głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Nie rozumiem Cie.Mówisz że Cię kręci a potem odrzucasz go gdy Cię podrywa. No tak.Ale wiesz słyszałam ze jest słaby w łóżku. Może to plotki. Najlepiej sama się

legalove

legalove.moblo.pl
Nie rozumiem Cie.Mówisz że Cię kręci a potem odrzucasz go gdy Cię podrywa. No tak.Ale wiesz słyszałam ze jest słaby w łóżku. Może to plotki. Najlepiej sama się pr
  Nie rozumiem Cie.Mówisz że Cię... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

- Nie rozumiem Cie.Mówisz,że Cię kręci, a potem odrzucasz go gdy Cię podrywa. - No tak.Ale wiesz, słyszałam,ze jest słaby w łóżku. - Może to plotki. Najlepiej sama się przekonaj. -A jak to prawda?! A weź, bym musiała przy nim orgazmy udawać.

  Ej muszę coś z siebie wyrzucić.... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

- Ej muszę coś z siebie wyrzucić. - Dajesz. - Pamiętam te dni. Kiedy nie spałam tygodniami, a potem zapadałam w kilkunastominutowe drzemki w rożnych dziwnych miejscach w domu. Pamiętam, jak całe weekendy spędzałam w pustej wannie, jadłam czekoladę i płakałam. Jak nie mogłam już słuchać swoich myśli, nie byłam już w stanie poradzić sobie z cisza i pamiętam wszystkie te smutne piosenki z tamtych czasów. Ten ból świadomości,ze każda wykonywana przeze mnie czynność nie ma najmniejszego sensu. Pamiętam takie czasy,kiedy 2 paczki papierosów na dzień, nie starczały i to były tez czasy kiedy jeszcze nie miałam z waszymi imionami żadnych wspomnień. Pamiętam krew w wannie i krzyk matki. Wszystko co potem.Ej no i jak tak dzisiaj na to patrze to powiem wam, ze chyba silna byłam. Było strasznie, ale jakoś się żyło. - No co się tak na mnie patrzycie?! Dobra, ja jej już dziś nie będę polewał.

No kurwa  możesz mnie wyśmiać... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

No kurwa, możesz mnie wyśmiać, możesz wzruszyć ramionami, możesz opowiedzieć o tym swoim wszystkim kumplom, ale ja kocham Cie kurwa i nic tego nie zmieni. Nawet to Twoje spierdolone ego, debilu.

Taaa możesz się kurwa śmiać ze... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Taaa,możesz się kurwa śmiać,ze nie wiem co to jest prawdziwa miłość. Ale kurwa spytaj mnie za 10 lat, kogo kocham, a daje sobie rękę uciąć,ze odpowiedz będzie brzmiała dokładnie tak samo jak dziś.Ja po prostu wiem,ze to ten jedyny i dla mnie nigdy nie będzie nikogo lepszego. A Ty możesz sobie wierzyć albo nie. Jeszcze zobaczysz.

  A jeśli czujesz sie dziwką  to... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

- A jeśli czujesz sie dziwką, to nie możesz być dziwką. Dziwki nie czują.

Najważniejsze  zebys Ty był. teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Najważniejsze, zebys Ty był.

Oprócz tych wszystkich oczywistych... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Oprócz tych wszystkich oczywistych marzeń, mam wobec Ciebie jeszcze jedno pragnienie. Chciałabym kiedyś, po latach usłyszeć od Ciebie " Było warto tyle na Ciebie czekać". I chciałabym żebyś wyszeptał mi to do ucha, nad ranem , tuz po nocy spędzonej ze mną.

Zerwę z Ciebie ubranie i kochać... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Zerwę z Ciebie ubranie i kochać nigdy nie przestanę, wrr ;p

Nie  nasza miłość nigdy nie była... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Nie, nasza miłość nigdy nie była czysta ani niewinna. Ale ja nigdy nie chciałam,żeby taka była.

Potrzebuje ruszyc się z miejsca... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Potrzebuje ruszyc się z miejsca, potrzebuje słonca i ciepła w zniewalających dawkach, potrzebuje kilogramów,litrów, kilometrów nadziei, potrzebuje siły mierzonej na tony, potrzebuje kurewsko mocnej wiary w siebie.

Potrzebuje kogoś kto będzie mnie... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Potrzebuje kogoś kto będzie mnie pożądał, kogoś kto będzie wiedział co ze mną zrobić, kogoś przy kim będę mogła czuć się kobietą, kogoś kto będzie wielbił mnie właśnie za to, a nie kogoś kto będzie spychał moją kobiecość na nieważny,drugi plan.

Obrałam sobie za cel dbanie o... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Obrałam sobie za cel dbanie o uczucia ludzi. Obiecałam sobie,ze nigdy przenigdy nie będe ich ranić tak, jak oni ranią mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV