głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Nigdy nie ignoruj osoby która kocha i martwi się o Ciebie bo pewnego dnia możesz zrozumieć że straciłeś księżyc podczas łapania gwiazd. zbliża się kolejny dzień

legalove

legalove.moblo.pl
Nigdy nie ignoruj osoby która kocha i martwi się o Ciebie bo pewnego dnia możesz zrozumieć że straciłeś księżyc podczas łapania gwiazd.
Nigdy nie ignoruj osoby która kocha... teksty

legalove dodano: 14 września 2014

Nigdy nie ignoruj osoby, która kocha i martwi się o Ciebie, bo pewnego dnia możesz zrozumieć, że straciłeś księżyc podczas łapania gwiazd.

zbliża się kolejny dzień  chyba... teksty

legalove dodano: 14 września 2014

zbliża się kolejny dzień , chyba pomyliłam się. nawet kiedy przyjdzie noc , będę czekać na Twój głos . nawet gdy wyjedziesz stąd , będę gonić własny los . może znajdę Ciebie tam .

Już niedługo będziemy budzić się... teksty

legalove dodano: 14 września 2014

Już niedługo będziemy budzić się obok siebie i zasypywać pocałunkami. Będziesz mówił mi z tym słodkim uśmiechem, jak bardzo mnie kochasz, a ja? Będę w niebie, w swoim własnym skrawku nieba, który nazwałam Twoim mieniem. Już niebawem kochanie - będziemy przy sobie, w każdej chwili. / shoocky | ♥♥!

nie jesteś sam  czasami tylko zdaje... teksty

legalove dodano: 14 września 2014

nie jesteś sam , czasami tylko zdaje się że znika cały świat. nie jesteś sam , ja też czasami budzę się i nie dostrzegam dnia .

 Przyjedź do mnie. Najszybciej jak... teksty

legalove dodano: 14 września 2014

"Przyjedź do mnie. Najszybciej, jak możesz. Mam herbatę z cukrem albo bez. Już nie pamiętam, czy słodzisz. Przyjedź do mnie. Najszybciej, jak możesz. Mam te gorzkie cukierki. Wiesz które. Już nie pamiętam, czy je lubisz. Przyjedź do mnie. Najszybciej, jak możesz. Mam wino czerwone. Już nie pamiętam, czy bez niego potrafimy rozmawiać."

''Słowa bywają zbyt ciężkie nie... teksty

legalove dodano: 14 września 2014

''Słowa bywają zbyt ciężkie, nie zdziw się gdy ktoś zawiśnie przez zwykłe brednie. Wiedz, że jeśli już do ust ktoś wkłada lufę to za zimny spust ciągną bliscy ludzie (...) Przesłanie? Kocham prawde walcze dla niej. Wiem, że co by się nie działo ona cenna pozostanie. Pierwiastek zła siedzi nam w głowach, wiem że na zawsze nie da się to schować we mgle. Pijackie szachy pionki same schodzą z planszy, spieprzają na dachy boją sie bolesnej prawdy. Oddam wam znów serce nocą, słodkich snów ja już wiem, że tu jestem po coś.''

286 DNI ! ♥ teksty

legalove dodano: 14 września 2014

286 DNI ! ♥

''Ty też zasługujesz na coś... teksty

legalove dodano: 14 września 2014

''Ty też, zasługujesz na coś więcej niż masz. I boję się, że zrozumiesz, że nie chcesz już nas. Chce dać z siebie coś więcej, by wziąć swój los w ręce, żeby cokolwiek zdążyć zmienić, zanim znów coś spieprzę. Popełniam błędy, ale szkoda że wciąż nie widzę i zamiast patrzeć trzeźwo, wlepiam wzrok w kieliszek''

You're tearing me apart. Crushing me... teksty

legalove dodano: 10 września 2014

You're tearing me apart. Crushing me inside. You used to lift me up, now you get me down. You're killing me again. Am I still in your head?. You used to light me up, now you shut me down. / Rozdzierasz mnie na kawałki, miażdżysz od środka. Zwykłeś mnie pocieszać, teraz mnie dołujesz. Znów mnie zabijasz. Czy nadal jestem w Twojej głowie? Zwykłeś mnie rozpromieniać, teraz mnie dobiłeś. | loove it ! archive-again ♥♥!

jesteś moim szczęściem jesteś... teksty

legalove dodano: 10 września 2014

jesteś moim szczęściem, jesteś moją miłością, jesteś moim wszystkim.

http: youtu.be M6MIDzlnAME  ''Teraz... teksty

legalove dodano: 10 września 2014

http://youtu.be/M6MIDzlnAME | ''Teraz wiem, że każdy dzień, bez Ciebie jest, przerwanym snem. Tak łatwo zranić, trudniej jest zrozumieć że ten czas, to Ty i Ja. Jak trajektoria dwojga ciał, dwóch serc, już wiem nasz wspólny cel.''

290 dni ! :  . teksty

legalove dodano: 10 września 2014

290 dni ! : )) .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV