głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Chcesz być królem żenady ? idziesz dobrym tropem . jeszcze trochę a zwolni Ci się fotel sama Cichopek . Wmawiaj se że nas pokona taki bełkot to jak nazwać kurwę

legalove

legalove.moblo.pl
Chcesz być królem żenady ? idziesz dobrym tropem . jeszcze trochę a zwolni Ci się fotel sama Cichopek . Wmawiaj se że nas pokona taki bełkot to jak nazwać kurwę relaks
Chcesz być królem żenady ? idziesz... teksty

legalove dodano: 4 września 2012

Chcesz być królem żenady ? idziesz dobrym tropem . jeszcze trochę a zwolni Ci się fotel sama Cichopek . Wmawiaj se, że nas pokona taki bełkot , to jak nazwać kurwę relaksacyjną terapeutką .

Mam psychikę seryjnego mordercy   bo... teksty

legalove dodano: 4 września 2012

Mam psychikę seryjnego mordercy , bo przez całe swoje życie jestem krok od śmierci. Przez to myślę, że ten świat jest naiwny. Bo podobno jesteś takim jakim Cię widzą inni .

Znam takich co za innych by życie... teksty

legalove dodano: 4 września 2012

Znam takich co za innych by życie oddali, znam takich co są dla innych skurwysynami. Są ludzie, których od środka gryzie nienawiść a w gruncie rzeczy wszyscy jesteśmy tacy sami..

Piątek. Portugalia   Luksemburg    teksty

legalove dodano: 4 września 2012

Piątek. Portugalia - Luksemburg (;

Potem mówią  że podobno mam trudny... teksty

legalove dodano: 4 września 2012

Potem mówią, że podobno mam trudny charakter. Jedni cenią to we mnie, jeszcze inni myślą, że zmienią to we mnie - ta, pewnie. Wierzę w zasady, wyznaję pewną wartość. Przez te zasady balansuję nad przepaścią.

Odważni nie żyją wiecznie.... teksty

legalove dodano: 4 września 2012

Odważni nie żyją wiecznie. Ostrożni nie żyją wcale.

jestem dziewczyną i co z tego ? to... teksty

legalove dodano: 3 września 2012

jestem dziewczyną i co z tego ? to moja wina, że jarają mnie mecze, jestem najwierniejszą fanką i w wolnym czasie kopię piłkę ? każdy ma jakieś zainteresowania i nie wpływa to wcale na to, jaką osobą się jest. więc z łaski swojej niech nie interesuje cię moje hobby , bo sama biegasz w szpilkach i krótkiej spódniczce po przystankach i świecisz tyłkiem.

ten beznadziejny stan spowodowany... teksty

legalove dodano: 3 września 2012

ten beznadziejny stan spowodowany cholernym brakiem odwagi, by się do ciebie uśmiechnąć, zmywa uśmiech z mojej twarzy i powoduje łzy pod powiekami .

gdybym wiedziała  że tak to się... teksty

legalove dodano: 3 września 2012

gdybym wiedziała, że tak to się skończy nie zakochałabym się w tobie . nie chciałabym dowiedzieć się wszystkiego na twój temat, nie pozwoliłabym sobie na ciągłe szukanie cię wzrokiem i nie chciałabym cię poznać . jednak jest już za późno . to wszystko się wydarzyło, a ja nie potrafię zapomnieć . nie potrafię wymazać z pamięci tych cholernych, cudownych wspomnień, przez które moje życie stało się piekłem .

czy bolało ? nie  ból poczułam... teksty

legalove dodano: 3 września 2012

czy bolało ? nie, ból poczułam dopiero wtedy gdy on przestał się mną interesować, gdy odszedł, uświadomiłam sobie wtedy, że to nie była miłość . było to najzwyklejsze przywiązanie, bałam się iż nie dam rady bez niego, a tak naprawdę to wszystko robiłam sama . on był tylko częścią nieodłącznego planu dnia .

drogi pamiętniku ! nie noszę już... teksty

legalove dodano: 3 września 2012

drogi pamiętniku ! nie noszę już piżamy w postacie z bajek Disneya . z półek w moim pokoju zniknęły maskotki i wieczorami nie piję kubka gorącego mleka . nie oglądam wieczorynki i na podwórku nie skaczę już w gumę . nie boję się potworów pod łóżkiem ani nie śpię z ulubionym misiem . zmieniłam się .. przepraszam pamiętniku .

Każdy kto kocha  poczeka.. gorzej... teksty

legalove dodano: 3 września 2012

Każdy kto kocha, poczeka.. gorzej gdy nie potrafi czekać..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV