głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove A kiedyś chciałabym po prostu iść do Niego i powiedzieć mu beztroskie 'cześć'. Nie zwracając uwagi na to czy jego koledzy wezmą mnie za kretynkę czy on będzie s

legalove

legalove.moblo.pl
A kiedyś chciałabym po prostu iść do Niego i powiedzieć mu beztroskie 'cześć'. Nie zwracając uwagi na to czy jego koledzy wezmą mnie za kretynkę czy on będzie się m
A kiedyś chciałabym po prostu iść... teksty

legalove dodano: 13 listopada 2011

A kiedyś chciałabym po prostu iść do Niego i powiedzieć mu beztroskie 'cześć'. Nie zwracając uwagi na to , czy jego koledzy wezmą mnie za kretynkę, czy on będzie się mnie wstydzić.. I nawet jeśli mi nie odpowie.. Po prostu się tym nie przejąć.

Może i nigdy nie dowiemy się jak... teksty

legalove dodano: 13 listopada 2011

Może i nigdy nie dowiemy się jak powinno sie zyć, ale zawsze będziemy mieć ubaw z przekonywania się jak się nie powinno.

Przepraszam  że często przeklinam... teksty

legalove dodano: 13 listopada 2011

Przepraszam, że często przeklinam, że często strzelam focha i nie jestem pierwszą lepszą, którą możesz zaciągnąć do łóżka. Przepraszam, że wciągnęłam Cię w tą bezinteresowną znajomość i ciągnęłam ją do okaleczenia mojego serca. Przepraszam, że mi tak cholernie zależy i przepraszam, że kocham.

  Co o nim myślisz ?    Nie wiem jak... teksty

legalove dodano: 13 listopada 2011

- Co o nim myślisz ? - Nie wiem jak to wyrazić.. widzisz tą gwiazdę ? - Widzę. - Tym dla mnie jest on. wiem, że jest daleko i nigdy nie będzie bliżej, widzę go, a nie moge dotknąć, patrząc na niego wiem jak dobrze byłoby mi przy nim.

Coraz częściej zastanawiam się... teksty

legalove dodano: 13 listopada 2011

Coraz częściej zastanawiam się, jakby to wszystko wyglądało gdybym umarła. Jaka byłaby reakcja moich bliskich. no dobra, o niego mi chodzi. Ciekawe co by pomyślał gdyby na przykład jego siostra która się ze mną przyjaźni, powiedziała mu że nie żyję, może stanęłyby mu przed oczami wszystkie te chwile albo wzruszając ramionami powiedziałby tylko 'aha'. Ciekawi mnie czy przyszedłby na mój pogrzeb, co by myślał widząc zapłakanych przyjaciół czy rodzinę. czy żałowałby tego, że w ostatnie dni miał mnie w dupie czy byłoby to dla niego bez znaczenia. czy tęskniłby choć przez chwilę za mną, za moim dziwnym poczuciem humoru, głupimi tekstami i śmiechem który ponoć lubił. coraz częściej chcę to sprawdzić i coraz częściej brakuje odwagi.

No dalej  niszczmy się nawzajem.... teksty

legalove dodano: 13 listopada 2011

No dalej, niszczmy się nawzajem. Rzućmy do siebie kilka następnych, bolesnych słów. Pokłóćmy się o błahą rzecz. I trwajmy tak, dopóki nie zniszczymy się do końca.

nie chodzi o to  że cię nie ma... teksty

legalove dodano: 13 listopada 2011

nie chodzi o to, że cię nie ma, tylko o to, że cię nie będzie. :c

Patrzyłam jak odchodzi  ale nie... teksty

legalove dodano: 13 listopada 2011

Patrzyłam,jak odchodzi, ale nie mogłam zrobić nic. Już nic się nie dało naprawić. I uświadomiłam sobie, że to już koniec, że straciłam najważniejszą osobę w moim życiu, że straciłam cały mój skarb, cały mój świat przez własną głupotę. Miałam ochotę zniknąć, zakopać się pod ziemię, umrzeć. Nic nie było gorsze od właśnie tego uczucia, nic.

Darzenie kogoś nieodwzajemnioną... teksty

legalove dodano: 13 listopada 2011

Darzenie kogoś nieodwzajemnioną miłością jest jak palenie. Wiesz, że nie ma to żadnych zalet, lecz mimo wszystko dalej w to brniesz.

dawno byłeś kimś ważnym.  potem... teksty

legalove dodano: 13 listopada 2011

dawno byłeś kimś ważnym. potem nagle i niepostrzeżenie stałeś się najważniejszym. ♥

Byłam pewna ze z czasem o nim... teksty

legalove dodano: 13 listopada 2011

Byłam pewna ze z czasem o nim zapomne, wiele ludzi mi to powtarzało. Jednakże wszystko potoczyło się inaczej, nie potrafię o nim zapomnieć, nie potrafię się odkochać i jak to inni doradzali 'szukać pocieszenia w innym' nie, nie będę na gwałt szukała chłopaka, tylko dlatego by spróbować 'zapomnieć' nie dam rady. wiem, że i tą osobę bym zraniła okłamując ją, że coś czuje.. to jest zbyt trudne. słowami ranił do granic możliwości , w tym był mistrzem.

Czasem jeden głupi ruch  przestawi... teksty

legalove dodano: 13 listopada 2011

Czasem jeden głupi ruch, przestawi plany, skaleczy sumienie , na sercu zrobi rany .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV