głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove pije pije pije pije alkoholu nie żałuje nie żałuje że pije jedyne czego żałuje to że pojawiłeś się w moim życiu szybko się pojawiłeś i szybko zniknąłeś. Lubie t

legalove

legalove.moblo.pl
pije pije pije pije alkoholu nie żałuje nie żałuje że pije jedyne czego żałuje to że pojawiłeś się w moim życiu szybko się pojawiłeś i szybko zniknąłeś.
pije pije pije pije alkoholu nie... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

pije, pije, pije, pije, alkoholu nie żałuje, nie żałuje że pije, jedyne czego żałuje to, że pojawiłeś się w moim życiu, szybko się pojawiłeś i szybko zniknąłeś.

 Lubie to.Leże leże płacze co... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

-Lubie to.Leże,leże, płacze, co jakiś czas sobie zapalę, tak dobrze mi się leży i płacze, aż tu nagle bang! i 7 rano. I muszę przestać i iść do szkoły. - no chyba,ze to sobota. - a w soboty to muszę chodzić z wami pic. - przecież codziennie chodzisz z nami pic.nawet się drzesz jak się spóźniamy. -no.bo ja w gruncie rzeczy to nie lubię tak leżeć i płakać.

Są takie rzeczy o których chcesz... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Są takie rzeczy o których chcesz słuchać i jest tez dużo takich,o których słuchać nie jesteś w stanie.

Chodź wysłuchaj mnie opowiem o... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Chodź, wysłuchaj mnie, opowiem o czym tylko zechcesz. O niekoniecznie szybkich samochodach i ludziach ściśniętych w malutkich pokojach, o butelkach z winem i ekskluzywnych butach, zagęszczonym powietrzu i kroplach rosy na ustach. O naiwnych dziewczynkach stających się naiwnymi kobietami, o prostych gestach i ciężkich słowach. O poruszających zdjęciach i stertach notatek, o pięknych i równie sztucznych wyznaniach i o paru prawdziwie szczerych słowach, o ludziach nie całkiem ludzkich, o muzyce niszczącej głowę, kradzionej biżuterii i chwilach szczerości na papierosie. Opowiem o wszystkim.

 A kiedy wróci do mnie powiem jej... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

- A kiedy wróci do mnie, powiem jej ze chyba nic z tego, ze za długo czekałem, a zresztą to chciałem ją tylko zaliczyć, ze zawsze była dla mnie mało ważna, o i ze beznadziejnie całowała a tak w ogóle to pierdole ją słodko. Naprawdę tak zrobię. - Nie zrobisz. - Nie zrobię.

Złapię Cie na ulicy namiętnie... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Złapię Cie na ulicy, namiętnie wepchnę język do ust, przeliżę a gdy skonczę, uśmiechnę sie bezczelnie i powiem: "No, żarty żartami,ale pora na mnie. Nara". Ciekawe do wtedy stanie się z Twoim ego.

Wymagacie od nas zebysmy sie... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Wymagacie od nas zebysmy sie szanowały? Ok, ale spojrzcie kurwa na siebie. Bo od dzis,gdy bedziecie mnie podrywac, spytam was czy uprawialiscie juz seks z dziewczyna. Jesli potwierdzicie to powiem "Sory ale mam wyjebane na facetów którzy dają".

A gdy już wrócisz to usiądę Ci... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

A gdy już wrócisz, to usiądę Ci na kolanach, oprę moje dłonie na Twoich ramionach i będę całować Twoją twarz. Kawałek po kawałku. Obiecaj mi, że mnie nie rozbierzesz, zanim skończę .

pozytywna reggae wibracja! teksty

legalove dodano: 26 września 2011

pozytywna reggae wibracja!

http: legalove.blog.onet.pl musze... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

http://legalove.blog.onet.pl/ musze sie gdzieś wyżyć.

Tęsknie za tamtymi wakacyjnymi... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

Tęsknie za tamtymi wakacyjnymi wieczorami.. kiedy uważałam Cię za najlepszego przyjaciela, mogłam Ci powiedzieć wszystko, wszystko z siebie wyrzucić . Byłam wtedy taka wolna . Czułam się bardzo dobrze . Nie miałam myśli samobójczych , nie miałam problemów , bo Ty je wszystkie rozwiązywałeś , lub pomagałeś mi w ich rozwiązaniu . Tak strasznie się pomyliłam , bo byłeś tylko pseudo przyjacielem .. w XXI wieku jest takich co raz więcej , wiesz ? I wcale się nie dziwie . Mimo tego nie chce cofać czasu do momentu aż Cie poznałam , nie. Ja już muszę żyć tak jak żyje . Z myślą że już nigdy Ci nie powiem o swoim życiu . Co się u mnie dzieje, jak zdrowie, jak życie.. Robię dobrą minę do złej gry , łapie oddech i próbuje zapomnieć .

Od czasu do czasu rozmyślam tak... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

Od czasu do czasu, rozmyślam tak sobie i zastanawiam się , czemu ja Ci źle życzę ? Dlatego, że mnie zostawiłeś i nie odezwałeś się ani słowa do mnie ? Bo przez Ciebie chciałam się zabić ? Bo nie mogę o Tobie zapomnieć ? . Z drugiej strony chciałabym żebyś był szczęśliwy, mimo tego że już beze mnie , to bardzo chcę . Może dla Nas tak będzie najlepiej. Po prostu coś się kiedyś kończy i musimy to zaakceptować . I jestem tak strasznie zawiedziona faktem, że nawet nie odezwiesz się na głupim gadu, że ciągle siedzisz na zaraz wracam , albo nie przeszkadzać i jesteś zajęty swoimi sprawami . Kiedyś to ja byłam Twoją sprawą .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV