głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove jeździła z przyjaciółkami na rolkach . nagle się zatrzymała i upadła na beton . oczy zaszły jej łzami . coś ją w środku zabolało . poczuła ogromną pustkę jakby

legalove

legalove.moblo.pl
jeździła z przyjaciółkami na rolkach . nagle się zatrzymała i upadła na beton . oczy zaszły jej łzami . coś ją w środku zabolało . poczuła ogromną pustkę jakby go straci
jeździła z przyjaciółkami na... teksty

legalove dodano: 14 lipca 2012

jeździła z przyjaciółkami na rolkach . nagle się zatrzymała i upadła na beton . oczy zaszły jej łzami . coś ją w środku zabolało . poczuła ogromną pustkę, jakby go straciła . spojrzała nieobecnym wzrokiem w niebo i szepnęła do przyjaciółek "on nie żyje" . po chwili dostała smsa od swojego brata: "potrąciłby mnie samochód, ale mnie popchnął . sam pod niego wpadł . nie żyje . przepraszam" .

a kiedy wrócisz już ci nigdy nie... teksty

legalove dodano: 14 lipca 2012

a kiedy wrócisz już ci nigdy nie pozwolę, tak długo nie być i tak daleko odejść, zalana szczęściem, że nareszcie już jesteś . tylko kiedy to będzie ?

śpij  nocą śnij.. niech zły sen... teksty

legalove dodano: 14 lipca 2012

śpij, nocą śnij.. niech zły sen Cię nigdy więcej nie obudzi, teraz śpij..

MAM WYJEBANE   czyli zajebiście mi... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

MAM WYJEBANE - czyli zajebiście mi zależy i cholernie się przejmuję , ale wstydzę się do tego przyznać.

będę blisko  Ty mnie przecież... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

będę blisko, Ty mnie przecież znasz. będę czule tulić Twoją twarz.

na brzuchu  na boku  na plecach..... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

na brzuchu, na boku, na plecach.. sprawdzam, jak najwygodniej się tęskni..

Podobno ma silny charakter i łatwo... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

Podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje. Podobno jest cholernie wrażliwa, łatwo ją zranić i zniechęcić. Romantyczka? Łatwo ją dostrzec w tłumie a czasem minąć w ogóle nie zauważając. Dla bliskich i przyjaciół jest w stanie zrobić prawie wszystko. Ma swoje zdanie, zasady i zazwyczaj twardo się ich trzyma. Chociaż... Zwykle szybko poznaje się na ludziach, mimo to nikogo od razu nie skreśla. Popełnia wiele błędów, często rani i potrafi sprawić przykrość. Ufa tylko tym, którzy na to zasłużyli. Lubi wiedzieć na czym stoi. Zamyka się w pudełku marzeń, gdy jest jej źle. Każda łza, która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła. Każda życiowa porażka ją wzmocniła. Potrafi być wredna i złośliwa. Buduje szczęście z małych radości. Szanuje tych, którzy szanują ją i samych siebie. Stara się niczego w życiu nie żałować, tylko czasami jej nie wychodzi. Czasem zachowuje się jak 'dorosła' kobieta czasem jak rozwydrzona, bezmyślna małolata.

Najsmutniejsza jest dziewczyna... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

Najsmutniejsza jest dziewczyna, która dawno temu wyznała miłość chłopakowi, a tej jej nie odwzajemnił. Kilka miesięcy później On znalazł sobie inną, a Ona była nadal sama. I nadal miała nadzieję, że On jednak zmieni zdanie..

' Nie jestem pewny czy wiesz o co mi... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

' Nie jestem pewny czy wiesz o co mi chodzi gdy mówię, że potrzebuję kilku godzin, bo chyba się gubię. Zostaw na później wszystko, co mówiłaś przed chwilą. Tylko patrz i spojrzeniem wyznawaj mi miłość.'

Jeśli znajdziesz prawdziwego... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

Jeśli znajdziesz prawdziwego przyjaciela (co zdarza się naprawdę rzadko) chroń go, bo to drugi Ty.

My z XXI wieku   rozbijający atomy... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

My z XXI wieku - rozbijający atomy, zdobywcy księżyca, wstydzimy się miękkich gestów, czułych spojrzeń, ciepłych uśmiechów. Kiedy cierpimy wykrzywiamy lekceważąco wargi. Kiedy przychodzi miłość wzruszamy pogardliwie ramionami. Silni, cyniczni, z ironicznie zmrużonymi oczami. Dopiero późną nocą, przy szczelnie zasłoniętych oknach gryziemy z bólu ręce, umierając z miłości.

Znajdź sobie dziewczynę   miej w... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

Znajdź sobie dziewczynę , miej w dupie przyjaciół . Bo tak najlepiej , najłatwiej i najwygodniej ;c .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV