głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Kurwa życzę Ci żebyś kiedyś czuł się tak jak ja kiedy Cię widzę. Żeby żal wpierdalał Twoje serce a sumienie mówiło 'widzisz kurwa pojebańcu? ona cie kochała ale

legalove

legalove.moblo.pl
Kurwa życzę Ci żebyś kiedyś czuł się tak jak ja kiedy Cię widzę. Żeby żal wpierdalał Twoje serce a sumienie mówiło 'widzisz kurwa pojebańcu? ona cie kochała ale t
Kurwa  życzę Ci  żebyś kiedyś... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

Kurwa, życzę Ci, żebyś kiedyś czuł się tak jak ja, kiedy Cię widzę. Żeby żal wpierdalał Twoje serce, a sumienie mówiło 'widzisz kurwa, pojebańcu? ona cie kochała, ale ty nie potrafiłeś powiedzieć do niej nawet 'cześć'

Z pewnego punktu widzenia nawet takie... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

Z pewnego punktu widzenia nawet takie aspekty jak zdrada, cierpienie, samotność mogą być pozytywne - mogą być końcem dotychczasowego bólu, wyzwoleniem nowej siły.

Danza Kunduro ♥ teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

Danza Kunduro ♥

 sorry  że tak przez esemeska  ale... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

"sorry, że tak przez esemeska, ale tak jakoś wyszło, inaczej nie potrafię. chcę Ci to powiedzieć, bo dłużej nie ma sensu takie oszukiwanie. lepiej jak to się stanie teraz niż poźniej, im dłużej będzie się to ciągło tym gorzej dla Ciebie. nie potrafię Cię dłużej zwodzić w końcu jesteśmy dorośli i napewno kiedyś to zrozumiesz. wiem, będzie Ci ciężko, ale wierz mi, mi jest też ciężko. piszę, bo ktoś Ci to musi powiedzieć - święty Mikołaj nie istnieje.. "

Nauczyłam się spokojniej oddychać... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

Nauczyłam się spokojniej oddychać, wcześniej zasypiać, normalnie funkcjonować. Czasami tylko spotkam Ciebie i wtedy uczę się tego wszystkiego od nowa.

i co? jesteś z siebie tak... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

i co? jesteś z siebie tak zajebiście zadowolny, że rozwaliłeś mi życie w kilka minut? no to w takim razie gratuluję ci ogromnej głupoty, bo zrobiłeś z siebie idiotę, a twoich kolegów przy tym nie było.

nie jestem gwiazdą Hollywood  ani... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

nie jestem gwiazdą Hollywood, ani Playboya nie jestem gwiazdą polarną, nie spadam z nieba i nie spełniam życzeń, nie krążę wokół Ciebie jak ciało niebieskie, jestem niezależna - mów mi słońce.

you + me = error! error! teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

you + me = error! error!

I'm not Rihanna. I don't love the way... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

I'm not Rihanna. I don't love the way you lie.

Siedziała na szpitalnym korytarzu... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

Siedziała na szpitalnym korytarzu, ściskając dłonie tak, że kostki jej pobielały. Czuła strach, odbijałsię on w okolicach serca, między żebrami. Kiedy wyszedł lekarz nie byław stanie opanować oddechu. Nie powiedział nic. Zdołał tylko pokręcić przecząco głową. Zrozumiała. Krzyk rozdzierał jej gardło, ból raniłpłuca. Idąc do jego sali potykała się o własne nogi, na prostej drodzenie była w stanie utrzymać równowagi. Leżał przykryty białą kołdrą, która tak cholernie kontrastowała z jego twarzą. Przytulała go,dotykała ust, nosa, dłoni. Zabijał ją chłód jego ciała. Położyła sięobok, kładąc głowę na jego klatce piersiowej. Nie spała. Wciąż miała nadzieję, że pod jej uchem rozbrzmi echo bijącego serca.

kurwa  nie mogę o tobie zapomnieć.... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

kurwa, nie mogę o tobie zapomnieć. mimo ,że od tamtego czasu, zdarzyło się tak dużo i nie miałam z Tobą kontaktu, jesteś. Jesteś w mojej głowie, w moim sercu. Ciągle o Tobie myślę,chociaż wiem że to głupie. Dalej cię kocham i dalej jest głupia. Chcę z powrotem mijać cię codziennie z pewną świadomością, że jesteś mój.

chciałabym z Tobą pójść  lecz... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

chciałabym z Tobą pójść, lecz nie umiem stawiać kroków, nie pamiętam już, jak mam czytać z Twoich oczu..'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV