głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Podobasz mi się ale za chuja Ci tego nie powiem. CHWDP chcemy wakacji do października Masz coś do picia? A picie ma coś do mnie? :D Dlaczego ciągle myślę że nap

legalove

legalove.moblo.pl
Podobasz mi się ale za chuja Ci tego nie powiem.
Podobasz mi się ale za chuja Ci... teksty

legalove dodano: 15 września 2011

Podobasz mi się, ale za chuja Ci tego nie powiem.

CHWDP  chcemy wakacji do października teksty

legalove dodano: 15 września 2011

CHWDP - chcemy wakacji do października

 Masz coś do picia?  A picie ma... teksty

legalove dodano: 15 września 2011

- Masz coś do picia? - A picie ma coś do mnie? :D

Dlaczego ciągle myślę że... teksty

legalove dodano: 15 września 2011

Dlaczego ciągle myślę, że napiszesz? Nie robiłeś tego tak dawno, że aż zapomniałam jak to jest analizować każde Twoje słowo, uśmiechać się do komórki i nie rozstawać się z nią. Proszę tylko o jedną wiadomość. Najbanalniejszą 'Cześć, co tam?'. To wystarczy. Tylko tego chcę.

czy warto było się tak poświęcać... teksty

legalove dodano: 15 września 2011

czy warto było się tak poświęcać dla tej przyjaźni? rzucać wszystko byleby tylko się z nimi spotkać, narażać zaufanie mamy kłamiąc, zaniedbywać naukę i obowiązki, stawiając ich na najwyższym miejscu? kiedyś bez zastanowienia odpowiedziałabym, ze tak. że są tego w stu procentach warci. teraz? te słowa nie przeszłyby mi przez gardło.

im więcej o tym myślę tym... teksty

legalove dodano: 15 września 2011

im więcej o tym myślę, tym bardziej wydaje mi się, że to wszystko nie ma najmniejszego sensu, że już nigdy nie będzie dobrze, że nigdy nie będę mogła uśmiechnąć się i powiedzieć Ci jak bardzo tęskniłam gdy Cię nie było.

gdyby kózka kwiecień plecień to... teksty

legalove dodano: 15 września 2011

gdyby kózka kwiecień plecień, to by ślimak chuj Ci w dupę. ♥

 Idę spać  czyli idę w stronę... teksty

legalove dodano: 15 września 2011

"Idę spać" - czyli idę w stronę łóżka, ale po drodze zobaczę co jest w telewizji, sprawdzę smsy, połączenia, nastawię budzik, a następnie poleżę w łóżku godzinę lub dwie..

Przyjaźń ? Może lepiej o tym nie... teksty

legalove dodano: 15 września 2011

Przyjaźń ? Może lepiej o tym nie mówmy. Fakt. Lepiej nie mówić o tym, bo robi się jedynie przykro. Jak szybko się ludzie potrafią odwrócić od innej osoby.

I nadal czasami sobie przypominam... teksty

legalove dodano: 15 września 2011

I nadal czasami sobie przypominam, jak w nocy opowiadałam gwiazdom o naszej miłości, o tym jak bardzo Cię kocham i jak uwielbiam Twoje niebieskie oczy. Dziś już jedynie mogę im opowiedzieć jak przyjaciele tłumaczyli mi, że nie był mnie wart i doprowadzili mnie do tego, że zaczęłam w końcu normalnie myśleć. Nie przejmuje się już Tobą, jak to było na początku.

zranił ją  to prawda ale nie... teksty

legalove dodano: 15 września 2011

zranił ją , to prawda, ale nie poddała się. codziennie uśmiechała się i nie zwracała uwagi na to, że go straciła. wiedziała, że Go już nie odzyska, nawet o to nie walczyła.odpuściła sobie łzy, smutek i żal, bo wiedziała , że są jeszcze takie osoby, których kocha najmocniej na świecie.

Jak mam o Nim zapomnieć? Wszędzie... teksty

legalove dodano: 15 września 2011

Jak mam o Nim zapomnieć? Wszędzie go widze. Ciągle o nim myśle, dwa cztery na dobe. Na lekcji zupełnie nie moge sie skupić. Chce mu jakoś dokopać. Ale jak ja mam mu dokopać, skoro wcale nie chce? Jak mam z nim nie gadać, jak bardzo bym chciała? Jak mam o nim zapomnieć, skoro non stop o nim myśle? Jak mam cokolwiek zrobić, skoro nie mogę się skupić na tym? Jak mam normalnie żyć? Nie umiem już normalnie żyć. Udawać, że jest dobrze też już kurwa nie będę. Bo wcale nie jest dobrze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV