głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kropeczkowafoobia Nie spieprzcie sobie życia z kimś kto do miłości jeszcze nie dorósł i nie wiadomo czy kiedykolwiek dorośnie. O takich ludzi się nie walczy od takich ludzi się o

kropeczkowafoobia

kropeczkowafoobia.moblo.pl
Nie spieprzcie sobie życia z kimś kto do miłości jeszcze nie dorósł i nie wiadomo czy kiedykolwiek dorośnie. O takich ludzi się nie walczy od takich ludzi się odchodzi
Nie spieprzcie sobie życia z kimś... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 14 listopada 2017

Nie spieprzcie sobie życia z kimś kto do miłości jeszcze nie dorósł i nie wiadomo czy kiedykolwiek dorośnie. O takich ludzi się nie walczy, od takich ludzi się odchodzi i zostawia za sobą raz na zawsze – z szacunku dla samych siebie, po to by móc jeszcze się uśmiechać i mieć normalne życie. Czasem zamiast jeść brudną kanapkę z ziemi, lepiej napić się wody i poczekać na dobry obiad. Więc opłacz to, wykrzycz to, a później weź się w garść, stań na nogi i zacznij żyć. Nawet jeśli teraz wydaje Ci się, że bez niego/niej Twój świat rozsypie się na kawałki to i tak w końcu się pozbierasz. Możesz jeszcze żyć tak szczęśliwie, że głowa mała. Musisz tylko uwierzyć, że zasługujesz na więcej...

“Dotyk wyznacza początek... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 14 listopada 2017

“Dotyk wyznacza początek miłości. Jeśli kogoś kochasz - czujesz potrzebę dotyku; przytulania, głaskania, całowania. Ale dotyk wyznacza też koniec miłości. Jeśli nie chcesz już przytulać, głaskać i całować, to znaczy, że przestałaś kochać.”

 Obojętność!!! To ona zabije... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 14 listopada 2017

"Obojętność!!! To ona zabije każdy związek. Na związek nie "pracuje" tylko jedna osoba, bo związek to duet. Dwie różne osobowości, dwa spojrzenia na świat. Miłość jest prosta, tylko ludzie są egoistami. Jednak trzeba wiedzieć, że miłość nie ma nic wspólnego z egoizmem. Miłość to ciągła praca. Najważniejsze są codzienne, drobne gesty serdeczności - uśmiech, przytulenie, całus. To tylko chwilka naszego czasu, a daje drugiej osobie poczucie bycia kochanym. Małe gesty mają olbrzymie znaczenie. Tylko trzeba trafić na kogoś, kto chce z nami coś zbudować, a nie tylko oczekuje uwielbienia..."

Tak wiele osób mówi Ci na okrągło... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 14 listopada 2017

Tak wiele osób mówi Ci na okrągło jak masz żyć. Powtarzają co się powinno, co można i czego nie wypada. Jednak czy oni robią to żeby Ci pomóc? Czy ktoś z nich wie tak naprawdę co czujesz? Co Tobą kieruje i o czym nie potrafisz przestać myśleć? Czy te osoby wspierają Cię i pomagają rozwiązywać problemy? Możesz na nich zawsze liczyć? Czy oni pomagają spełniać Twoje marzenia? Czy przeżyją Twoje życie za Ciebie? NIE! Oczywiście, że nie. Więc czemu do cholery masz przejmować się ich opinią?

 Przyjdą takie chwile  że będziemy... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 14 listopada 2017

"Przyjdą takie chwile, że będziemy mieć odmienne zdania i pokłócimy się, czy nawet będziemy podważać opinię drugiej strony. Przyjdą chwile, że moja miłość do ciebie wyciągnie na światło dzienne wszystkie moje skrywane lęki. Ale moja przysięga brzmi tak: cokolwiek by się działo, nigdy nie wyjdę z pokoju, dopóki się nie pogodzimy."

Wystarczy tylko chcieć odrzucić... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 14 listopada 2017

Wystarczy tylko chcieć odrzucić rzeczy złe Uwierzyć w miłość Wystarczy tylko chcieć powitać nowy dzień Nieważne to, co było!

Kobiecie trzeba okazywać uczucie... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 7 listopada 2017

Kobiecie trzeba okazywać uczucie, namiętność, mówić jej o miłości, ściskać za ręce. — Bolesław Prus, Lalka

Nie chodzi o kontrolę  ale o... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 7 listopada 2017

Nie chodzi o kontrolę, ale o wzajemną akceptację, Wracasz i możesz wreszcie zrzucić wszystkie te opakowania, w których idziesz w świat. Pozwolić sobie na swobodę.

Zapominamy  że życie jest kruche... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 7 listopada 2017

Zapominamy, że życie jest kruche, delikatne, że nie trwa wiecznie. Zachowujemy się wszyscy, jak byśmy byli nieśmiertelni. - Éric-Emmanuel Schmitt "Oskar i pani Róża"

 Pies jest jedyną istotą na... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 7 listopada 2017

"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie". - J. Billings

– W związku chodzi o to żeby się... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 7 listopada 2017

– W związku chodzi o to żeby się dotrzeć. – Nie łudź się. Gdy myślicie, że widzicie już koniec waszych problemów, pojawiają się kolejne. W związku chodzi o to żeby zrozumieć, że nie trzeba się docierać, a zaakceptować odmienność.

Wierności i oddania  nauczyłem się... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 7 listopada 2017

Wierności i oddania, nauczyłem się od mojego psa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV