głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Mam psychikę seryjnego mordercy bo przez całe swoje życie jestem krok od śmierci. Przez to myślę że ten świat jest naiwny. Bo podobno jesteś takim jakim Cię wid

legalove

legalove.moblo.pl
Mam psychikę seryjnego mordercy bo przez całe swoje życie jestem krok od śmierci. Przez to myślę że ten świat jest naiwny. Bo podobno jesteś takim jakim Cię widzą inn
Mam psychikę seryjnego mordercy   bo... teksty

legalove dodano: 4 września 2012

Mam psychikę seryjnego mordercy , bo przez całe swoje życie jestem krok od śmierci. Przez to myślę, że ten świat jest naiwny. Bo podobno jesteś takim jakim Cię widzą inni .

Znam takich co za innych by życie... teksty

legalove dodano: 4 września 2012

Znam takich co za innych by życie oddali, znam takich co są dla innych skurwysynami. Są ludzie, których od środka gryzie nienawiść a w gruncie rzeczy wszyscy jesteśmy tacy sami..

Piątek. Portugalia   Luksemburg    teksty

legalove dodano: 4 września 2012

Piątek. Portugalia - Luksemburg (;

Potem mówią  że podobno mam trudny... teksty

legalove dodano: 4 września 2012

Potem mówią, że podobno mam trudny charakter. Jedni cenią to we mnie, jeszcze inni myślą, że zmienią to we mnie - ta, pewnie. Wierzę w zasady, wyznaję pewną wartość. Przez te zasady balansuję nad przepaścią.

Odważni nie żyją wiecznie.... teksty

legalove dodano: 4 września 2012

Odważni nie żyją wiecznie. Ostrożni nie żyją wcale.

jestem dziewczyną i co z tego ? to... teksty

legalove dodano: 3 września 2012

jestem dziewczyną i co z tego ? to moja wina, że jarają mnie mecze, jestem najwierniejszą fanką i w wolnym czasie kopię piłkę ? każdy ma jakieś zainteresowania i nie wpływa to wcale na to, jaką osobą się jest. więc z łaski swojej niech nie interesuje cię moje hobby , bo sama biegasz w szpilkach i krótkiej spódniczce po przystankach i świecisz tyłkiem.

ten beznadziejny stan spowodowany... teksty

legalove dodano: 3 września 2012

ten beznadziejny stan spowodowany cholernym brakiem odwagi, by się do ciebie uśmiechnąć, zmywa uśmiech z mojej twarzy i powoduje łzy pod powiekami .

gdybym wiedziała  że tak to się... teksty

legalove dodano: 3 września 2012

gdybym wiedziała, że tak to się skończy nie zakochałabym się w tobie . nie chciałabym dowiedzieć się wszystkiego na twój temat, nie pozwoliłabym sobie na ciągłe szukanie cię wzrokiem i nie chciałabym cię poznać . jednak jest już za późno . to wszystko się wydarzyło, a ja nie potrafię zapomnieć . nie potrafię wymazać z pamięci tych cholernych, cudownych wspomnień, przez które moje życie stało się piekłem .

czy bolało ? nie  ból poczułam... teksty

legalove dodano: 3 września 2012

czy bolało ? nie, ból poczułam dopiero wtedy gdy on przestał się mną interesować, gdy odszedł, uświadomiłam sobie wtedy, że to nie była miłość . było to najzwyklejsze przywiązanie, bałam się iż nie dam rady bez niego, a tak naprawdę to wszystko robiłam sama . on był tylko częścią nieodłącznego planu dnia .

drogi pamiętniku ! nie noszę już... teksty

legalove dodano: 3 września 2012

drogi pamiętniku ! nie noszę już piżamy w postacie z bajek Disneya . z półek w moim pokoju zniknęły maskotki i wieczorami nie piję kubka gorącego mleka . nie oglądam wieczorynki i na podwórku nie skaczę już w gumę . nie boję się potworów pod łóżkiem ani nie śpię z ulubionym misiem . zmieniłam się .. przepraszam pamiętniku .

Każdy kto kocha  poczeka.. gorzej... teksty

legalove dodano: 3 września 2012

Każdy kto kocha, poczeka.. gorzej gdy nie potrafi czekać..

Czy to miłość   jeśli on istnieje... teksty

legalove dodano: 3 września 2012

Czy to miłość , jeśli on istnieje tylko w snach .. ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV