głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
250 dni  teksty

legalove dodano: 20 października 2014

250 dni ;)

''Lubię to jak sie uśmiechasz a... teksty

legalove dodano: 20 października 2014

''Lubię to jak sie uśmiechasz, a potem posyłasz te słodkie buziaki. Lubię Ciebie w moim domu. Lubię czuć w moim pokoju Twoją obecność, a potem Twój zapach, który unosi się po całym pokoju jeszcze wiele godzin. Lubię być tak po prostu pewna, że gdybym usiadła Ci na kolanach to nie miałbyś nic przeciwko. Bo wiem, że jestem dla Ciebie jedyna, a Ty? Ty jestes tylko dla mnie."

Wiesz co jest gorsze od kłótni... teksty

legalove dodano: 20 października 2014

Wiesz co jest gorsze od kłótni , wyzwisk , tłuczonych talerzy i trzaskania drzwiami ? OBOJĘTNOŚĆ! Milczenie wszystko pieprzy , niszczy każdego doszczętnie.

Bądź przy mnie. Bądź taki jakim... teksty

legalove dodano: 20 października 2014

Bądź przy mnie. Bądź, taki jakim byłeś, taki jakim jesteś, taki jakiego zawsze Cię pragnęłam. W pierwszych promieniach wiosny, przytul mnie ciepło, delikatnie jak najlepszy przyjaciel, prawie łamiąc żebra jak najgorszy wróg. Bądź, obecnością złagodź mój ból, taki jak we wspomnieniach, taki jak w marzeniach... Bądź mój. Zawsze.

251 dni  teksty

legalove dodano: 19 października 2014

251 dni ;*

''Gdy będziesz chciał odejść nie... teksty

legalove dodano: 19 października 2014

''Gdy będziesz chciał odejść, nie mów że już na zawsze tylko na parę chwil idziesz na spacer w słońcu, a jeśli nie wrócisz pomyślę, że coś Cię zatrzymało na moment, ale to nic bo przed nami wieczność.'' ~ Diana Siemieniec

''To było jak niezwykły sen i sen... teksty

legalove dodano: 19 października 2014

''To było jak niezwykły sen i sen sie spełnił. Jak zawrót głowy, ósmy cud. Szalonych nocy aż po świt już nie zapomnę. Nadejdą znowu puste dni bez Twoich dłoni, samotne noce bez Twych ust'' ;c

''Nie mogę Cię zatrzymać.... teksty

legalove dodano: 19 października 2014

''Nie mogę Cię zatrzymać. Rozpływasz się jak sen. Nie słyszysz nawet, kiedy wołam Cię. Ze stu snów ten jeden chcę naprawdę przeżyć. Ze stu twarzy Twoją chcę naprawdę mieć.'' | Enej, Jaworska ♥

254 dni   teksty

legalove dodano: 16 października 2014

254 dni ( ;

 patrzysz na mnie patrzysz i gotuje... teksty

legalove dodano: 14 października 2014

` patrzysz na mnie, patrzysz i gotuje mi się krew. gdy tańczysz dla mnie czuję, że nie wiem co to seks. nic nie znaczysz dla mnie i nie chwytasz mnie za serce, lecz gdy patrzysz na mnie..

Miłość to nie tyl­ko uczu­cie... teksty

legalove dodano: 13 października 2014

Miłość to nie tyl­ko uczu­cie, którym darzy się drugą osobę. To również cier­pli­wość, która nig­dy nie po­win­na się kończyć. Dzięki cier­pli­wości człowiek pot­ra­fi ro­zumieć i poświęcać się dla miłości.

Chcę Cię już budzić rano. Chcę... teksty

legalove dodano: 13 października 2014

Chcę Cię już budzić rano. Chcę widzieć, jak otwierasz oczy, jak mówisz, że jeszcze chwilkę. To cały złożony proces. Kiedy się budzisz, to od razu wiesz, że ja to ja, że ja to ta, która Ci się cholernie wciska w ramię i całuje Cię do znudzenia, kiedy Ty, zatopiony w swojej wielkiej senności, przyjmujesz te pocałunki bez żadnego szmeru. Lubię na Ciebie wtedy patrzeć. Lubię wiedzieć, że jesteś tutaj, że przetrwaliśmy kolejny dzień, że jesteśmy razem, dalej, mimo wszystko, mimo gorszych i lepszych dni, że żyjemy, istniejemy, łączymy swoją ślinę i duszę, rozmawiamy o Bogu i pijemy herbatę z kubków o różnych kształtach. Nadajesz temu sens. Dlatego zawsze Cię całuję na dzień dobry. To jest jak takie ciche dziękuję. Mam zamiar dziękować Ci tak długo, jak długo mi na to pozwolisz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV