głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lechitkaa No i po dlugiej przerwie Lech wraca do gry. Czuję pod skórą że Pogoń dostanie baty. A z okazji miłosnego dnia piosenka na WalęTynki: https: www.youtube.com watc

lechitkaa

lechitkaa.moblo.pl
No i po dlugiej przerwie Lech wraca do gry. Czuję pod skórą że Pogoń dostanie baty. A z okazji miłosnego dnia piosenka na WalęTynki: https: www.youtube.com watch?
No  i po dlugiej przerwie Lech wraca... teksty

lechitkaa dodano: 14 luty 2015

No, i po dlugiej przerwie Lech wraca do gry. Czuję pod skórą, że Pogoń dostanie baty. A z okazji miłosnego dnia, piosenka na WalęTynki: https://www.youtube.com/watch?v=Fv6DOQprQ8E / zespołu nie lubię za bardzo, ale ten stary kawałek wpada w ucho. Zwłaszcza refren. *.*

 Mogliśmy wszystko  lecz mogliśmy... teksty

lechitkaa dodano: 12 luty 2015

"Mogliśmy wszystko, lecz mogliśmy tylko chcieć, żyjąc szybko, bo wszystko chcieliśmy mieć, myśląc płytko, choć mogliśmy nisko lec."

 Konsekwentnie omijam swoje szanse.... teksty

lechitkaa dodano: 9 luty 2015

"Konsekwentnie omijam swoje szanse. Musisz być kimś? Ja nie muszę. Naprawdę. Bo jestem sobą. Chodzę z głową nad karkiem. Biorę kartkę, siadam z browarkiem i piszę swoje partie. Jestem z tych, którzy mogą wszystko. Nie będę nieszczęśliwa, nawet, jakby nie wyszło."

 Niebieskooka w białych najkach  teksty

lechitkaa dodano: 8 luty 2015

"Niebieskooka w białych najkach"

trafia w punkt! teksty lechitkaa dodał komentarz: trafia w punkt! do wpisu 6 luty 2015
Są chwile  gdy tylko pozwala nie czuć kimś beznadziejnym. teksty lechitkaa dodał komentarz: Są chwile, gdy tylko pozwala nie czuć kimś beznadziejnym. do wpisu 4 luty 2015
Jestem uzależniona od kawy  czytam... teksty

lechitkaa dodano: 3 luty 2015

Jestem uzależniona od kawy, czytam po kilka książek naraz, mało śpię i ogólnie to chyba więcej piszę. Lubię podróże, piłkę nożną i odpoczynek w towarzystwie bliskich mi ludzi. Jestem uparta i przekorna, nie lubię przyznawać komuś racji, nawet, jeśli wiem, że ją posiada. Jestem kobietą. To jest skaza, bo mimo że jestem inteligentna, jestem tak stabilna emocjonalnie jak derwisz podczas swojego tańca. Mam iście południowy temperament, przez co jestem dobra w łóżku, ale i bardzo szybko się wkurwiam, co jednak nie jest tak straszne, bo równie szybko mi przechodzi. Jestem dziwna, bo na pewno nie normalna, ale i nie da się mnie zapomnieć, tęskni się za mną, a nawet wspomina, bo często mam czkawkę. Jestem ironiczna, trafiam w punkt i lubię się śmiać. Mogę wypić wódkę, zapalić, pójść nocą na spacer, ale uzależniona jestem od kawy, od Lecha Poznań i od mojego D., a nie od tych używek. Trochę w życiu przeżyłam, ale cieszę się, że dotarłam właśnie tutaj. Przeszedł mi już bunt. Niestety, dorosłam.

Mężczyźni nie są z Marsa. Kobiety... teksty

lechitkaa dodano: 1 luty 2015

Mężczyźni nie są z Marsa. Kobiety nie są z Wenus. Wszyscy jesteśmy z pieprzonej Ziemi.

Gdzie Katar nie może  tam sędzia... teksty

lechitkaa dodano: 31 stycznia 2015

Gdzie Katar nie może, tam sędzia pomoże.

W związku nie chodzi o to  by żyć... teksty

lechitkaa dodano: 26 stycznia 2015

W związku nie chodzi o to, by żyć kimś, by stawiać go na równi z życiem. Wręcz przeciwnie: nie żyj kimś, ale żyj z tą osobą. Nie traktuj go jak swój świat, tylko jako kogoś, kto pomoże ci ten świat podbijać.

 Skocz za mną w ogień albo stój... teksty

lechitkaa dodano: 25 stycznia 2015

"Skocz za mną w ogień albo stój, patrz jak płonę. Milion dróg. Dzisiaj wróg, wczoraj to jeszcze ziomek. To wszystko jest chore."

Szacunek masz za szacunek  dla... teksty

lechitkaa dodano: 23 stycznia 2015

Szacunek masz za szacunek, dla wrogów tylko pogardę. Warto się nie poddawać i ciągle wzmacniać gardę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV