głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kwiatuszek-t-t Rutyna to niebezpieczny wirus w porę leczony jest uleczalny.Nigdy nie jest za późno na wyleczenie tylko przestan samego siebie oszukiwać bo coś co juz Cie nie k

kwiatuszek-t-t

kwiatuszek-t-t.moblo.pl
Rutyna to niebezpieczny wirus w porę leczony jest uleczalny.Nigdy nie jest za późno na wyleczenie tylko przestan samego siebie oszukiwać bo coś co juz Cie nie kreci nie
Rutyna to niebezpieczny wirus  w... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 20 czerwca 2015

Rutyna to niebezpieczny wirus, w porę leczony jest uleczalny.Nigdy nie jest za późno na wyleczenie,tylko przestan samego siebie oszukiwać,bo coś co juz Cie nie kreci nie uleczy zaden medykament,pora spojrzec na swiat jeszcze raz-inaczej.Zacznij wszystko od nowa, rozpocznij realizowac swoje pragnienia i najskrytsze marzenia.Zacznij zyc i badz szczesliwy juz wyleczony z rutyny.

Uczucie to nie  kanał telewizyjny... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 20 czerwca 2015

Uczucie to nie kanał telewizyjny gdzie za pomocą pilota zmieni się kanał a jak się znudzi to wyłączy sie odbiornik a pilot odłoży na półkę. Jesli jest prawdziwe nikt i nic tego nie zmieni,to bedzie trwac i trwac

Jestem bez­br­onna wo­bec lo­su... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 20 czerwca 2015

Jestem bez­br­onna wo­bec lo­su, padłam ofiarą­ cza­su i włas­nych uczuć.

Wiem  że to  co nieunik­nione... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 19 czerwca 2015

Wiem, że to, co nieunik­nione, na­dej­dzie, że to co stać się mu­si, zaw­sze znaj­dzie sposób, by zais­tniec,oby tylko nie za późno.

Kiedy moje oczy zachodzą łzami... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 19 czerwca 2015

Kiedy moje oczy zachodzą łzami, kiedy brak tchu by normalnie oddychać wtedy moje życie traci swój kunszt, odbiera chęć i radość bycia. Błagam Najwyzszego zeby mnie ocalił, zabrał ból i niemoc odchodzącego dnia. Bezradność, pustka, wewnętrzne rozterki, tworzą moją postawę, moją osobowość...osobowość kogoś, kto nie powinien dostać drugiej szansy by żyć na tym świecie, bo chyba nigdy ludzi nie zrozumie

Zawsze tylko prawdziwa szczera milosc... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 19 czerwca 2015

Zawsze tylko prawdziwa,szczera milosc jest gwarancją cudownego,spelnionego zycia.Wsłuchaj sie w swoje serce, co mowi do Ciebie a szczescie otoczy Cie zewsząd i wtedy je zrozumiesz.

Chciałabym abys teraz  przy mnie... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 19 czerwca 2015

Chciałabym abys teraz przy mnie kröciutko był i złe wra­zenie po so­bie zmył bo moja tes­kno­ta w ser­cu zos­ta­wia znak a ból i roz­pacz to jej wlaśnie smak .

Dobrze wiesz  ze tak nie wiele od... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 19 czerwca 2015

Dobrze wiesz, ze tak nie wiele od Ciebie chciałam,tylko Twöj mały okruszek ,widocznie w Twoich oczach to bylam zachłanna.

Mimo wszystko miłość ma jest... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 19 czerwca 2015

Mimo wszystko miłość ma jest wiel­ka i szczera , tes­kno­ta za Tobą pogrąża mo­je ser­ce w mroczną odchłań i tyl­ko malutkie spot­ka­nko z Tobą - mo­ja prawdziwa miłości lub kröciutka rozmowa moglaby ura­tować mo­je serce, podazające z bölu ku swemu koncowi.

Ludzie pragną cza­sami się... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 19 czerwca 2015

Ludzie pragną cza­sami się roz­sta­wać, żeby móc tęsknić, cze­kać i cie­szyć się z powrotu.Wielki smutek,bo na mnie nikt nie czeka,lecz ja bede ZAWSZE wyczekiwac,do ostatniego mego tchnienia.

Każdy umie powiedzieć  że mu... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 18 czerwca 2015

Każdy umie powiedzieć, że mu zależy lecz mało kto potrafi to okazać.

Masz odwage  śmiało marzyć to... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 18 czerwca 2015

Masz odwage śmiało marzyć,to powinieneś równie śmiało czynić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV