głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kwaczus Mała nie powiem Ci nie płacz bo niewypłakane łzy pieką w oczy. Nie powiem nie krzycz bo niewykrzyczany krzyk zabiera oddech. Nie powiem Ci nie cierp bo niewyci

kwaczus

kwaczus.moblo.pl
Mała nie powiem Ci nie płacz bo niewypłakane łzy pieką w oczy. Nie powiem nie krzycz bo niewykrzyczany krzyk zabiera oddech. Nie powiem Ci nie cierp bo niewycierp
 Mała nie powiem Ci nie płacz bo... teksty

kwaczus dodano: 6 dni temu

"Mała, nie powiem Ci nie płacz, bo niewypłakane łzy pieką w oczy. Nie powiem nie krzycz, bo niewykrzyczany krzyk zabiera oddech. Nie powiem Ci nie cierp, bo niewycierpiany ból paraliżuje kończyny. Jeśli chcesz się śmiać, mała, jeśli chcesz tańczyć i śpiewać daj sobie przyzwolenie na samotność, zwątpienie, żal, tęsknotę. Mała! Pozwól tym emocjom wyjść, by zrobić miejsce na miłość."

Tu nie chodzi o to czy ktoś się... teksty

kwaczus dodano: 6 dni temu

Tu nie chodzi o to, czy ktoś się zmieni, czy to zrobił to tylko raz, czy po pijaku, inne cuda wianki. Tu chodzi po prostu o fakt, że ktoś zdeptał Was i to w co wierzyliście. Nieważne, że wczoraj było miło, nieważne, że tyle było wspólnych planów, nieważne że półka z Ikei stoi nierozpakowana i czeka na skręcenie, że bilety do kina kupione na poniedziałek. Jedyne co trzeba zrobić w tej sprawie to poszukać resztek szacunku do samego siebie, wstać, pokazać środkowy palec i powiedzieć NIE.

 Znasz ten moment kiedy ktoś... teksty

kwaczus dodano: 6 dni temu

" Znasz ten moment, kiedy ktoś zawiódł cię już po raz kolejny i niszczy cię to tak bardzo, że nawet nie czujesz już gniewu? Po prostu zamykasz się w sobie, pogrążasz w rozpaczy i milczysz. Milczysz bo nic innego ci już nie pozostało. A jedyne o czym marzysz, to zapłakać. Uronić chociaż jedną łzę, aby poczuć cokolwiek. Jednak zapas twoich łez został wyczerpany. Pozostała ci tylko pustka. " ~M.

Bo czasem tak jest że wybuchają w... teksty

kwaczus dodano: 1 tydzień temu

Bo czasem tak jest, że wybuchają w nas bomby, rozrywa nas pełnia albo pustka. Bo czasem tak jest, że noce są trudne, zamyślone, nijakie. Że brakuje klucza, że nie można wyjść, że wszystko jest o kant dupy potłuc. Bo czasem tak jest, że wysiadają nerwy, pękają jak słonie różowe, świnki - skarbonki. I wydaje się, że żadna droga nie jest dobra, że każda prowadzi do piekła. Masz prawo potknąć się. Pomylić. Masz prawo mieć zły dzień, masz prawo krzyknąć do lustra: "gówno, mam już dosyć!" Masz prawo wywalić emocje - ten cały kurz z siebie. Odkurzyć serce. Znaleźć inną przestrzeń. Masz prawo. Poczuć ulgę, wypić dobrą kawę, pocałować zapach. Zły czas nie będzie trwał wiecznie. Zły dzień, zły wieczór. Wszystko minie, kiedy ze spokojem popatrzysz sobie w oczy i powiesz głośno: "przyjdzie nowy, nowy dzień i wierzę, że będzie piękny.”

Podarowałeś mi coś co nawet... teksty

kwaczus dodano: 1 tydzień temu

Podarowałeś mi coś, co nawet trudno nazwać. Poruszyłeś we mnie coś, o istnieniu czego nawet nie wiedziałam. Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia. Zawsze.

Utrata zawsze wiąże się ze... teksty

kwaczus dodano: 1 tydzień temu

Utrata zawsze wiąże się ze smutkiem i tęsknotą, bez względu na to czy traci się na zawsze, czy tylko na chwilę. To tak, jakby ktoś nagle zadecydował, że na pewnych płaszczyznach dziś słońce w ogóle nie wzejdzie, że dziś panować będą mroki.... Aż do kolejnego spotkania. Są więc w moim sercu miejsca, gdzie słońce bryzga wręcz promieniami i gorącym latem, i są takie, gdzie wieczna jesień płacze, a wiatr jej wyje bólem..

Trzeba nauczyć się odpuszczać... teksty

kwaczus dodano: 1 tydzień temu

Trzeba nauczyć się odpuszczać miłość, której nie ma, przyjaźnie, które nie służą, i ludzi, których nie ma obok, gdy najbardziej tego potrzebujemy. I pamiętać o tym, by nie zmuszać nikogo do niczego. Wymuszone rzeczy nie są nic warte...

W tamtej chwili pragnęła już tylko... teksty

kwaczus dodano: 1 tydzień temu

W tamtej chwili pragnęła już tylko jedno - zamknąć serce na miłość, aby już nigdy nie cierpiało. Wyzbyć się uczuć, nie przywiązywać się, żyć tu i teraz, nie rozczulać się nad tym co było, i nad tym co mogło być..

powiedz im że byłam najcieplejszym... teksty

kwaczus dodano: 1 tydzień temu

powiedz im że byłam najcieplejszym miejscem jakie znałeś a ty zamieniłeś mnie w lód.. ☹️😔

Człowiek który dużo przeszedł w... teksty

kwaczus dodano: 1 tydzień temu

Człowiek, który dużo przeszedł w życiu, już później tak bardzo nie ufa ludziom. Nie zakochuje się tak szybko i nie uśmiecha się do wszystkich. Nie ufa nie dlatego, że nie potrafi. Potrafi. Ale zrozumiał, że zaufanie to jest bezcenny dar, i nie można go dawać każdemu. Już nie zakochuje się tak szybko, i nie dlatego, że zapomniał o miłości. Pamięta, a nawet za nią bardzo tęskni. Ale zrozumiał, że miłość jest intymna, delikatna i bezbronna, i nie każdy człowiek umie ją celebrować, dotykać, i ją szanować. A co do uśmiechu. Też pamięta jak się to robi, ale teraz uśmiecha się już tylko do dobrych ludzi.

Pamiętaj że nigdy nie warto... teksty

kwaczus dodano: 1 tydzień temu

Pamiętaj, że nigdy nie warto kłamać. Kłamstwo jest pułapką, która może chwilowo uratować jeden problem, ale zniszczyć całą przyszłość. Jest niczym lawina, która taranuje wszystko na swojej drodze. Niszczy zaufanie, wiarę i pewność. Prawda czasem bywa bolesna. Musisz jednak wiedzieć, że nic nie boli bardziej niż stracone zaufanie. Trzeba nauczyć się brać za swoje czyny konsekwencje. Nie uciekać przed problemami, tylko zacząć je rozwiązywać. SZCZEROŚĆ TO DROGI DAR. Jest oznaką dojrzałości i można nią mierzyć wartość wielu osób.

Płakała.. Łkała.. Wyła.. I... teksty

kwaczus dodano: 1 tydzień temu

Płakała.. Łkała.. Wyła.. I ryczała.. Wiedziała ze kiedyś w końcu zabraknie jej łez..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV