głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kundzia_1997 poniewaz wciaz czuje twoj pocałunek Jest na moich ustachI ciagle marze Ze wrócisz Jesteś chamski egoistyczny dwulicowy fałszywy obłudny nerwowy choleryczny arog

kundzia_1997

kundzia_1997.moblo.pl
poniewaz wciaz czuje twoj pocałunek Jest na moich ustachI ciagle marze Ze wrócisz
poniewaz wciaz czuje twoj pocałunek... teksty

kundzia_1997 dodano: 28 lipca 2011

poniewaz wciaz czuje twoj pocałunek Jest na moich ustachI ciagle marze,Ze wrócisz

Jesteś chamski  egoistyczny... teksty

kundzia_1997 dodano: 28 lipca 2011

Jesteś chamski, egoistyczny, dwulicowy, fałszywy, obłudny, nerwowy, choleryczny, arogancki, głupi, zakłamany, niemiły, nieżyczliwy, wyrachowany, chłodny, antypatyczny, obojętny, samolubny, zakochany w sobie, nierozsądny, ograniczony, leniwy, bezmyślny, bezwzględny, bezczelny, zarozumiały, tchórzliwy, nietaktowny, chciwy, okropny... ale dla mnie jesteś wszystkim .

Wieczorami lubię chodzić w Twojej... teksty

kundzia_1997 dodano: 28 lipca 2011

Wieczorami lubię chodzić w Twojej za dużej bluzie, którą zostawiłeś u mnie, pachnie Tobą, czuję Cię

odmawiasz  bo wiesz ze twoje usta... teksty

kundzia_1997 dodano: 28 lipca 2011

odmawiasz, bo wiesz ze twoje usta należą do ukochanego niepewnie położył swoją dłoń na mojej spoczywającej na stygnącym chodniku. nachylił się do mojego ucha cicho szepcząc moje imię. - bądź ze mną szczera. nienawidzisz mnie, prawda? za to co zrobiłem? - pytał pobierając co chwila do płuc urywane hausty powietrza. podniosłam wzrok zagryzając dolną wargę. zauważyłam jak w Jego oczach igra cholerna mieszanka wszelkich uczuć - począwszy od nadziei, przez żal, aż po odrazę do samego siebie. - jesteś kretynem. - wydusiłam i poczekałam na Jego reakcję. spuścił głowę, schował twarz w dłoniach. odnalazłam Jego podbródek palcami następnie unosząc Go jako niemą prośbą o spojrzenie na mnie. - kretynem, któremu oddałam serce. - dokończyłam wsuwając się w Jego ramiona ze świadomością, że będzie już mój, na zawsze

Bo miłość jest wtedy  gdy... teksty

kundzia_1997 dodano: 28 lipca 2011

Bo miłość jest wtedy, gdy najprzystojniejszy chłopak świata chce cię pocałować, a ty odmawiasz, bo wiesz ze twoje usta należą do ukochanego

Czy kiedykolwiek nie położyłeś... teksty

kundzia_1997 dodano: 28 lipca 2011

Czy kiedykolwiek nie położyłeś się spać czekając aż zadzwoni telefon? Żeby po prostu usłyszeć jej powitanie,Bo tak bardzo za sobą tęsknicie

Noc . Kubek gorącej herbaty .... teksty

kundzia_1997 dodano: 28 lipca 2011

Noc . Kubek gorącej herbaty . Ciepła bluza . Duże okno . Niebo pełne gwiazd

W świecie jest tylu facetów  a ja... teksty

kundzia_1997 dodano: 28 lipca 2011

W świecie jest tylu facetów, a ja musiałam się zakochać akurat w tym jednym? No cóż tak bywa, w końcu większość rzeczy, które robię nie ma najmniejszego sensu. Na domiar złego kiedy właśnie naprawdę się w nim zakochałam, nasze drogi musiały się rozejść. Zabawne. Teraz wokół mnie jest tylu innych robiących słodkie oczy, a ja swoim zwyczajem olewam ich i myślę o chłopaku który zawrócił mi w głowie. Każda rozmowa z nim, każdy sms czy email (a teraz to takie rzadkie) jest dla mnie jak łyk pysznej krystalicznie czystej górskiej wody. To wszystko jest komiczne.

chociaż tamten czas minął  wciąż... teksty

kundzia_1997 dodano: 28 lipca 2011

chociaż tamten czas minął, wciąż zaskakuje mnie szarpanie w moich piersiach, kiedy wiem, że nadchodzisz&

Zostańmy przyjaciółmi ' .... teksty

kundzia_1997 dodano: 28 lipca 2011

Zostańmy przyjaciółmi ' . Zapomniał tylko dodać, że takimi którzy nie mówią sobie zwykłego ' cześć ', wcale ze sobą nie rozmawiają, unikają się na ulicy, nie patrzą i nie uśmiechają się do siebie, nie piszą ze sobą sms, nie wspierają się wzajemnie . Po prostu takimi, którzy mają na siebie wyjebane .

pokaż  że jesteś inny  że nie... teksty

kundzia_1997 dodano: 28 lipca 2011

pokaż, że jesteś inny, że nie jesteś jak inni faceci, pokaż, że jestem warta twojego czasu albo ja pokażę ci, że nie jesteś wart mojego.

patrzę na te twarze  które kiedyś... teksty

kundzia_1997 dodano: 28 lipca 2011

patrzę na te twarze, które kiedyś znaczyły dla mnie tak wiele, są jak stare piosenki, dawne hity jednego lata, niewiele znaczące słowa w wierszu życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć