głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lechitkaa Co za... Lechia dominowała nad Legią Legia wygrała. Lech dominował nad Koroną i w ostatniej minucie przejebał. Remis który coraz bardziej oddala zawodników od z

lechitkaa

lechitkaa.moblo.pl
Co za... Lechia dominowała nad Legią Legia wygrała. Lech dominował nad Koroną i w ostatniej minucie przejebał. Remis który coraz bardziej oddala zawodników od zdobyci
Co za... Lechia dominowała nad... teksty

lechitkaa dodano: 19 października 2014

Co za... Lechia dominowała nad Legią - Legia wygrała. Lech dominował nad Koroną i w ostatniej minucie przejebał. Remis, który coraz bardziej oddala zawodników od zdobycia Majstra. Mógł być powrót z trzema punktami, jest tylko jeden, dobrze, że nie zero, ale niedosyt pozostaje. Oby za tydzień wyszło lepiej, bo - choć po raz kolejny jestem zawiedziona po obejrzeniu meczu - nie potrafię zrezygnować z kibicowania Lechitom. To w końcu nie jest żadna miłość na sezon. To miłość na zawsze.

Lubię to gdy leżę obok niego w... teksty

lechitkaa dodano: 19 października 2014

Lubię to, gdy leżę obok niego, w tle leci jakiś film lub muzyka - nieistotne, rozmawiamy, on mówi coś, ja go ripostuję, ale to wcale nie jest kłótnia, bo on całuje mnie w szyję, a ja przeczesuję jego włosy i patrzę mu prosto w oczy, pełne iskier i blasku. Te spojrzenie... Och, kurwa!

 Będą tylko z nami tańczyć bo... teksty

lechitkaa dodano: 18 października 2014

"Będą tylko z nami tańczyć, bo liczą na coś więcej. Nie do nas miej pretensję, narzekaj na krew. Mamy złe intencje jak Dr Jekyll, wiesz? I wkurwione miny typy, którzy odchodzą z niczym, bo choćby ta bajera dla nich to nie lada wyczyn. A my znamy kwotę i wzywamy gablotę. I jeszcze tylko dżin, tylko dżin. Masz ochotę?"

 I serio nie wiem na co oni wszyscy... teksty

lechitkaa dodano: 13 października 2014

"I serio, nie wiem, na co oni wszyscy idą. Ani look, ani hajs, ani - tym bardziej kurwa - miłość. Gdy gasną światła, wtedy sumienia milkną."

Mogę być twoją pornstar gdy... teksty

lechitkaa dodano: 13 października 2014

Mogę być twoją pornstar, gdy jesteśmy sami i good girl na rodzinnych okazjach,mogę być luźnym ziomkiem, z którym pijesz nocami oraz przyjaciółką. Widzisz mnie w swoich fantazjach. Mogę być twoją żoną i kłócić się o głupoty, i kochanką, która leczy twoje kłopoty. Mogę być cała twoja, mogę też być dla ciebie, mogę odejść nad ranem lub sprawić, że będziesz w niebie. Mogę być dziś poważna, mogę też stracić zmysły. Mam poczucie humoru i szalone pomysły.

 Bo w tym jest rzeczy sedno że jest... teksty

lechitkaa dodano: 10 października 2014

"Bo w tym jest rzeczy sedno, że jest mi wszystko jedno." :)

 Nie czczę ojca. Uwierz nie był... teksty

lechitkaa dodano: 28 września 2014

"Nie czczę ojca. Uwierz, nie był świętej pamięci. Zabijam siebie. Jaram szlugi. Taki ze mnie grzesznik. Zaciskam pięści. A co do treści ostatnich pięciu przykazań, to ktokolwiek tu żyje, nie potrzebuje komentarza" Skor ;)

Jest ich dwóch. Pierwszy uprzejmy i... teksty

lechitkaa dodano: 28 września 2014

Jest ich dwóch. Pierwszy uprzejmy i ułożony. Drugi lubi złe nawyki, nieco wykolejony. Pierwszy zawsze składa życzenia, jak trzeba przyzna rację. Drugi... składa, ale tylko puste deklarację. Pierwszy jeszcze wierzy, wysoko mierzy. Drugi myśli, że mu się należy. Co chce, to bierze. Pierwszy jest zdecydowanie lepszy, więc dlaczego ten drugi uważany jest kogoś ciekawszego?

Nie chodzi o to by zawsze... teksty

lechitkaa dodano: 28 września 2014

Nie chodzi o to, by zawsze zwyciężać. Ważne, by nie poddawać się i walczyć. Tym razem mogę podziękować Lechowi za walkę, bo - choć - mecz z Ległą zakończył się remisem, widać że piłkarze włożyli dużo serca w grę. Szkoda, że zamiast z trzema punktami wracamy z jednym, szkoda, bo piłkarze dorobili się kontuzji, szkoda, bo wczorajsze zwycięstwo na pewno znacznie podniosłoby morale zawodników. Nie chodzi o to, by zawsze zwyciężać, ale by nigdy się nie poddawać.

 Dałeś mi serce choć zawiodłam... teksty

lechitkaa dodano: 14 września 2014

"Dałeś mi serce, choć zawiodłam wiele razy. Dzięki. Wierzyłeś we mnie, kiedy przestał wierzyć każdy już. I mimo rzeki łez wierzysz. Cud, że wciąż jesteś tu"

Miało być lepiej jest jeszcze... teksty

lechitkaa dodano: 13 września 2014

Miało być lepiej, jest jeszcze gorzej. Nie chce mi się nawet pisać, że jest słabo, bo jest i kurwa, dziesiąte miejsce w tabeli, ale porażki nie zwalniają z miłości do drużyny. Zarząd do wymiany, bo zmiany trenera niewiele pomagają. Kurwa, no!

Kto dziś wygra ważny mecz?... teksty

lechitkaa dodano: 13 września 2014

Kto dziś wygra ważny mecz? Oczywiście KKS! (Przynajmniej dobrze by było, gdyby tak było.)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV