję.Cóż , może się już taki zdarzył , ale jak się okazuje to nie jest nasz wyszukany i idealny dla nas książę.Mam tylko wyrzuty do stwórcy dlaczego przed tym wymarzonym stawia na mojej drodze tych potrzaskanych palantów delikatnie mówiąc!

Ja sama .. On z nią.  Przy mnie łza... teksty

legalove dodano: 14 września 2011

Ja sama .. On z nią. Przy mnie łza .. przy niej On.

co sie z nami nagle stalo.. teksty

legalove dodano: 14 września 2011

co sie z nami nagle stalo..

Będę stała obok   patrzyła na Twe... teksty

legalove dodano: 14 września 2011

Będę stała obok, patrzyła na Twe szczęście. może na tym polega miłość..

Pewnego dnia umrzemy  a moja... teksty

legalove dodano: 14 września 2011

Pewnego dnia umrzemy, a moja miłość do Ciebie zostanie.

poproszę lek przeciwbólowy.    a na... teksty

legalove dodano: 14 września 2011

poproszę lek przeciwbólowy. - a na co ma być.? - na serce. - a jaki rodzaj miłości.? - wielka, bezgraniczna i nieodwzajemniona. - och, przepraszam, ale niestety wszystkie już wyszły, jest duże zapotrzebowanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV