głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Nie napisze do Ciebie bo przecież między nami już wszystko skończone również nie chcę abyś wiedział jak mi na Tobie zależy... Ale tak bardzo bym chciała usłysze

legalove

legalove.moblo.pl
Nie napisze do Ciebie bo przecież między nami już wszystko skończone również nie chcę abyś wiedział jak mi na Tobie zależy... Ale tak bardzo bym chciała usłyszeć co u
Nie napisze do Ciebie  bo przecież... teksty

legalove dodano: 2 listopada 2011

Nie napisze do Ciebie, bo przecież między nami już wszystko skończone, również nie chcę abyś wiedział jak mi na Tobie zależy... Ale tak bardzo bym chciała usłyszeć co u Ciebie, co robiłeś dzisiaj, jak się czujesz.

  zrobiłem to chyba perfekcyjnie  co... teksty

legalove dodano: 2 listopada 2011

- zrobiłem to chyba perfekcyjnie, co nie? - perfekcyjnie? perfekcyjnie to ty mi serce złamałeś.

Przestań się oszukiwać dziewczyno.... teksty

legalove dodano: 2 listopada 2011

Przestań się oszukiwać dziewczyno. Gdyby mu zależało to by znalazł sto sposobów, żeby się z Tobą skontaktować. Nie odzywa się? Szuka sto powodów, dla których zawsze "nie może".

Nadzieja. Zagubiona zamiera w... teksty

legalove dodano: 2 listopada 2011

Nadzieja. Zagubiona zamiera w ciemności. Wciąż tu jestem wykrzykując jej imię. Próbując przetrwać, nawiedza świat moich snów.

No nic. Ja już zrobiłam swoje... teksty

legalove dodano: 2 listopada 2011

No nic. Ja już zrobiłam swoje, powiedziałam o uczuciach, bo nie będę ich oszukiwać. Niczego nie żałuję. Nie oczekuję, że zyskam od Ciebie to samo. Ja po prostu czekam. Czekam, aż dojrzejesz i weźmiesz na serio to co Ci powiedziałam. Czekam, aż zrozumiesz.

Co sie ze mną stało ? Czemu zamiast... teksty

legalove dodano: 2 listopada 2011

Co sie ze mną stało ? Czemu zamiast słodkiej muzyki reggae , słucham Nirvany ? Jak tak słucham i słucham to mam większą ochotę Ci przyjebać prawdą w twarz, a to bardzo miłe uczucie ;)

I czekam na dzień kiedy odważysz... teksty

legalove dodano: 2 listopada 2011

I czekam na dzień kiedy odważysz się spojrzeć mi w oczy, kiedy powiesz 'przepraszam'. Ale wiedz, że ja wtedy potraktuję Cię jak powietrze. Bo to przepraszam, pewnie będzie znaczyło tyle, ile Twoje pierdolone 'zależy mi na Tobie'.

Nie zamierzam wjebać na twarz pół... teksty

legalove dodano: 2 listopada 2011

Nie zamierzam wjebać na twarz pół tony pudru i kilograma malinowego błyszczyku, założyć bluzki, w której będzie mi widać cycki i pozować do zdjęć z miną niedoruchanej kaczki. Nigdy nie będę dziwką takiego wymiaru, no wybaczcie.

Miłość jest to takie nie wiadomo... teksty

legalove dodano: 2 listopada 2011

Miłość jest to takie nie wiadomo co, przychodzące nie wiadomo skąd i nie wiadomo jak, i sprawiające ból nie wiadomo dlaczego.

Nie wiem  czy śmiać się  czy... teksty

legalove dodano: 2 listopada 2011

Nie wiem, czy śmiać się, czy płakać, czy robić przysiady i podskoki na lewej nodze, dlatego idę po piwo, kurwa.

Masz chłopaka? Nie szukam. Nie... teksty

legalove dodano: 2 listopada 2011

Masz chłopaka? Nie szukam. Nie chcę. Nie potrzebuję. Pewnie w tym momencie nasuwa ci się pytanie 'dlaczego?'. Ponieważ nie preferuję miłości na siłę. Dziwne jest dla mnie posiadanie chłopaka tylko dlatego żeby był. W miłości nie uwzględniam kompromisów. We wspólnym byciu razem owszem. Inaczej nikt by ze sobą nie wytrzymał. Czemu taka jestem? Dojrzałam?

Chodź i powiedz  że kochasz. a ja... teksty

legalove dodano: 2 listopada 2011

Chodź i powiedz, że kochasz. a ja zaśmieję ci się w twarz. chcę, żebyś zobaczył jak to jest nie spać po nocach, nałogowo jeść lody i czekoladę, nieustannie paląc, popijając winem, z chusteczką w ręku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV