głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lechitkaa Chcę całować Cię i pić. Poeci tak mogą. Patrz. Żeby cokolwiek zmieniło się w tym państwie trzeba byłoby wszystko rozpierdolić i zacząć od początku. Jeżeli poseł

lechitkaa

lechitkaa.moblo.pl
Chcę całować Cię i pić. Poeci tak mogą.
Chcę całować Cię i pić. Poeci... teksty

lechitkaa dodano: 16 stycznia 2015

Chcę całować Cię i pić. Poeci tak mogą.

Patrz. Żeby cokolwiek zmieniło się... teksty

lechitkaa dodano: 16 stycznia 2015

Patrz. Żeby cokolwiek zmieniło się w tym państwie, trzeba byłoby wszystko rozpierdolić i zacząć od początku. Jeżeli poseł to ktoś, kto ma służyć narodowi, to powinien służyć z oddaniem, społecznie, nie dla hajsu. Związki zawodowe? Ci, którzy niby reprezentują pracowników, tak naprawdę mają ich gdzieś, bo od kasy im się w dupach przewraca. Gęby za lud krzyczące, sam lud w końcu znudzą. Państwo okrada pracodawców, pracodawcy pracowników, a pracownicy kombinują tak jak mogą. Smutne to. Ludzie oddają cześć pieniądzom, zamiast traktować je jako narzędzie do realizacji swoich planów. Wśród księży istnieje największy odsetek ateistów, młodzi ludzie rozwodzą się po pierwszej kłótni, gówniarze chodzą z nożami, schowanymi pod kurtką i mogą dać kosę za nieodpowiednie spojrzenie lub barwy. Żeby cokolwiek zmieniło się w tym państwie, należałoby wszystko rozpierdolić i zacząć od początku, ale nikomu się nie chce. A przecież wystarczyłoby się postarać, przestać pić, przestać jarać. Zacząć myśleć.

Jak pokonać Arabów? Zaprosić ich... teksty

lechitkaa dodano: 15 stycznia 2015

Jak pokonać Arabów? Zaprosić ich do Wiednia na wódkę Sobieski. Na pewno ich obali. / #rozmina_z_przymrużeniem_oka :D

 Drogi do Boga są różne. Czasem... teksty

lechitkaa dodano: 14 stycznia 2015

"Drogi do Boga są różne. Czasem trzeba zatańczyć z diabłem, by Go poznać"

:  pozdro teksty lechitkaa dodał komentarz: :) pozdro do wpisu 9 stycznia 2015
Trzeba coś zmienić  przestać... teksty

lechitkaa dodano: 9 stycznia 2015

Trzeba coś zmienić, przestać bujać w obłokach i myśleć bardziej rozsądnie. Nie, nie jest to jedno z postanowień noworocznych, nie jest to żadne postanowienie, tylko stwierdzenie faktu. Dużo rzeczy potrafię zrobić, choć równie dużo umiem też zniszczyć. Jestem świadoma wszystkiego i dlatego wiem, że nie warto przejmować się tym, co się rozpada. Zamiast płakać, lepiej szukać pozytywnych aspektów w każdej rzeczy. Nie otaczać się malkontentami i samemu nie narzekać na los, bo w dużej mierze sami możemy go kształtować. Ty też masz taką szansę. Możesz zyskać coś naprawdę cennego i odnaleźć swoje szczęście, tylko musisz docenić to, co dostajesz od losu. Nie warto szukać substytutów i karmić się fałszywym obrazem szczęścia tylko dla podbudowania własnego ego. Daj sobie prawo do bycia sobą, niekoniecznie kimś, kto wydaje się być idealny dla reszty społeczeństwa. Bądź prawdziwi, a prawdziwi cię docenią. Innych nie potrzebujesz. Z fartem! KaVu.

Nie wierzę w horoskopy  napisy na... teksty

lechitkaa dodano: 7 stycznia 2015

Nie wierzę w horoskopy, napisy na drzwiach od kibli i pseudoproroków na forach, nie wierzę we wszystko, co mówią w mediach, nie wierzę w "na zawsze" i nie wierzę w "nigdy", nie wierzę w łatwe zarobki i w ślepy los. Nie wierzę w to, że ludzie są z natury źli, nie wierzę ludziom, którzy są zbyt mili i nie wierzę tym, którzy mówią, że nie istnieje miłość. Nie wierzę w to, że godzina trzecia to godzina duchów i że Krwawa Mary pojawi się w lustrze, gdy trzy razy krzyknę jej imię. Nie wierzę we wszystko, co ludzie piszą na fejsie. Nie wierzę w niemożliwe. Wierzę w to, że jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko, jeśli włożymy w to odpowiedni wysiłek.

wlasnie! :  teksty lechitkaa dodał komentarz: wlasnie! :) do wpisu 7 stycznia 2015
By poznać człowieka trzeba... teksty

lechitkaa dodano: 29 grudnia 2014

By poznać człowieka trzeba spędzić z nim czas sam na sam, w towarzystwie i przy wódce.

  Żaden Belzebub nie zdoła mnie... teksty

lechitkaa dodano: 29 grudnia 2014

" Żaden Belzebub nie zdoła mnie zatrzymać, żaden pseudobóg, żadna Persefona. Bóg jest jeden, jedna miłość, nasza prawda jedna. Trzeba mieć jaja, żeby zło dobrem zwyciężać. Wciąż się uczę jak trawi, brat, pogardę, a jak ci się nie chce, to wymówkę znajdziesz zawsze."

 Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga... teksty

lechitkaa dodano: 22 grudnia 2014

"Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, powiedz mu o swoich planach." / NO DZIĘKI.

Karma wraca  skurwysyny. Bramka w... teksty

lechitkaa dodano: 8 grudnia 2014

Karma wraca, skurwysyny. Bramka w pierwszych minutach, remis, a potem przegrana gospodarzy. Tym razem Wiślacy, nie Lechici się zblamowali. 2:1 po chaotycznym, ale ostatecznie zwycięskim meczu dla Kolejorza. Trzy punkty do tabeli, drużyna się przełamała, choć Bartas twierdzi, że Lech zawsze miał dobre końcówki sezonu, więc nie trzeba było się martwić... Szkoda tylko, że Legia wciąż ucieka i nie gubi punktów. Dobrze jest, ale mogloby być lepiej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV