głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kwaczus Jeśli udało Ci się kogoś oszukać to nie dlatego że ten człowiek jest głupi tylko dlatego że otrzymałeś więcej zaufania niż jesteś wart.. Żyjemy w czasach w któr

kwaczus

kwaczus.moblo.pl
Jeśli udało Ci się kogoś oszukać to nie dlatego że ten człowiek jest głupi tylko dlatego że otrzymałeś więcej zaufania niż jesteś wart..
Jeśli udało Ci się kogoś oszukać... teksty

kwaczus dodano: 2 tygodnie temu

Jeśli udało Ci się kogoś oszukać to nie dlatego, że ten człowiek jest głupi, tylko dlatego, że otrzymałeś więcej zaufania niż jesteś wart..

Żyjemy w czasach  w których wymiana... teksty

kwaczus dodano: 2 tygodnie temu

Żyjemy w czasach, w których wymiana śliny między ludźmi o niczym nie świadczy, w których słowa straciły swoją moc. Bo tracą, gdy są nadużywane. Ludzie spędzają razem czas, pieprzą się, pocą w te same prześcieradła, jedzą, a w rzeczywistości tęsknią za czymś. Za Eks. Za swoim wyobrażeniem Eks. Za kimś, kto ich nie chciał.

Muszę kupić sobie ładne... teksty

kwaczus dodano: 2 tygodnie temu

Muszę kupić sobie ładne kieliszki... Bo jak upierdolić się, to upierdolić się z klasą..

Daleko nam do siebie strasznie.. teksty

kwaczus dodano: 2 tygodnie temu

Daleko nam do siebie strasznie..

Nigdy nie baw się emocjami drugiego... teksty

kwaczus dodano: 2 tygodnie temu

Nigdy nie baw się emocjami drugiego człowieka. Traktuj innych tak, jak Ty chciałbyś być traktowany... a pod koniec dnia stań przed lustrem i zastanów się, czy sam sobie podałbyś dłoń.

Głupi nie wybaczają ani nie... teksty

kwaczus dodano: 2 tygodnie temu

Głupi nie wybaczają ani nie zapominają. Naiwni wybaczają i zapominają. Mądrzy wybaczają, ale nie zapominają..

Czas weryfikuje. W pewnym momencie... teksty

kwaczus dodano: 2 tygodnie temu

Czas weryfikuje. W pewnym momencie budzimy się ze snu i dostrzegamy, że dla kogoś nie mieliśmy znaczenia. Kwiaty wtedy więdną - jak serca.

Każdej nocy z człowiekiem  a może... teksty

kwaczus dodano: 2 tygodnie temu

Każdej nocy z człowiekiem, a może tylko ze mną, dzieje się coś dziwnego. Coś w nas, prawdopodobnie jakaś nastawiona na samoudręczenie cząstka naszej osobowości, wyławia z naszych wspomnień te najbardziej bolesne i kaze nam do nich wracać. Zastanawiać się, gdzie popełniliśmy błąd. Co jeszcze mogliamy zrobić, a czego nie robić wcale. I nie ma najmniejszego znaczenia, że te rozmyślania jedynie rozbudzają wściekłość, poczucie winy i żal, który nie pomoże nam cofnąć czasu.

Na mnie już pora.  Byłam tu... teksty

kwaczus dodano: 2 tygodnie temu

Na mnie już pora. Byłam tu wystarczająco długo, aby pokazać Ci moje wady i zalety, podarować Ci serce na srebrnej tacy, udowodnić swoją lojalność. Zabawiłam jednak tutaj zbyt długo. Nie dostrzegłam w porę powagi sytuacji. Nie zrozumiałam na czas, że to wszystko, co dla ciebie robiłam było jednostronne. Bez wzajemności. Bez wdzięczności. Bez zrozumienia. W końcu to ja zrozumiałam, że... Na mnie już pora.

wszystko jest wieloznaczne   nie... teksty

kwaczus dodano: 2 tygodnie temu

wszystko jest wieloznaczne, nie znając prawdziwego sensu słów, milczenia, gestów, patrzysz na mnie nie rozumiejąc, powtórzę: wszystko jest wieloznaczne, nie znając myśli, sądzimy na podstawie przesłanek, rzucając niedomówienia w ciszę, oskarżamy samotność, skazując myśli na zamknięte usta, przymknięte powieki, na chłodne śniadania...

Zrozumiałam  że ludziom należy... teksty

kwaczus dodano: 2 tygodnie temu

Zrozumiałam, że ludziom należy dać wolność do robienia tego, czego chcą. W końcu każdy, kto chce zostać... pozostaje. Kto chce Cię szanować... szanuje. Kto chce Cię w swoim życiu, trzyma Cię mocno, a ci, którzy chcą odejść i tak odejdą.

''Witamy w XXI wieku.  Tutaj seks... teksty

kwaczus dodano: 2 tygodnie temu

''Witamy w XXI wieku. Tutaj seks jest darmowy, a miłość kosztuje. Tutaj, gdzie utrata telefonu jest gorsza niż utrata wartości. Gdzie ćpanie jest modne, a jeśli nie, to jesteś przestarzały. Gdzie mężczyźni zdradzają swoje kobiety, a kobiety chcą ich prześcignąć Gdzie łazienka stała się studiem do zdjęć. XXI wiek, gdzie kobiety boją się ciąży bardziej niż HIV. Gdzie dostawa pizzy przyjeżdża szybciej niż przyjeżdża karetka. Gdzie ubrania decydują o wartości człowieka, a posiadanie pieniędzy jest ważniejsze niż posiadanie przyjaciół czy nawet rodziny XXI gdzie mężczyźni chcą tylko związków bez zobowiązań Gdzie miłość jest sztuką. XXI wiek, tutaj przetrwasz tylko wtedy, gdy bawisz się rozumem, a jesteś zniszczony, jeśli działasz sercem."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV