głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kwaczus Oboje jesteśmy dobrzy Ale może nie dla siebie.. Zasypiam myśląc o tym jak się ze mną kochałaś. Głupia rzecz czasami otwieram lodówkę i widzę Cię kątem oka jak s

kwaczus

kwaczus.moblo.pl
Oboje jesteśmy dobrzy Ale może nie dla siebie..
Oboje jesteśmy dobrzy   Ale może... teksty

kwaczus dodano: 1 tydzień temu

Oboje jesteśmy dobrzy, Ale może nie dla siebie..

Zasypiam  myśląc o tym  jak się ze... teksty

kwaczus dodano: 1 tydzień temu

Zasypiam, myśląc o tym, jak się ze mną kochałaś. Głupia rzecz - czasami otwieram lodówkę i widzę Cię kątem oka, jak stoisz za mną i się uśmiechasz. Nie jestem w stanie wytrzymać tego, że nie ma Cię obok.

 …  jestem zmęczony  nie wiem nic... teksty

kwaczus dodano: 1 tydzień temu

(…) jestem zmęczony, nie wiem nic i chciałbym tylko złożyć mą twarz na Twoich kolanach, czuć Twoją rękę na mojej głowie i trwać tak przez całą wieczność.

Nawet niebo płacze... 😔 teksty

kwaczus dodano: 2 tygodnie temu

Nawet niebo płacze... 😔

Prawdziwa miłość to nie szukanie... teksty

kwaczus dodano: 2 tygodnie temu

Prawdziwa miłość to nie szukanie wrażeń na boku. Miłość to wierność i oddanie drugiemu człowiekowi. To nie tylko wieczne randki i powtarzanie komuś, że go kochasz. Miłość kryje się w najprostszych gestach.

Spotkałaś już swojego Anioła?... teksty

kwaczus dodano: 2 tygodnie temu

Spotkałaś już swojego Anioła? Jest to osoba która pojawia się w naszym życiu całkiem niespodziewanie. W momencie dla nas przełomowym lub trudnym. Gdy musisz podjąć ważna decyzje. Wtedy niby przypadkiem staje na Twojej drodze On/Ona zwyczajny człowiek na pozór... A jednak wywraca Ci życie do góry nogami. Czujesz że jest Ci bliska, przy niej chce Ci się żyć, jesteś sobą, nikogo nie udajesz. Uśmiechasz się na samą myśl... Znajome uczucie? Nasze Anioły chronią nas, powodują ze wzrastasz ,że zaczynasz żyć pełnia życia. Wszystko nabiera sensu. Czasem są tylko na chwile, czasem zostają dłużej. Są po to, żeby wypełnić swoją misję. Rozejrzyj się uważnie, może jest blisko, może jest obok Ciebie.. a może była i na własne życzenie ja straciłeś biegając za kimś innym..

Jestem z tych kobiet  która wymaga... teksty

kwaczus dodano: 2 tygodnie temu

Jestem z tych kobiet, która wymaga uwagi. Która mówi, szuka rozwiązań, pyta dlaczego . Która łagodzi wszystko, próbuje ocalić dobro. Ale jestem też, jedną z tych kobiet, która odchodzi, gdy czuje, że czas odejść. Nie trzyma się historii, która się kończy. Miłość i przyjaźń... wszystko albo nic. Jestem cała z miłości, więc kochaj albo wyjdź.

Im jestem starszy  tym bardziej... teksty

kwaczus dodano: 2 tygodnie temu

Im jestem starszy, tym bardziej jestem przekonany, że liczą się proste rzeczy. Nie kasa, tylko miłość (która, czasami jest jak depilacja okolic bikini, ale bez niej będziesz pluć na wszystko dookoła). Że każdy ranek to nowy początek. Że można porozmawiać bez ściem, tarcz i szóstych znaczeń i mówić dokładnie to, co myślimy. Że stary mesio, może dać tyle samo radochy co Ferrari. Że można siedzieć pod drzewem, pić tanie wino, jeść kurczaka palcami i być bardziej szczęśliwym i pełnym, niż wpierdalając śledzia zawiniętego w pączek, w ekskluzywnej skandynawskiej restauracji, gdzie na stolik czeka się trzy miesiące. Co nie oznacza, ze mam coś przeciwko skandynawskim restauracjom.

To tak cholernie boli...   zniknę... teksty

kwaczus dodano: 2 tygodnie temu

To tak cholernie boli... zniknę tak będzie łatwiej i prościej... nie będziesz musiał znów ciagle się bać..

Po prostu jesień: dużo piękna... teksty

kwaczus dodano: 2 tygodnie temu

Po prostu jesień: dużo piękna, trochę smutku..

Uważam  tak samo jak mój ukochany... teksty

kwaczus dodano: 2 tygodnie temu

Uważam, tak samo jak mój ukochany Woody Allen, że świat zmierza do katastrofy, a życie jest jak nogi. Niezależnie od tego czy krótkie, czy długie, zawsze są do dupy..

Szczęścia z Przyjaciółka Ci... teksty

kwaczus dodano: 2 tygodnie temu

Szczęścia z Przyjaciółka Ci życzę... Może ona ma akurat to czego nie miałam nigdy na... Ja przecież.. Wymyślam.. Za dużo analizuje... Łącze fakty.. Wiec taki ktoś nie jest Ci potrzebny..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV