głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Nigdy nie mów komuś że Go kochasz tylko po to żeby Go pocieszyć nie warto uwierz. dlaczego tak jest że kiedy całkowicie otworzymy nasze serce dla kogoś dla jedn

legalove

legalove.moblo.pl
Nigdy nie mów komuś że Go kochasz tylko po to żeby Go pocieszyć nie warto uwierz.
Nigdy nie mów komuś  że Go kochasz... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

Nigdy nie mów komuś, że Go kochasz tylko po to, żeby Go pocieszyć, nie warto, uwierz.

dlaczego tak jest  że kiedy... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

dlaczego tak jest, że kiedy całkowicie otworzymy nasze serce dla kogoś, dla jednego, zwykłego człowieka, nagle staje się on w naszych oczach kimś lepszym, kimś wspaniałym, kimś zbyt idealnym, by mógł istnieć naprawdę ? gdy sądzimy, że już nic nie może zepsuć tego szczęścia, wtedy ten zwyczajny, szary człowiek zadaje nam cios, po którym nie umiemy się pozbierać, choćbyśmy nie wiem jak bardzo chcieli podnieść się z powrotem na nogi . wywiera on taki wpływ, taki mocny, że niemożliwym jest dla nas uśmiechnąć się szeroko i powiedzieć, że to nic, że nic się nie stało, że damy radę ?

czy bolało ? nie  ból poczułam... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

czy bolało ? nie, ból poczułam dopiero wtedy gdy on przestał się mną interesować, gdy odszedł, uświadomiłam sobie wtedy, że to nie była miłość . było to najzwyklejsze przywiązanie, bałam się iż nie dam rady bez niego, a tak naprawdę to wszystko robiłam sama . on był tylko częścią nieodłącznego planu dnia .

drogi pamiętniku ! nie noszę już... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

drogi pamiętniku ! nie noszę już piżamy w postacie z bajek Disneya . z półek w moim pokoju zniknęły maskotki i wieczorami nie piję kubka gorącego mleka . nie oglądam wieczorynki i na podwórku nie skaczę już w gumę . nie boję się potworów pod łóżkiem ani nie śpię z ulubionym misiem . zmieniłam się .. przepraszam pamiętniku .

nie rycz  że coś Ci się coś nie... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

nie rycz, że coś Ci się coś nie udało, usiądź, otrzyj łzy, weź się w garść, nie daj się pokonać przez coś zwane kłótnią, problemem, kolejnym dupkiem czy następną szmatą, nikt nie powiedział, że będzie zajebiście i kolorowo, ale są takie momenty w życiu człowieka na które warto czekać nawet kilkanaście lat.

zamknij oczy. co widzisz? miłość... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

zamknij oczy. co widzisz? miłość swojego życia zapewne. a teraz je otwórz. stoi przed Tobą ta osoba? jeśli tak, to jesteś najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. jeśli nie, to daruj sobie, bo nie ma sensu się ścierać. || kissmyshoes

 Miałem wszystko jebnąć  stojąc... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

"Miałem wszystko jebnąć, stojąc nad krawędzią, wiesz a mimo wszystko dziś, nadal jesteś ze mną! (..)A Ty stoisz w progu z oczami pełnymi łez, A ja kocham Cię i ja wiem, że Ty wiesz.. "

POCAŁUJ MNIE A PÓŹNIEJ WEŹ ZA... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

POCAŁUJ MNIE A PÓŹNIEJ WEŹ ZA RĘKĘ A PRZEKONAM SIĘ JAK MNIE NA PRAWDĘ KOCHASZ ..

Jaram się Tobą   jak Londyn w... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

Jaram się Tobą , jak Londyn w 1666r. haha , ♥ .

Dla Ciebie mogę skoczyć.. nawet z... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

Dla Ciebie mogę skoczyć.. nawet z krawężnika, pff .

09.07.12 :   . Chyba najbardziej... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

09.07.12 : * . Chyba najbardziej dołujący dzień , jaki mógł być . Ale dzięki Niemu , polubiłam Rock & Metal , choć troszkę . No i Muse < 33333 | Stanęłam przed Jego drzwiami i.. szczerze? Rozpłakałam się i uciekłam, gdy uszłyszałam Jego głos dochodzący z środka. Bawił się świetnie (jak zwykle..) ze swoimi kumplami. ;c . Pobiegłam , przed siebie , natknęłam się na Mojego przyjaciela, który mnie zrozumiał i pocieszył .. Dziękuję .. ;c .

Razem być   znaczenie często inne... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

Razem być - znaczenie często inne ma , chociaż o tym wiem, to widzę jednak nas.. bo nigdy tak blisko jak ja , nie był Ciebie nikt .. ;c .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV