głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Słuchaj jeśli masz cel i okazje jedyną w życiu by ziścić każde swe marzenia chwile która wszystko zmieni chwytaj ją. To takie żałosne że nie mogę zasnąć bo powi

legalove

legalove.moblo.pl
Słuchaj jeśli masz cel i okazje jedyną w życiu by ziścić każde swe marzenia chwile która wszystko zmieni chwytaj ją.
Słuchaj  jeśli masz cel i okazje... teksty

legalove dodano: 1 listopada 2011

Słuchaj, jeśli masz cel i okazje jedyną w życiu, by ziścić każde swe marzenia, chwile, która wszystko zmieni, chwytaj ją.

To takie żałosne  że nie mogę... teksty

legalove dodano: 1 listopada 2011

To takie żałosne, że nie mogę zasnąć, bo powiedziałeś mi 'cześć' .

Czy kieruje się sercem czy... teksty

legalove dodano: 1 listopada 2011

Czy kieruje się sercem czy rozumem... i tak nieustannie myślę o tym frajerze.

Chcę być drugą najważniejszą... teksty

legalove dodano: 1 listopada 2011

Chcę być drugą najważniejszą kobietą w twoim życiu, liczę się z twoją miłością do matki.

  ale wiesz.. moje życie do jeden... teksty

legalove dodano: 1 listopada 2011

- ale wiesz.. moje życie do jeden wielki problem, więc kolejny problem do mojej kolekcji to nie problem. - zbierasz problemy ? - zbieram, mam już sporo. A Ty jesteś na samym początku mojej listy TOP.

Bo marzenia się nie spełniają  sny... teksty

legalove dodano: 1 listopada 2011

Bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą, wspomnienia wracają, kawa uzależnia, papierosy zabijają, czekolada tuczy, a naiwność bierze górę nad podświadomością.

Upijała się  żeby przypomnieć... teksty

legalove dodano: 1 listopada 2011

Upijała się, żeby przypomnieć sobie moment w którym ją kochał. W stanie trzeźwym wiedziała, że taki nigdy nie istniał.. ;]]

Tak wiele rzeczy powinnam Ci... teksty

legalove dodano: 1 listopada 2011

Tak wiele rzeczy powinnam Ci powiedzieć. Wyliczyć, ile to razy o Tobie śniłam i ile razy nie mogłam przez Ciebie zasnąć. Udowodnić Ci, że mam uśmiech przeznaczony tylko dla Ciebie.. i spojrzenie też takie mam.

Miałaś kiedyś tak  że jak tylko... teksty

legalove dodano: 1 listopada 2011

Miałaś kiedyś tak, że jak tylko wejdziesz na gg to nie interesują Cie inne wiadomości. Czekasz na jego zwykłe ' cześć ' ' siema ' lub w ostateczności tą pieprzoną emotikonke ? Czekasz .. czekasz i chuj . Pewnie o Tobie zapomniał, ale nie przejmuj się i tak powiesz, że nic się nie stało .. napisałaś, chociaż obiecywałaś że wytrzymasz bez niego . bez jego słodkiego przywitania , jego przyjebanego pożegnania .. Zmienił status na ' niedostępny ' . szkoda tylko, że nie wie ile Cię to kosztowało, nie ? ale Ty łudzisz się, że może naprawdę nie mógł odpisać..

witaj w czasach  gdzie pokemony cię... teksty

legalove dodano: 1 listopada 2011

witaj w czasach, gdzie pokemony cię 'lofciają', od dresów możesz dostać wpierdol, rodzinę widzisz tylko rano przed pójściem do szkoły i wieczorem przed snem, twoja sympatia obściskuje się na boku z kimś innym, a najlepsza przyjaciółka obgaduje cię za twoimi plecami. reszta ma po prostu na ciebie wyjebane.

Nie żałuje   że Ci powiedziałam..... teksty

legalove dodano: 1 listopada 2011

Nie żałuje , że Ci powiedziałam.. Żałuję , że nie zrozumiałeś i że nie jesteś zbyt dojrzały na szczerość.

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

legalove dodano: 1 listopada 2011

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz mnie? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV